AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
Rüyamda erkek arkadaşımla ayrıldığımızı gördüm. Nişanlıymışız.. Kapıma (buarada ev daha önce hiç bulunmadığım bir ev) gelen biri söz bohçasını geri vermeye geldiğini söylüyor ve elime açık kırmızı tonlarında kumaştan yapılma damla şeklinde bir kese bırakıyor. Yatağa-yatak eski tip yataklardan, demir başlıklı- koşup oturup inceliyorum.. İçini açmadım ama sonradan içinde toz şeker olduğunu öğreniyorum. Evde benimle bulunan biri -arkadaşımmış- çayıma o şekeri koyduğunu söylüyor. Erkek arkadaşıma neden ayrıldığını sormak için ulaşmaya çalışıyorum, telefonda çok sakin bir ses tonuyla konuşuyor benimle. Böyle olması gerekiyor tarzında. Hatta bunun bir şaka olabileceği, onun bensiz benim onsuz yapamayacağımızı düşünüyorum. Sonra onun bulunduğu ortamda görüyorum kendimi, annesinin ve ailesinin bu kararı verdiğini söylüyor bana. Üzgün ama belli etmiyor, çabalamak, savaşmak niyetinde değil.. Kabullenmiş.. Bu rüyanın her yerinde hep ağladım.. İnşallah hayra çıkar

Şimdiden teşekkürler syn Duman Lekesi

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sevdiğinizin aklını çelen ve onu elde etmeye çalışan bir rakibiniz olduğu haber veriliyor. Bunu güncel hayatınızda, erkek arkadaşınız ile ilgili konularda hissediyor da olabilirsiniz. Onda fiilen bir değişiklik olmasa da zihnen ya da bilinçaltında hissettikleri nedeniyle, ufak tefek de olsa farklı bir takım reaksiyonlar görebilirsiniz. Her ne kadar ilişkiniz yolunda olsa da, kafasında bir takım sorular oluşmuş olabilir. Kendisiyle etraflıca konuşup, sohbet ederek, bunları anlama ve şüpheleri giderme yoluna gitmelisiniz. Sonu sizin için hayırlı ve mutluluk verici olacaktır. Çok kısa sürede daha huzurlu ve güven telkin eden bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Tehlike arz edecek ufak tefek kazalara karşı ise temkinli olun. Özellikle bir ay süreyle, evde ve işyerinizde dikkatli ve sakin hareket edin.

Tasarladığınız işler düzgün gidecek. Yakında ummadığınız ve çok sevdiğiniz bir kimse sizi ziyaret edecek ve bu ziyaret sonucunda, iyi ve karlı bir atılım gerçekleştireceksiniz. Bazen size yardım edebilecek, faydası dokunabilecek dost ve arkadaşlarınızı ihmal ederek, size faydası olmayan bir takım kişilerle ahbaplık ediyorsunuz. Bu durum arkadaşlarınızı kırıyor olabilir. Daha dengeli ve tutarlı bir ilişki sürdürün.

Siz bilgi birikimi olan, çevresinde saygı ve itibar gören birisiniz. Çevrenizde size hayran bir takım kimseler de olacak ve aklınızı çelmek isteyeceklerdir. Bu konuda nasıl hareket edeceğiniz ise, size kalmış. İş ve sosyal hayatınızda mutlu bir ömür görünüyor.

Bu rüya özgüven gibi ruhsal yükselişle ilgili konulara da işaret ediyor. Sevdiğinizin sizden beklediği gibi olmaya başladığınız anlamına gelen, güzel bir işaret. Kabullenişin olduğu yerde, uyanışın da olduğunu unutmamalısınız. Çok sevineceğiniz bir haber kapıda olabilir.

Sevgiler…

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hakikaten inanılmazsınız.. İlk paragraf bir kaç gün önce tam olarak yaşandı. Ben de bir gece öncesinde onu defalarca rüyamda görmüştüm. Ertesi gün olayları öğrendim, etraflıca konuştuk.. Benim açımdan üzücü de olsa, o en azından bana ne kadar güvenebileceğini anladı.. Tavsiyelerinize dikkat edeceğim.. Çok teşekkür ederim.. Yüreğinize sağlık..

