Ajan 47

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Kapalı bir mekan olan yarışmanın içindeyiz . Aslında yarışma değil tam olarak parti gibi bir yer sonra birden yarışma salonuna dönüp yanımdaki arkadaşım ve ben kalıyoruz , ardından bir çok bilet var ve o masayı sanki çok uzaktan yakındaymış gibi görüyorum . Sonra tekrar eski hale dönüyor . Birden herşey donuyormuş ve zaman kavramını hissetmiyormuş gibi oluyorum solumdaki bir ekranda 2 tane sarı gözlü ve fıldır fıldır dönen gözleriyle ne olduklarını bilmiyorum son bileti al diyorlar . Herkes oynuyor arkadaşımda alıyor bilet ben son bileti alıyorum . Bir bakıyorum kazanan ben oluyorum . Arkadaşım niye ben kazanamadım diye kendi kendine söyleniyor . Birden değişiyor herşey geri geri gidiyorum ışıklar kısılıyor . 3-4 katlı bir pasta görüyorum o ekrana bakıyorum geri geri giderken bir kapıya geliyorum sağ tarafımda kalıyor , solumda bir yuvarlak küçük masa pasta ve ekran hala olduğu yerde yarışma programıda biraz uzakda kaldı kapıyı açıyorum geri geri giderek ve bir koridor çıkıyor uzun bir koridor sanki herbir tarafında sarı mum ışıkları var koridor sadece ileriye doğru uzanıyor arkamda duvar var ve korkuyla tekrar odaya dönmek istiyorum bir bakıyorum içersi karanlık hiç birşey gözükmüyor tek bir nesne bile tekrar koridora bakıyorum . Birden bire yavaş yavaş yok oluyorum . Orta yaşlı ünlü bir kadına yoldan geçerken yardım ediyorum . Kameralar falan herkes görüyor beni kazanan adam diye yanıma geliyorlar . Soru soruyorlar falan derken . Birden evde uyanıyorum ve rüyaymış sanıyorum ardından annemler falan diyorlarki partiye gidiyoruz , ben birden arabada yolda buluyorum kendimi etrafa bakıyorum aynı şeyleri görüyorum ve aynı olayların olacağını hissediyorum . Sonra tekrar aynı şeyler oluyor ve bu 10 kere tekrar ediyor . Yorumlarsanız sevinirim .

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir haberle sevineceksiniz. Bu haberden dolayı siz de, çevrenizdekileri sevindirecek bir jest yapacaksınız. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus var ki, biraz müsrif ve savurgansınız. Bu huyunuza bir de kibir eklediğinizde, yakınlarınızdan bazılarını incitiyorsunuz. Bunun farkına varıp daha uygun davranmaya çalışın.

Devlet dairesine bağlı bir işiniz pek de beklediğiniz şekilde gelişmeyecek ancak bunun arkasından yapacağınız başka bir girişim, tam anlamıyla başarı ile sonuçlanınca ilk konuyla ilgili kaygılarınız sona erecek. Size yakın olduğunu sandığınız biri, mesafeli ve uzak tavırlarıyla sizi şaşırtacak, fakat gerçek yüzünü görmüş olmak sizi rahatlatacak.

Rakiplerin olduğu bir girişimin neticesi, sizin başarınızla sonuçlanıyor. Bu başarı size, ulaşılması zor olan hedeflere kolayca erişmenize fırsat sağlayacak. Bundan sonraki adımlarınızı daha kolay ve rahat atacaksınız. Kariyerinizde kademe atlayacak, yükseleceksiniz. Burada dikkat edeceğiniz bir husus ise, rakiplerinizin bir iftirası veya arkanızdan yapılacak dedikodulara çok aldırmayıp, sakin ve akıllıca davranmak olmalıdır. Sabırlı ve sakin tavrınız, sizin aklanmanız, onların daha da gözden düşmesi şeklinde noktalanacaktır.

Sürekli ertelediğiniz, bir türlü yüzleşmediğiniz bir problem tekrar önünüze gelecek. Bu defa kararlı davranıp onu çözüme ulaştırmalısınız. Hassas ve duygusal yapınız var ve her şeyi içinizde biriktiriyorsunuz. Bunu aşmayı ve açıktan konuşup içinizi boşaltmayı deneyin. Bu sağlığınızı ve moralinizi yükseltecektir.

İyi ve bereketli bir yıl geçireceksiniz. Hoşça vakit geçirdiğiniz zamanlar çoğalacak. Bu gibi anlarda sırlarınızı uluorta açık edip, ortaya dökmeyin. Açığınızı yakalayıp sizi alt etmek isteyen kişiler her an yakınlarınızda beklemekte. Daha sonra üzülmemek adına, dost ve ahbaplarınızı iyi araştırıp seçin.

Bulunduğunuz çevrede daima söz sahibi ve lider konumda olacaksınız. Başarılı ve cazibeli kişiliğinizle hem aileniz hem de sosyal çevrenizde beğeniliyorsunuz. Cesur ve mert yapınızla bir çok mükafat ve başarı sizi bekliyor.

Sevgiler…