profondo

profondo

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Yaklaşık 1 sene önce gördüğüm rüyaları gerçek hayatımda yaşamam sebebiyle rüyalarımın bana rehberlik ettiğine inanmaya başladım...Ve dua okumamın da verdiği manevi rahatlıkla, rüyalarımda son derece açılmalar olduğunu farkettim... Ancak kimi zaman doğru şekilde yorumlayamadığımı farkettim... Çünkü rüyamda gördüğüm her simgenin, bana bir şey anlatmak istediğine çok emindim... Bu konuda çoğu zaman iç sesimi dinledim, ancak bu da yeterli gelmedi...
Sizinle hiç unutamadığım iki rüyamı paylaşacağım... Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum... Öncelikle aşağıda yazacağım rüyaları, gelecek kaygısı taşıdığım ve mutsuz olduğum-hayatımın gidişatı ile ilgili-niyet ederek uyuduğum gecelerde gördüğümü, belirtmeden geçemeyeceğim:
Havaalanındayım... Gayet geniş, ferah bir havaalanı... Yurt dışına gidiyormuşum eğitim amaçlı, 5 ay süreli yokum; ancak korkuyorum... Sırtımda çantam, elimde biletim... Diyorum ki, ben bir tuvalete gireyim... Giriyorum tertemiz, otel odalarında bulunabilecek şıklıkta geniş bir tuvalet... Kaç tane tuvalet var içinde hatırlamıyorum; ama benim tercih ettiğim hepsinden farklı ve şık olan lüks bir kabin oluyor...Çıkıyorum elimdeki bileti hiç bırakmıyorum... Elimi yıkayıp çıkıyorum; ancak korkum var... 5 ay yokum, annemi de göremeden gidiyorum ya özlersem, dayanamazsam diyorum içimden ve ekliyorum hayır buna katlanmak zorundayım. 5 ay cabuk gecer dıyorum ve yuruyen merdivene dogru yuruyorum... Kafamın ıcınde bır yandan ılk defa yurtdısına cıkıcam, nasıl yaparım korkusu var... Merdıvenın basına gelıyorum, yanımda bır erkek belırıyor.. Gayet hos bırısı... Omzuma dokunuyor, korkma ben yanındayım, ucaga bındırırım senı dıyor ve bız havaalanının alt katına gıdıyoruz... Kapalıcarsı gıbı bır alısverıs yerını gezıyoruz...

Ve ınanın o hafta, her gece havaalanında gordum kendımı... Sonrakı hafta hep tren garında ve trenle seyahat ederken... Daha sonrakı hafta da, ruyalarım İstanbul' dakı koprulerın oldugu ruyalara terfı ettı.
Aslında yazabılecegım cok ruyam var; ancak dun gece gene cok cok sıkıntılıyken gordugum ruyamdakı sımgenın, ne demek olduguna takıldım...

Bıber ekmısız, yemyesıl yaprakları var, ama gorsenız o kadar canlılar kı... Kırmızı kırmızı bıberler ustlerınde... Bır suru ve bız annemle onları toplayıp satıyoruz ve dıyoruz kı, bız bu bıberlerle tum odemelerımızı rahatlıkla yaparız...

Uzun yazdıysam hosgorun, sıteye yenı uye oldum ve acemıyım:)
Yorumlarınızı beklıyorum ve sımdıden tesekkürler edıyorum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir yolcunuz gelecek ya da haberini alacaksınız.

Atılımda bulunduğunuz bir konuda nasıl hareket edeceğinizi bilemiyor ve endişeleniyorsunuz. Bu konuda bilgili birilerine danışıp malumat almalısınız. Bunun sonucunda korkularınızdan kurtulup zafere ulaşacaksınız.

Sizi çekemeyen bir takım kimseler hakkınızda kötü düşünmeye meyilli. Dikkatli olmanızda fayda var. Sevdiklerinizle bir dönem görüşemeyeceksiniz. Ancak projelerinizi gerçekleştirmede başarılı olacaksınız. Hayyaleriniz gerçekleşecek. Yolculuk görünüyor.

Kısa bir rahatsızlık yaşasanızda sağlığınıza kavuşacaksınız. Hem manevi hem de maddi yönden daha da güçleneceksiniz. Sizin için yeni bir alanda, bir teklif alıp bunu hayata geçireceksiniz.

Diğeri;

Müjdeli bir haber alacaksınız. Sağlık ve mutluluğunuz had safhaya yükselecek. Dilek ve arzularınız gerçek olurken, yeni bir iş için bir birime başvuracaksınız. Mutlu günleriniz pek yakında. Eve yeni bir eşya alacaksınız.

Sevgiller…

profondo

Kayıtlı Üye
Yorumladığınız için çok teşekkür ederim.