lost66 2

lost66

Banlı Kullanıcı
Rüyamda bir süper marketteyim. Üstümde gece giydiğim pijamalarımla sonra orda adamlar oluyor ve ben utanıyorum anneme pantolon ver diyorum.Pantolonu veriyor.Üst kata git diyor. Ben çıkıyorum bir oda içeriye girdiğimde 4 üniversili genç 2 kız 2 oğlan çırılçıplaklar ancak yorganın altındalar. Birbirlerine sarılmışlar kızlı erkekli ve beni görüyorlar. Bana ne içersin diyor erkeğin birisi bende bira içmem diyorum su içerim dedim ve sonra kahkaha attılar. Kızlar gülüyo ve ben tam lise muzunumusunuz diyecekken. Kız evet lise mezunuyuz diyo ve gülüyo sonra ben tam üniversitedemi okuyorsunuz diyecektim ve sonra kız daha ben lafa başlamadan evet üniversiteliyiz diyor. Ben şarıyorum ve bana bakrak hepsi bir gülüyor. Sonra ordan başka bir mekan bağlanıyor ve ben bir mahalledeyim şuanda lisede arkadaşım var teo diye onların eve gidiyormuşum ve tam yolda yürürken dışarısı karanlık mahallenin ışıkları var tek ben yolun bi kenarından yürüyorum sağ taraftan sonra bir kaçtane kurbağa yolda zıplaya zıplaya gidiyor. Bir baykuş tam yanımdan geçip yola iniyor ve bir küçük kurbağayı yiyor ve tam teonun evinin önünde oluyorum ve arkama bakıyorum bir horoz baykuş onu görüyor ve yürür gibi oluyor. Baykuş bana bakıyor geri ben içeri giriyorum ona bakarak ve sonra teo tam kapının önündeymiş içerde ben onu görünce birden korkuyorum ve yanında iri bir siyah pitbul köpeği var ve nöbet tutar gibi sabir bir şekilde duruyor ve bana bakıyor. Bir köpek daha var ve sarı renkli bir pitbul benle oynuyor geliyo yanıma ve ben ona bakıyorum sonra hani insanlar aaaaa derde ağzını ve gözlerini açar ya aynı öyle ve ben uykudan gülerek uyanıyorum uyandığımda gülüyordum.
Bide YGS sınavına girecem acaba bir bağlantısı varmı.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
2
Görüntüleme
647
Cevaplar
1
Görüntüleme
549