esipek

esipek

Kayıtlı Üye
Rüyamda Manisa' ya gidiyorum (bu arada Manisa üniversite okudugum şehir) ve gıttıgımde ordan 3 tane cizme alıyorum. Yolda yururken bır camı de tabut var ve ınsanlar cenaze namazı kılıyor, uzaktan görüyorum. Oradan sonra bırden kendımı mezarlıkta buluyorum ama her mezarın basında kadınlar var ve mezar taşları yok. Sadece toprak var öle bi mezarlık ve ben koşturuyorum. Yolumu kaybetmıstım ordakı kadınlar bana koşma dıyerek kızıyorlar ve aglıyorum. Tam o sırada manevi teyzem dedıgım kadın beliriyor ve yokus yukarı cıkan bır yoldan benı cıkarıyor ve yolumu bulduruyor...
Arkadaslar bu ruyam benı cok endıselendırdı yorumlarsanız cok sevınırım...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir iş teklifi alıp seyahate çıkacaksınız. Sözünüz ve özünüz bir, sağlam karakterlisiniz. Bir topluluğun başında lider olacaksınız. Uzun ve sağlıklı bir ömür vadedilmiş.

Bir hatanız nedeniyle hakkınızda ithamda bulunulabilir. Bunun düzeltilmesi sırasında, etrafınızda bulunan kimselerin samimiyetini iyi test edin. Kendi çıkarları doğrultusunda daha karışık durumlara meydan verebilirler. Özellikle bir bayan ahbabınıza dikkat etmelisiniz, keza kariyer ya da merkezde olma tutkusu nedeniyle sizi kullanabilir.

Kötü bir haber alabilirsiniz. Ancak bu sizi yıldırmasın, güçlü ve azimli yapınızla her türlü sorunun altından kalkabilirsiniz. Olay çıkarmak isteyen kimselerin dolduruşuna gelmeyin. Sükunet içinde ve ketum hareket edin.

Zorlu ve karmaşık işleriniz olsa da bu konuda yakın zamanda feraha çıkacak ve

sevineceksiniz.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Yorumunuz ıcın çok tesekkur ederım. Ben her gun ruyalarımı cok net bır sekılde göruyorum ve cok enteresan ruyalar görüyorum. Bunları yazmalı mıyım sizce?..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Elbette yazmanız, kendinizde ve yaşamınızdaki gelişmelerle kıyaslamanız açısından iyidir.

esipek

Kayıtlı Üye
Merhabalar...

Rüyalarımı bu başlıgımın altında yazacağım...
Yine bir rüya gördüm.
Oteldeyim ve bir küvet var ve mussalla taşı da var. Küvete girip yıkanmam gerekiyor fakat musalla taşından korkuyorum ve küvete girip bir türlü yıkanamadım rüyamda...
Yine çok endişelendim, yorumlarsanız cok sevinirim tesekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir iş için yapacağınız yolculukla ilgili endişeleriniz var. Fakat yolculuğu gerçekleştireceksiniz. Uçarı bir bayan tarafından kandırılma ihtimaliniz gündemde. Sunacağı bir takım imkânlar size rahatlık sağlayacak olsa da sonucunda güven ve itibar kaybedebilirsiniz. Yönergeleri veya buyrukları doğrultusunda hareket ederseniz yanılgıya düşmüş olacaksınız.

Üst düzey pozisyonda bulunan bir beyle olan ahbaplığınıza da dikkat edin. Pozisyonunu ve gücünü kullanarak insanları kullanmaya alışkın, ayrıca hovarda tabiatlı. Sizi de kullanmasına izin vermeyin.

Bu dönem biraz kesat ve sıkıntılı bir dönem olabilir. Borçlar, vazife sorunları, fırsatların doğru değerlendirememesi gibi şeyler üst üste gelebilir. Sabır ve biraz gayretle bu dönemi atlatacak ve feraha çıkacaksınız.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
teşekkürler duman lekesi ..
iyki varsınız...

