siyahzühre

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Merhaba,syn.Duman Lekesi
Bu rüyayı kısa bir süre önce gördüm.Yorumlarsanız sevinirim.
Rüyamda,bir çaybahçesinde oturuyorum.Az ilerdeki masada iki erkek oturuyor.İkiside gri paltolu ve şapkalı.Erkeklerden biri cin,diğeri insanmış.Cin olan bana doğru hafifçe dönüp,gözucuyla bakıyor ve karşısındaki adama ''kimdir'' diye,beni soruyor.Adam hakkımda açıklama yapıyor.Ama tam ne dediğini duyamıyorum.Sonra cin masada yalnız oturuyor ve ben kalkıp,cinin oturduğu sandalyesiyle masasının arasından geçiyorum.Sanki dikkatini çekmek ister gibiyim.Yürüyorum,cin ardımdan gelip,bana yetişiyor.Cin simsiyah kısa sakallı,beyaz tenli,siyah kaşlı,30-35 yaşlarında,orta boylu bir erkek görünümünde.Ve çok garip bir huzur veren güzelliğe sahip.Sanki insana huzur veriyor görüntüsü.Yürüyoruz ve benim kolum,onun tenine veya koluna değiyor.O an kolumda bir acı hissediyorum,koluma bakıyorum,dikine,kısa bir yara veya yanık izi oluşmuş.Cine kızarcasına ''ne yapıyorsun,sen''diyorum.Kolumu tekrar tenine dokunduruyor,cin.Kolumdaki acının, onun tenine dokununca azaldığını farkediyorum.Sonra, cin bana ''kardeşim''diye hitapediyor.Ve garip birkaç kelime söyleyip kayboluyor.Ben ve bir bayan arkadaşım mahallem gibi algıladığım bir yerde yürüyoruz.İki adam karşımıza çıkıyor ve kötü niyetli olduklarını biliyorum.Kurtulmak istiyorum,ama başaramıyorum.Birden aklıma cin geliyor.Onun,kaybolurken söylediği kelimeleri tekrarlıyorum.O anda,bir evin bodrum penceresinin,iki yana eğilerek ayrılmış demir parmaklıkları arasından,iri,çok açık kahverengi,hatta sarıya yakın açık kahverengi bir köpek hızla çıkıyor.Adamları korkutuyor ve adamlar kaçıyor.Bu köpeğin,cin ile ilgisi olduğunu anlıyorum.Sonra mahalleye,sokak hayvanlarını toplamak için,belediyeden görevliler geliyor.Ben,o köpeği ve diğer hayvanları vermek istemiyorum.Evim olarak algıladığım (ama hiç görmediğim)bir evin kapısını açıyorum.Yanımda arkadaşımda var, bu arada.Kapıdan,köpeği ve diğer hayvanları da (ilginçtir,aralarında birde beyaz tavşan var) aceleyle eve dolduruyorum.Ben kapı önündeyim,görevliler geliyor.Evimi kontrol etmek amaçları.Ben,eve girmelerini istemediğim için,tekrar cini çağırıyorum.Cin görevli bayanın beynini etkiliyor,ama cini göremiyoruz o anda.Ben sadece,görevlinin etkilendiğini anlıyorum.Görevli,cinin etkilemesi sonucu,arkadaşlarınıda alıp,kapıdan ayrılıyor.Ve rüyam burda bitiyor.Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Forumumuzda doğa üstü varlıklar bölümünde detaylı bilgiler mevcuttur.