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hayrolsun.. Rüyamda sol elimde bir civciv vardı. Yumuşacık, minnacık, sevimli ancak rengi griydi. Hastalıklı bir renk gibi değildi, sanki o onun normal rengiymiş gibiydi. Tuttuğum elimin baş parmağıyla hafif hafif seviyordum. Hayal meyal sesini de duydum sanki.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Amca ya da teyze çocuklarından bir yakınınız veya yeğeniniz bugünlerde bir atılımda bulunacak. Ancak bir konuda bir pişmanlık yaşıyor. Çevresinden gerekli desteği görmekte ancak sizin görüşlerinize, nasihatlerinize itimatı büyük. Bir sorunu için size başvurup, yardım isteyebilir. Bu konu bir birikimin değerlendirilmesi veya bir dostu hakkında görüş ve önerileriniz olabilir. Şiddetli bir kavgadan etkilenmenin yaralarını sarmak adına, dertleşmekte olabilir.

Ona olan sevginiz daha yoğun ve özel olduğundan bu çağrıyı dinleyip yardımına koşacaksınız. Kendisi bir konuda bir başarısından da bahsedip sizi mutlu edecek.

Sevgiler…

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bir kaç gün önce gördüğüm rüya:

Bir grupla (tanımadığım insanlar) yemeğe çıkmaya karar vermişiz. Ancak ben bu insanlardan ve onların bana olan tavırlarından hoşlanmadığım için pek de mutlu değilim. Sonunda bir yerde oturup yemeye karar veriyoruz. Restoranın kendisini görmedim, masamız(12 kişilik belki daha uzun ahşap bir masaydı) sokaktaydı. Ben de masanın başında oturan kişiye göre onun solunda kalacak şekilde oturuyordum. Ve o kişi(bayan) bana bazı küçümseyici laflar etti. Benim oturduğum kısımda da masanın bir bacağı sokağın çukurlarına girmişti ve kolumu masaya koymamla sallanıyordu. Hem o kişiye hem de bu duruma baya bir canım sıkıldı. Sonra sandalyemin arkasına çantamı (gök mavisi, çok canlı bir maviydi, çok büyük denemeyecek bir sırt çantası) astığımı görüyorum. Sonra herkesin kalktığını ama benim daha yemeğimi bitirmediğimi farkediyorum, sonra hızla bir yandan atıştırıp, bir yandan da ekmeğin içine köfte vs koyduğumu görüyorum. Sonra ben de kalktım. Kendimi köy evlerinin olduğu bir sokakta kardeşim(miş)le görüyorum. Aramızda kurtuluş savaşına dair konuşmalar geçiyor. O zamanları yaşıyormuşuz, savaş varmış. Sonra bir eve (bizim evimizmiş) gidiyoruz. Gerisini pek net hatırlamıyorum. Hatırladığım şey evde yaşlı, beyaz sakallı bir dede vardı, tanıdığım birisiymiş bu kişi.

Dün gece de yine çantalı,masalı bir rüya gördüm. Yine bir sırt çantasıydı, bu kez siyah. İçine kitaplarımı, kulak tıkacımın kutusunu ve daha bir sürü şey ama ne olduklarını hatırlayamadığım şeyler koymuşum. Sanki sokakta bir arkadaş toplantısı gibi bir şey sanırım katıldığım ama piknik masaları var ve gece. Çantamı orada masada bırakıp bırakıp uzaklaşıyorum ama aklım çantada. Sonra erkek arkadaşıma emanet ediyorum. Ama geri döndüğümde çantamı yerinde bulamıyorum. Çok sinirleniyorum sahip çıkmadığı için. Aramaya başlıyorum ve bir kütüphanenin raflarına(raflar açık renkte ahşap ve kitaplarla tıkabaşa doluydu) rasgele sıkıştırılmış romanlarımı görüp, alıyorum onları ama eksikler biliyorum. Aramaya devam edince dışarda başka bir masanın altında yerde görüyorum eşyalarımı çantam açılmış ve eşyalarımı yere atmışlar. Eksik var mı diye kontrol ederken uyandım.

