darkm@sater

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Ben bir kaç yıl önce ayağım çok ama çok ağrıyordu, bu arada 2 dk lik uykuya daldım. Rüyamda koskocaman bir ordu vardı önümde ve arkasında kızıl renkli büyük dağlar vardı. Önümde yaşlı, beyaz sakallı, beyaz giyimli bir adam, ey insanoğlu bundan sonra ne sana zarar vereceğiz, ne de sana dokunacağız diye söz verdi. Ve rüyam burada bitti. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Pardon, bir şey eklemeyi unuttum. Adam bana söz vermeden önce, yanımda bir asker gürzünü havaya kaldırmış, bana bakıyordu...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir enerji ve güç ve kuvvet bahşedilmiş. Ancak taşkın hareketleriniz, kabına sığmayan yapınız nedeniyle bu yok olabilir. Bir iç hesaplaşma yaşayıp, kendinizde bulunan kötü alışkanlık ve aşırılıklara son vermeniz işaret ediliyor. Yapacağınız değişiklik ve düzenlemeler, hem size dinginlik ve iç huzuru verecek, hem de çevrenizde daha güvenilir ve hatırı sayılır bir kişi olarak anılmanızı sağlayacak.

Bir hususta elinize büyük bir koz geçecek. Bunu iyi değerlendiriseniz, bir mevki ve menfaat sağlayacaksınız.

Kardeşiniz ya da bir ahbabınız daima arkanızda ve sizi kolluyor.

Sevgiler…