Dönüşüm Reikisi

Elfangel

Kayıtlı Üye
Dönüşüm Reikisi Giorgos Mylonas tarafından 2003 yılında keşfedilmiş bir Reiki sistemidir. Negatif enerji ve bundan kaynaklanan her türlü duygu ve durumu, pozitif enerji duygu ve durumlarına dönüştürmek temeline dayanır. Bu bir nevi duygusal simyacılık olarak da düşünülebilir.

Dönüşüm Reikisi eğitiminde size bir sembol verilir ve enerji inisiyasyonu yapılır. Kutsal sayılan Dönüşüm Reikisi’nin bu sembolü gizli tutulur. Semboller sadece enerji inisiyasyonu sonrası güçlenir ve amacına yönelik kullanılır. Reiki uygulanırken sembol havaya çizilir ve mantra tekrar edilir.

Dönüşüm Reikisi ile negatif bir durum pozitif bir duruma, negatif duygu ve düşünceler pozitif duygu ve düşüncelere, kötü şans ve ilişkiler, iyi şans ve ilişkilere dönüştürülebilir. Bunun yanında yiyecek ve içecekler arındırılıp, başkalarının da negatif enerjisi pozitif enerjiye, hastalık enerjisi sağlık enerjisine dönüştürülebilir. Dönüşüm Reikisi 8-10 dakika süren meditatif uygulamalardır ve uygulayan kişiye derin bir rahatlık ve huzur sağlarken, enerji düzeyini yükseltir ve Vücut-Ruh-Benlik dengesinin kurulmasına yardımcı olur.

Alıntı

mehmetnn035

Kayıtlı Üye
dönüşüm reikisine uyumlanmak istiyorum ne yapmam gerekiyor

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sizi ancak bu konuda master'lık düzeyine ulaşmış birisi uyumlayabilir.

mehmetnn035

Kayıtlı Üye
anladım ben siz böle yayınlayınca belki uyumlama veriyosunuzdur diye sorayım dedim