esipek

Kayıtlı Üye
merhabalar ..
Dün gece yine bir rüya gördüm.
Bir yerde hiç tanımadığım bayanlarla bekliyoruz sonra bir erkek geliyor hepsiyle teker teker görüşme yapacakmış . İnce ,uzun boylu ,hafif uzun saçlı (bu erkeği günlük yaşantımda hiç görmedim)erkek arabasıyla geliyor ve ben biniyorum güzel lüks büyük dikdörtgen kahverengi masaların olduğu bir yerde görüşüyoruz fakat görüşmeyi bilmiyorum. Adam beni aldığı yere tekrar geri bırakıyor ve sonra diğer kız biniyor gidiyor ordan sonra gece yattığım pijamalarım var üzerimde(rüyayı görürken gerçekte üzerimde olan pijamalar) kız kuzenimi görüyorum onun yanına gidiyorum yolda yürüyoruz o telefonla konuşuyor sonra bir kafeye oturuyoruz yanımıza bir erkek geliyor benim sigaram bitmiş rüyamda bakkal görüyorum ve almaya gidiyorum. Bakkal die gidiyorum fakat bi bakıyorum orası lüks bi yerin tuvaletiymiş (tuvaletin birçok kapısı vardı) orda birini arıyorum bulamıyorum Orda da bir erkek bana ne aradığımı soruyor cevaplamıyorum.
Sonra uyandım yorumlarsanız sevinirim teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yatırımlarınızla ilgili sorunlar gündemde. Durumu düzeltmek ve düze çıkmak için çözüm yolları arayacaksınız. Hakkınızda ileri geri atıp tutanlar olup, bunlar kulağınıza çalınabilir. Canınız sıkılsa da geri cevap vermede acele etmeyin, işin doğrusu ortaya çıkıp utanacakladır.

Sizi ferahlatacak bir yardım teklifi alabilirsiniz fakat teklifi veren kişinin size ilgisi olabilir. Amaca yönelik bir teklif olacağı gibi, sizin de kendisine ilgi duymanız olası.

Yavaş ama emin adımlarla ilerleyecek ve kafanızdaki projeyi başarıyla sonuçlandıracaksınız. Doğru sözlü ve adil bir otorite ile olan diyaloğunuzu geliştirecek, menfaatler elde edeceksiniz. Ayrıca görüş ve önerilerinden de yararlanarak, bir atılım gerçekleştireceksiniz.

Beklediğiniz bir haber yakın zamanda gelecek.

Yeni bir iş ya da işyeri için fırsatlar elde edeceksiniz. Evde geçimden sorumlu kişi veya anneniz sizin için bir yatırım düşünüyor olabilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz.

Hayata görüşünüzde değişiklik yapıp, yeni bakış açınızda ilerleme kararı alabilirsiniz.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Yine bir rüya gördüm.
Rüyamda kendi memleketimdeyim bir işte çalışıyorum fakat çalıstığım bayanı gerçek hayatta hiç tanımıyorum.Sonra bu bayan benim Manisa da bir ev işim var onu halledip gelmemiz gerekiyor diyor(manisa benim üniveriste okudugum şehir).Arabaya biniyoruz özel şöförü var arabanın öndede kısa boylu yaşlı bir bayan oturuyor biz arkaya oturuyoruz ve gidiyoruz gittiğimizde o bayanın ev işini hallediyoruz ve Manisa da yağmur yağıyor ben burda okudum özel yurduma da bi gidebilir miyiz? diyorum ziyaret maksatlı tabikide diyorlar ve gidiyoruz üniversite zamanlarında kaldığım yurdumun duvarlarını kırmızıya boyamışlar. Çok şaşırıyorum ve giriyoruz ben cok seviniyorum ve zıplıyorum acayip derecede yükseliyorum sonra düşerken asağıda üç kişi beni tutuyor tam iki kere bu şekilde zıpladım orda bi ablam vardı rüyamda da görüyorum ve ona sarılıyorum sonra bi bakıyorum manevi teyzemde ordaymıs yağmur yağıyor ve kapının önü erkek dolmuş ben kapının önune çıkıyorum ama cok yağmur yağıyor cep telefonumu çıkartıyorum telefon gercek hayatta kullandığım telefon değil bu arada..Telefonun tuşlarına bir türlü basamıyorum saate bakıyorum 22.42 sonra annemlerin oraya gittiğimden haberi olmadığı aklıma geliyor o sırada annem arıyor ve kavga ediyoruz .Sonra ben sinirleniyorum hadi gidiyoruz diyorum ve gelirken önde oturan yaşlı kısa boylu bayanı kucağıma alıp öne oturtuyorum ayakları tutmuyormuş . Yola çıkıyoruz sonra da uyandım.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

esipek

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Dün gece de rüyamda şunu gördüm.
Bir beyaz otomobil var kapısında birçok anahtar var kapıdan anahtarları alıyorum ve araca biniyorum. Anahtarları tek tek deneyip çalıştırıyorum. Gerçek hayatta araba kullanmayı biliyorum fakat rüyamda bir türlü kullanamadım. Araba kendi kendine hareket ediyordu.Rüyamda hava karanlık ve yağmurluydu.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir takım iş fırsatları üst üste gelebilir ve siz kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bazıları diğerlerine kıyasla daha avantajlı olmasına karşın, geniş vadede devamlılığı olmayabilir.