Şimdiden teşekkür ederim...

İyi forumlar,
AphraeL

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sırlarla dolu, çevrenizdeki insanlarla karşılıklı olarak birbirinizden şüpheye düşeceğiniz, stresli bir döneme giriyorsunuz. Siz birilerinin sırrını öğrenmeye çalışırken, başka birileri de sizin arkanızdan araştırma yapıp, açığınızı yakalama peşine düşmüş. Çevrenizde sizi çekemeyen insanlar var ve adım adım takip edip arkanızdan kuyunuzu kazmaya, itibarınızı yok etmeye çalışıyorlar. Hatta daha başka bir ortamda dostlarınızın bile size ihanet ettiklerini öğrenebilirsiniz. Bazı dedikodular duyup üzülebilirsiniz. Bu tip bir mücadelede cesur ve azimli olursanız siz kazanacaksınız.

Dünya hayatı için gereken tüm dilekleriniz gerçekleşecek ölçüde bahtınız açık. Hem menfaatler ve kazançlar yönünden hem de intizam, idare ve kariyer yönünden hedeflerinize kolaylıkla erişeceksiniz. Dereceniz yükselecek, beklentilerinizin yarısına çok cabuk kavuşacaksınız. Müjdeli bir haberiniz var. Keder ve sıkıntılarınızdan kurtulup feraha erecek, aileniz ve size bağlı sevdiklerinizle huzurlu bir yaşantı idame ettireceksiniz.

Kısa bir ziyaret esnasında duyacağınız birkaç dedikodu üzülmenize sebep olsa da, garip bir şekilde bunlar sizin işinize yarayıp, size avantaj sağlayacak bir takım gelişmelere de ön ayak olacak.

Bazen moraliniz ve azminizi yitirecek gibi olsanız da korkmayın; izzet, şeref, kazanç, bereket ve uzun ömür işaret ediliyor.

Ülkede gelişecek bir takım karışıklıklardan da etkilenmeniz söz konusu olabilir.

Diğeri;

Hakkınızda karanlık dedikodular yapılıyor. Yapanlar da usulsüz işler yapan, hilekâr yapıda, ahlaki değerleri pek de yüksek olmayan insanlar. Siz onlara karşı her manada üstün ve kuvvetlisiniz. Bunlara içerleyip üzülmeniz mümkün ancak aldırmamalı, bildiğiniz şekilde hareket ederek hedeflerinizde başarılı olmaya devam etmelisiniz.

Gelecekle ilgili kaygılarınız ve güncel yaşamınızda yakın çevrenizdekilerle ilgili kurgu ve kuşkularınız yersiz ve asılsız. Sevdiğinizin de desteği ve yüreği sizinle birlikte, ancak stres veya olayların üstüste gelmesi nedeniyle fevri ve sinirli olabilir, onu da endişelendirebilirsiniz. Onun çok ketum ve sır küpü bir yapıda olması veya sizin onunla ilgili böyle bir yargınız oluşabilir.

Stres, heyecan ve evham yüzünden kötü durumlarda kalıp, kritik olaylara sebep olabilirsiniz, dikkatli ve sakin olmanızda fayda var.

Sevgiler…

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yarın için bir haber bekliyorum. İş için mülakata alınıp alınmayacağım bildirilecek. Umarım onun müjdeli haberidir. Ve umarım mülakatım çok iyi geçecek. Ve son cümlenizdeki gibi davranamayacağım mülakatta :boat:

Yüreğinize, ellerinize sağlık sevgili Duman Lekesi, çok teşekkür ederim...

saygılar, sevgiler

AphraeL

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Aphrael siz inanmasanızda ben size inanıyorum ve eminim bileğinin hakkıyla, tüm meziyetlerinle bununda altından kalkacak ve zafere ulaşacaksın. Derler ki başlamak işin yarısıdır... Bana göre ise inanmak işin tamamıdır. Sen kendine inan gerisini düşünme :)

