Durugörü İnisiyasyonu 2. Dönem 2. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sakin bir çalışmaydı benim için. Çalışmanın başında ilk çalışmadaki gibi yüzler ve gözler gördüm. Çalışmanın devamında kısa bir süreliğine film seyreder gibi bir çığ düşmesi izledim. Ağaç vardı ağacın yanından karlar yuvarlandı. 25 dakika kadar sürmüş. Sonlara doğru alnımda baskılar oldu.
Teşekkürler Urum :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Ben niye vizyon alamıyorum :( Nerde eksiğim var acaba?
Çalışma oldukça sakin geçti. Yanlız üçüncü göz çakramın olduğu yerde sanki bir delik vardı ve serin bir hava akımı hissettim orada. Uzunca sürdü bu. Sonra baskı oluşmaya başladı, sonra da baskı yerini daha farklı bir hisse bıraktı. Parmak uçlarım karıncalandı, ellerim ısındı..

Herşey için teşekkürler Urum, emeğine enerjine sağlık..

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmam sırasında sürekli oda da ufak tefek sesler işittim ve sanki oda da birkaç canlı var gibi hissettim.Bir ara boğazım düğümlenir gibi oldu ve nefes alıp vermek de zorlandım, Allah'tan bu durum birkaç dakika sürdü.Ardından vücudumun genişlemeye başladığını hissettim; sanki vücudumla beraber kocaman bir yuvarlak bir top oluşmuştu ve bunun üzerine kollarım ağrımaya başladı.Ellerim bu çalışma da sıcaktı ama ayaklarımın parmak uçları üşüdü.Çalışmanın sonlarına doğru alt bacaklarımda uyuşma hissettim.Bir de sağ kulağımın olduğu bölge ve kulağım feci şekilde ağrıdı ki bu ağrı çalışmadan sonra da bir süre devam etti ama şuan artık o ağrı yok.
Emeğine sağlık Urum :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bedenim yine yatağa bastırılıyor gibiydi.Enerjiyi yumuşak ve avuç içlerimde hareketli olarak hissettim.Tepe çakrasında bir şeyler geziniyor gibiydi.

Teşekkürler Urum,emeğine,enerjine sağlık :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Ellerim çok hızlı, bir anda ısındı, iki elimin ortasında da yuvarlak, para büyüklüğünde bir alan sıcaktan delinecek sandım. Kulaklarımda uğultu oldu. Mor renkli güzel bir göz gördüm farklı açılardan bakan. 3. göz bölgesinde, sağ tarafta bir yer açılmış gibi, üşütebilecek kadar güçlü esinti oldu. Teşekkürler Urum.

yawuz

Kayıtlı Üye
Her tarafımda ağrı hissettim ama bu sefer enerjinin içimde gezdiğini hissettim.Bu arada hala vizyon alamıyorum.Ayrıca teşekkürler URUM...:)

merakl-ı

Kayıtlı Üye
Bu çalışmalara katılmayı çok istiyorum nerede duyuru oluyor acaba hiç öyle bir şey görmedim de...

berksu07

Kayıtlı Üye
Sayın merakl-ı, çalışmalara katılabilmek için rep puanınızı yükseltecek paylaşımlara yer vermelisiniz, Enerji Okulu'ndan duyuruları takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...