Tsunami’den Kaçan Ufo! (Video)

dreamy

Kayıtlı Üye
helikoptere benziyo bence..bu arada başlığı görünce baya güldüm :D

j0ker_1903

Kayıtlı Üye
başka bişey olma ihtimali çok yüksek bence ufo değil

AJA

Elit Üye
heIikopter için çok hızlı başka bir şey bu ..

KızılSakal

Kayıtlı Üye
Tam ekranda dikkatli bakınca en başta helikopter olduğu belli oluyor. Video hızlandırılmış olabilir. Maksat haber olsun.

La-edri

Kayıtlı Üye
Nede cok severiz pireyi deve yapmayi... :D

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Hersey iyi hosta...Neden konuyu acan sahis'a biraz saygi gostermiyor bazilariniz?Biraz daha dikkatli davranmaliyiz birbirimize.
Ikincisi ; benim dusuncem : ufo olup olmadigi net degil lakin video icerisinde "helikopter" den de bahsediliyor. Tam net olarak anlayamadim.
Iyi forumlar...

Cherubim

Kayıtlı Üye
Mesajları okudumda konuyu açan arkadaşımıza bir saygısızlık olmamış. Lafım size değilde neden burada herkes bir saygısızlık arama peşinde olmuş. Bu tür konulardan birbirimize iğneleyici laflar yazmak çok tatsızca.

Oxyq3nN

Kayıtlı Üye
İş
öqreNci.
Mesajları okudumda konuyu açan arkadaşımıza bir saygısızlık olmamış. Lafım size değilde neden burada herkes bir saygısızlık arama peşinde olmuş. Bu tür konulardan birbirimize iğneleyici laflar yazmak çok tatsızca.

aynen arkadaşım ;)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Famar helicopters sendai bölgesinde gibi bişey diyor yani sözü geçen helikopter çekim yapan helikopter yani ufoyu görüntüleyen helikopterdeki adam,kendi birliğindeki helikopterlerin bir bölgede tsunami felaketini görüntülediğinden bahsediyor ve ufo yu haberi çekerken görmemişler.Sonradan tekrar izlerken görmüşler.Tabi böyle olsaydı çok güzel olurdu ama orda kocaman LİVE yazıyor o yüzden o şey ufo değil helikopter :D

Mizar

Kayıtlı Üye
Zaten videoya dikkatli bakarsanız helikopterin pervanelerini görebilirsiniz.