Tüm dilek ve arzularının gerçekleşmesi dileklerimle,

Sevgiler...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :) Mutlu oldum, pozitif enerji doldum. Yapabilirim biliyorum hem benden iyisini mi bulacaklar değil mi ya :D

Sevgiler,
AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hayrolsun...
Annem traktörle(arkasındaki küçük kasada) üzüm bağlarına gitmiş. Beyaz bir örtünün üstüne yemyeşil biberler ve üzüm toplamış (çok güzel renkte olduklarını söylüyor). Sonra bu örtüyü bohça yapıp sırtına atmış, aynı araçla köye dönmüş ve bir komşusunun evine götürmüş bunları.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Anneniz başvuracağı veya başlayacağı bir işten müsbet sonuç alacak. Bu konuda çevresi tarafından da yardım görecek.

Kısmet mal ve mülkle ilgili gelişmeler olabilir. Uhrevi ve dünya işleri yolunda ve istediği yönde yolunda gitmeye de devam edecek. Hayatta dileklerine ve emellerine kavuşacak.

Bir sırrını saklamalı, bu ona ödül ve mutluluk getirecek. Kafasında tasarladığı iş düzgün gidecek. Komşusunun veya onun bir yakınının bir çocuğu olabilir. Ayrıca anneniz bu komşusuna bir yardımda da bulunabilir.

Hiç ummadığı bir anda çok sevdiği biri annenizi ziyarete gelecek, bu ziyaret sonucunda karlı kazanç getirecek bir işe öncülük edebilir. Hayatında mutlu günler yakında…

Muhitinde sevilip sayılıyor.

Sevgiler…

AphraeL

Kayıtlı Üye
Teşekkürler, sevgili Duman Lekesi...

Yüreğinize, ellerinize sağlık.. En iyi dileklerimle..

Saygılar,
AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hayrolsun.. Rüyamda şu lunaparklarda olan salıncaklı dönen alete binmişim. O kadar hızlı dönüyordu ki, inanılmaz. Çok eğleniyordum, adrenalinim tavan yapmıştı. Sonra adamın biri salıncağı yavaşlattı, sanki yere daha yakın hale geldi. "Bak böylesi daha eğlenceli değil mi" dedi bana. Hakikaten de dediği gibi çok daha eğlenceliydi. Sonra salıncak durdu ve ben inerken bana "ama bu bacaklardaki tüylerle olmaz bu iş" dedi. Utandığımı hatırlıyorum. Sonrasında o adamı gördüğümü hatırlamıyorum ama başka bir odada güçlü insanların bulunduğu bir oda vardı. Onların konuşmalarının bitmesini bekledim ama neden bilmiyorum. O sırada yanıma 2-3 tane çocuk geldi. Üstleri başları haraptı, sokak çocukları gibi. Sağ kolumdaki çantaya bir şey yapmaya çalıştı (birşey çalmak istedi sanırım) bir tanesi. Ama ben hiç bozuntuya vermedim, azarlamadım. Ama onlar bağırmaya, benden şikayet etmeye başladılar sanki ben onlara bir şey yapmışım gibi. Sonrasını hatırlayamıyorum. Ama olaylar hep lunaparkta geçti.

Bu rüyayı mülakata gitmeden bir gece öncesi gördüm. Umarım hayırlı bir anlamı vardır. Şimdiden teşekkürler sevgili Duman Lekesi..

Saygılar,
AphraeL

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sevinç haberleri alacak, bu haberle aile ve çevrenizi de sevindireceksiniz. Kazancınız artacak, görmediğiniz yerleri görecek, yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Kendinizle hesaplaşma ve muhasebe yapacak, eski defterlerin bir kısmını kapatacak, yeni sayfalar açacaksınız. Kendinizle iç hesaplaşmalarınız esnasında aşamadığınız bazı konuları dert edip üzülüyorsunuz. Bir de, bir ya da iki kişi ile ilgili bir kırgınlığı eskiden bugüne taşıdığınız görülüyor.

