kutsalay

kutsalay

Kayıtlı Üye
Merhaba, aranıza yeni katıldım... Böyle güzel içerikli bir foruma katılmak beni sevindirdi. Ben önceden bir rüya görmüştüm ve hala hatırlıyorum net bir şekilde... 1-2 sene oluyor. Dinsel bir rüya. İlk olarak en önce gördüğüm rüyadan başlayayım. Rüyamda, böyle bir yapı var, avlusu olan, avlusu çok geniş ve yerlerde yeşil yeşil otlar vardı. Yapının kendisini hatırlayamıyorum, çünkü rüyam avluda geçiyor. Avlu dediysem de etrafı duvarlarla çevirili yerlerde sadece yeşil çim var bayağı bir büyük. Nedense herkes o yapı yıkılacak diye çok üzülüyor. Bende üzülüyorum. O yapı rüyamda çok kutsal bir yermiş, dini bakımdan, her din için. Bende çok üzülüyorum falan. Ardından ilk önce beraberindekilerle birlikte Museviler, elinde tevratı okuyarak, Musevi din adamı kıyafetiyle ilerliyorlar. Arkasından beraberindekilerle Hristiyanlar geçiyor, elinde incili okuyarak, Hrisriyan din adamı kıyafetiyle onlar da geçiyorlar. En sonunda ise dinim İslam geliyor, yine beraberindekilerle, elinde kuran okuyarak, dini kıyafetlerle geçiyorlar. Tam hatırlayamıyorum ama galiba bu bir tören gibi birşey yıkılmadan önceki. Sonra ben çok üzülüyorum. Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Ardından avlunun tam orasına geliyorum tüm din adamları geçtikten sonra, üzüntüyle ve birazda ağlayarak avlunun tam ortasına çimlere yatıp gökyüzüne dönmemle, sanki rüyamda bir uçurumdan düşercesine bir duyguyla uyanıyorum... İlk rüyam buydu. Ardından aradan belli bir müddet geçtikten sonra, ona benzeyen bir rüya gördüm. Bunda ise, bu arada 14 yaşında bir erkeğim. Okuldan yakın bir arkadaşımla onların evindeyiz. Hava açık normal. Sonra neler oluyor bilmiyorum ama, biz geçerli bir nedenle onların evinden bir geçişle, sanki cennet gibi bir yere giriyoruz. Tabi dünya da ama çok güzel bir doğası var, kar yağıyor her taraf bembeyaz, üstümüzde mont falan yok ama üşümüyoruz. Karlar bembeyaz ve çok güzeldi, çokta yüksek değildi. Bu karların ortasında bir cami var, cami diyebilirim ama mimarisi çok güzel. Avlusu yok, Ortaköy Cami'sini andırıyor. Caminin üzerinde, minarede, kubbede falan kar yok. Sonra biz bu yapıya doğru ilerliyoruz. Girdiğimizde yine din kardeşliğini görüyorum, her dinin bir yeri vardı. Üst kata çıkıyorduk ve yanlış hatırlamıyorsam bir Endonezyalı bizi karşılıyor. Orada kütüphane var. Dini kitaplar. Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum. Bu rüyayı ailemden başka bir tek size anlatıyorum, çünkü önemli bir yorum gerektirdiğine inanıyorum. Rüyamı yorumlarsanız, çok sevineceğim. Şimdiden çok teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlim ve irfana kavuşacaksınız. Bu rüya kadri yüksek, herkes tarafından iyi bir şekilde övülen ve bildiği şeyle hareket ettiğiniz için bir müjdedir. Rüyada alimleri görmek, rüya sahibinin ilminde ilerlemesine işaret eder. Dinde salih bir adam olduğunuza da işaret eder. Doğru yolda ve gelişmeniz için gereken aşamalar için ilerleyeceksiniz. Dua ve dilekleriniz gerçekleşecek, muradınıza ereceksiniz. Müjdeli bir haber alacaksınız. Bir arsa alıp, ev yaptıracaksınız.

İşleriniz kolaylaşacak ve ihtiyaçlarınızı daha kolay temin edecek hale geleceksiniz. Korku ve endişelerden kurtulacak, feraha ereceksiniz. Müşkül ve zor olan işleriniz için cevaplar bulacak, daha emin adımlar atacaksınız. Uzaktaki bir yakınınızla kavuşacak, yabancılarla ortak projeler gerçekleştirek, seyahatler edeceksiniz. Ruhsat gerektiren bir takım işlere vakıf olacak, bir kısım anlaşmazlıkları sona erdireceksiniz.

Dost suretindeki bir takım düşmanlarınızın farkına varacak, bunlarla iletişimi keseceksiniz. Bir mirasın akabinde bulunduğunuz çevreden başka bir muhite taşınacak, sosyal çevre ve işinizi değiştirecek, rütbe ve seviyeniz arttırarak farklı görevler yapacaksınız.

Daha huzurlu ve hayırlı bir yaşam sürecek, emellerinize kavuşacaksınız.

Diğeri;

Bir konuda araştırma yapacak, ihtiyacınız olan çalışmayı tamamlayacak, çevrenizden takdir göreceksiniz. İş ve ev hayatınınız ahenk içinde, olumlu gelişmeler süregelecek.

Dostlarınızla sıkı ilişkiler içinde, dayanışma halinde olacaksınız.

Çok zor, olması mümkün olmayacak gibi görünen bir işinizi başarıyla sonuçlandıracak, sorunu ortadan kaldıracaksınız. Bu esnada çok yakın bir arkadaşınız sizi destekleyecek, yanınızda yer alacak.

Büyük kazançlar elde edecek imkânlara sahip olacak, beklemediğiniz yerlerden menfaatler göreceksiniz. Uzun bir yolculuk yapacaksınız. Daha adil ve kanâatkar olacak, çevrenizde daha sevilen ve aranılan biri olacaksınız. Bir işinizin tamamlanması size, bir makam ya da itibar kazandıracak.

Cimri bir insan ile münasebetinizi sonlandıracaksınız. Yeni iş teklifleri alacak, seyahat, vazife, para, hediye ve eşyalara kavuşacaksınız. Rakiplerinize karşı güçlenecek, hayır ve selamete kavuşacaksınız.

Sevgiler…

kutsalay

Kayıtlı Üye
Yoğun günlerinizde, benim rüyama da vakit ayırarak yorumladığınız için çok teşekkür ederim. Bu iki rüyamın yorumu çok merak ediyordum, karşıma sizin gibi değerli ve bu konuda profesyonel bir yorumcu çıktığı için kendimi şanslı hissediyorum, merakımı giderip, detaylı bir şekilde rüyamı yorumladığınız için tekrardan, sonsuz teşekkürlerimi size iletmek istiyorum... :)