Aura İnisiyasyonu 5. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışma başlamadan 15 dakika önce odaya çekilip daha iyi konsantre olmak için nefes çalışması yaptım, bir süre sonra niyetlendim, zikiri yapmaya başladım, sanki vücuduma enerji hücum etti, ellerim uyuştu, vücudum ürperdi ve seğirmeye başladı. Sanki birisi kollarımı bacaklarımı sıkıyordu. Sağ kolumda müthiş bir ağrı hissettim. Sonunda dayanamadım kollarımı yukarıya doğru kaldırdım avuç içlerim yukarıya bakacak bir şekilde, bu sefer de üşüme başladı. Sıkılma hissi devam etti. Sanki çok uzun zaman geçmiş gibi geldi ama ancak 20 dakika kadar sürmüş çalışma.
Urum teşekkür ederim, enerjine sağlık :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Çalışmaya çok rahat bir şekilde hazırlandım.Çalışma başlamadan 5 dakika önce nefes kontrolü uyguladım ve konsantre oldum.Çalışma boyunca oksijen çok güzeldi sanki odamdaki basık hava değilde dışarıdaki yağmur sonrası havadaki koku gibi ferah serin bir hava hissettim nefes alırken çok güzel oluyordu o duyu.Çalışma sırasında istemdışı olarak aklımdan üzücü şeyler geçti.Yani olmamış birşeyi olmuş gibi hissedip kendimi üzüp sıkıntıya soktum.Bu durumdan kurtulmak için elimden geleni yaptım ama engel olamadım istemdışıydı :) çalışma 20dakika sürdü Elfangel'deki gibi bendede sıkılma hissi vardı :) Enerjiyi çok rahat hissettim herzamanki gibi çok güzeldi :)
ayrıca yeşil taşlı bir yüzüğü net olarak gördüm.
Teşekkürler urum.

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmam 35 dakika sürdü ve bu 35 dakika boyunca o kadar çok esnedim ki en sonunda yattığım yerden ağlamışcasına gözyaşları içinde kalktım.Bir kaç kez ufak titremeler yaşadım.Ellerim her zaman olduğu gibi buz kesti.
Emeğine sağlık Urum :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
35 dakika kadar sürdü.. Benimde çalışma sonunda kollarımda ağrı vardı. Özellikle sağ kolumda müthiş bir baskı vardı, sızlama şekilinde ağrı oluştu. Sağ elimin ayasında uzun süre iğne batma hissi yaşadım, biraz acıdı bile diyebilirim. Sol elimin yüzük, işaret ve bazen de baş parmaklarımda iğne batma hissi oldu. Esnedim, kıvrılıp uyuyasım geldi. Çalışmanın sonunda da hafif bir bağrısı oldu, ağırlıkla üçüncü gözde..

Teşekkürler Urum, emeğine enerjine sağlık..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu sefer 30 dakika sürdü ve üşümedim,tam tersi ellerimde sıcaklık ve sanki yumuşak enerjiyi hissettim.Vücudum çok ağırlaştı,uykuyla uyanıklık arası bir histi ama uyanıktım ve zikrime devam ediyordum.Bileklerimden tutuyorlarmış ve beni yatağa bastırıyorlarmış gibi bir his vardı.İmaj görmedim ama çok huzurluydum.
Teşekkürler Urum :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Sırtımda dalgalanma, sol kolumda baskı oldu. Son iki çalışmadır ağlıyor gibi gözlerimden yaşlar süzüldü. Alnımda soldan sağa doğru baskı oldu, bir şey kaplıyor gibi sonra yavaş yavaş tekrar geri çekildi. Son çalışmalarda önceki gibi vizyon göremiyorum, yine mor ve gökkuşağı bulutları görmeye devam ediyorum fakat mor bulutun içinde canlı turuncu renk olmaya başladı. Teşekkürler Urum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...