Dua ve istekleriniz eskiye oranla daha çabuk kabul olup gerçekleşecek. Bir bayandan yatırıma yönelik öneri ve taktikler öğreneceksiniz.

Memuriyet görünüyor. Sevinç duyacağınız, sizi mutlu edecek bir pozisyon için ilk aşamayı geçecek, bir yön tayininde bulunacaksınız.

Bir akraba ya da yakınınız, başınıza gelebilecek bir felaketi önlemenize ön ayak olacak.

Diğer Bir hadise, sinirlerinize hakim olma konusunda, sınav niteliği taşıyabilir.

Sevgiler…

AphraeL

Kayıtlı Üye
Teşekkürler sevgili Duman Lekesi.. Yüreğinize sağlık. Mülakatım hüsranla sonuçlandı.. Umarım bundan sonraki mülakatla hem gönlüme göre hem de hayırlı bir işim olacak..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Aphrael, ben hep bazı şeylerin yokluğunun, varlığından daha hayırlı olduğunu düşünmüşümdür. Mutlaka bir kötünün içinde, bizim için iyi olan bulunur. Hiç üzülmeyin niyetiniz ve hayallerinize en uygun olan sizindir ve mutlaka size ulaşır.

Sizin için; hayırlı işleriniz olsun ve başarılı bir kariyer elde edin diye istekte bulunuyorum. Derler ki, ham cevher geç farkedilir ancak, bir kez işlenince parlamasını önleyemezsiniz.

Size her şeyin en güzel ve hayırlısı tesadüf etmesi dileklerimle,

Sevgiler...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.. Belki de biraz kaderci olmanın kimseye zararı olmaz. Bunda da bir hayır vardır diyelim. Daha iyilerini daha hayırlılarını diliyorum sizin için. Sizden gelen cümleler hakikaten çok rahatlatıyor beni.. Yüreğiniz dert görmesin...

Dün gece gördüğüm rüyayı da yorumlayabilirseniz çok sevinirm.

Bir davete katılıyorum. Düğün, balo tarzı bir davet.. Büyükçe şık bir salona giriyorum. Yanımda birileri var ama kim olduklarını hatılamıyorum. Şık giyinmişim. Önce aynada saçlarım dikkatimi çekiyor. Beyaz renkli küçük bir şeyler düşmüş kafama. Yanımdaki kişiden de yardım alıyorum saçımdan düşürmek için. Tam o sırada fark ediyorum ki o beyaz şeyler canlı. Hayatımda hiç görmediğim bir böcek. Etrafımda uçuşuyorlar. Elbisemin üzerinden etime battıklarını görüyorum. Hatta etime girişi bile gözümün önünde. Ta ki küçük bir parçası kalana kadar girmişler. O parçadan tutup çekiyorum. O küçücük şey 30-40 cm uzuyor ben çektikçe. Bir ikisini çıkardım.. Birini daha çıkarırken uyandım. Kan yoktu. Acı duymuyordum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir problemle karşı karşıya olduğunuz, bundan dolayı üzüntü ve stres duyup yakın çevrenizdekileri incitebileceğiniz işaret ediliyor. Belli bir standart için olan meyliniz nedeniyle, kendinizi kısıtlıyor da olabilirsiniz. Daha geniş ve amatör ruhla düşünmenizde fayda var.

Yakın zamanda alacağınız bir haber iyi gibi görünse de, hemen umutlanmayıp temkinli yaklaşın. Rakipleriniz var ve işiniz pek hızlı ilerlemiyor.

İki referans gerektirecek bir başvuru için, ileriki zamanlarda davet alabilirsiniz. Beklentinizin üstünde bir makam olabilir bu. Otuz zaferdir ancak, işin zor olacağını ve azim gerektireceğini de dikkate almalısınız.

Sonucu hayırlı gelişmelere gebe bir döneme gireceksiniz, kafanızda oluşabilecek soru işaretleri aydınlanacak.

Sevgiler…