Başarılı bir yıl sizi bekliyor. Yarım kalmış, başlayıp ara verdiğiniz bir işi tamamlayacaksınız.
Aceleci ve kararsız, orta yaşlı biri nedeniyle iyi düşünmeden bir şeye atılıp, skandala karışıp, dostlarınız arasında mahçup olabilirsiniz. Bu kişinin bulunduğu ortam sizin yapınız ve prensiplerinize uygun olmayabilir veya çok farklı bir meslek camiası olması da olası.

Pek yakın bir zamanda elinize bir mal veya para geçecek, bunun yatırımı için düşündüğünüz konuyu aileniz pek de onaylamayacak. Güzellik ve çekiciliğiniz ile dikkat çekeceğiniz bir ortama gireceksiniz. Burada mevki ve gelecek vaadedecek bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bu teklifi iyi ve akılcı değerlendirir ve şartları yerine getirirseniz kariyer ve kazanç görünüyor. Sınıf atlamanız da olası.

Ailenizin öğütlerine kulak vermeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Karar alırken onlarla beraber almaya dikkat edin. Bir vaadde bulunacaksınız, ancak bunu yerine getirmeniz için sizden referans vermeniz istenebilir.

Uzaktaki ahbaplarınız şu sıra sizi ziyaret etmeyi düşünüyor, telefon alabilir ya da yakın zamanda onlarla karşılaşabilirsiniz.

Zor ve sıkıntılı dönemlerinizde fevri veya kırılgan davranmamaya, olay çıkarmamaya dikkat edin çevrenizin size kırılıyor olabileceğini de hesaba katın.

Yeni bir arkadaş edinecek ve bu kişiyle uzun zaman güvene dayalı bir dostluk kuracaksınız. İçinizden dua edip kimseye bahsetmediğiniz ve çok istediğiniz bir dileğiniz yerine gelecek.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Merhabalar Duman Lekesi.
Dün gece gördüğüm rüya çok önemliydi uyandığımda çok garip hissettim .
Rüyamda çok odalı bir evdeyim.Evin heryeri paspaslarla kaplı ve heryerinde masa sandalye ve mobilyalar vardı .Evde hiç tanımadığım bir bayanla beraberim, bir odasında da gerçek hayatta yaşamayan anneannem varmış.Ben bayana diğer eve geçelim diyorum fakat o ağlayıp burda kalalım diyor ona sarılıyorum ve tamam peki diyorum.Tam o sırada gerçek yaşamda 2006'dan beri imkansiz aşka kapıldığım kişi geliyor ve ona rüyamda deli gibi sarılıyorum ve sadece öpüşüyoruz. Daha sonra babam geliyor ama babam rüyamda inanılmaz derecede zayıflamış ve çok kötü görünüyordu.
Bu rüyamdan sonrada mezar kazan bir erkek gördüm ama flu şekilde gördüm.
Bu rüyamda yıllardır aşık olduğum adamı gördüm ve çok etkilendim .
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu bir önceki rüyanızın yorumudur.

Rüyanız hayır olsun…

Hafif bir rahatsızlık geçirebilirsiniz. Buna karşı daha dikkatli olup, kendinize özen gösterin.

Elinize geçecek bir fırsat görünüyor. İyi değerlendirirseniz, zor işlerinizde kolaylıklar, rakiplerinize karşı avantaj elde edeceksiniz.

Sırlarınızı arkadaş ve ahbaplarınızla paylaşmamanızın daha hayırlı olacağı işaret edilmiş.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu rüya, hakkı yenmiş ve ezilmiş bir insanın şikâyetlerini dinleyeceğinize, bu kimseyi iş hususunda savunacağınızı gösteriyor. Bunun neticesi size bolluk ve bereket olarak geri dönecek. Bulunduğunuz çevrede meziyetleriniz sayesinde sevilen ve aranılan biri olacak, bir çok faydalar elde edeceksiniz.

Babanızın ise iş veya ev hayatında bir şeyden korkusu olduğu veya çekinceleri olduğu

görülüyor.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi!
Bugün öğlen uykumda şöyle bir rüya gördüm.
Geçen yıl pankreas kanserinden kaybettiğimiz anneannem ,havanın hafif karanlık olduğu ,denizin olduğu ve denizin tam ortasında olan ahşap bir evdeydi.Yanına gittim seni almaya geldim evdekiler seni çok özledi dedim , ev çok kalabalıktı o da bana sarıldı ve öptü ben gelemem artık buradayım dedi.
Gerçek yaşıyormuş gibiydi onu rüyamda resmen hissettim sarılırken .:(
Yorumlarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili esipek bu rüyanızı gerçek hayatta oluşacak ailedeki yeni gelişmelere göre kendiniz yoracaksınız.

Sevgiler...