salemesed1

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda komşumuzda oluyoruz annemle.Balkonda oturuyoruz.Komşumuzun da mandalları koyduğu bir kap var.Ben onun içinden mandalları çıkarıyorum.Ve kabın üzerinde delikler var.Sonra benim elimde iki tane erkek ikiz bebek oluyor.Ama bildiğimiz bebek boyutunda değil.Çok küçük aynı oyuncak gibi minicik oluyor.Sağ elimdeki erkek elimden kurtulmaya calısıyor.Ben de tutmaya calısıyorum daha cok sıkıyorum.Galiba az kalsın boğuyordum bebeği.Ama sonra elimden tıpkı bi balık gibi kayıp düşüyor.
Bir de ben bebekleri o kabım içine koymaya çalısıyordum.Nasıl olsa delikleri var rahatca nefes alabilirler ölmezler diyordum.
Bunun yorumunu yapar mısınz?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çevrenizde ve sosyal hayatınızda, vasıflarınız ve konumunuz gereği, liderlik olarak görülüyorsunuz. Evde ise durum bundan farklı, eşiniz ya da ailenizin de fikirlerine öncelik veriyorsunuz. Huzurlu ve mutlu bir aile yaşantınız var.

Bir konuda çekinik ve korkak davranıyorsunuz ve karar vermekte de zorlanıyorsunuz. Bu tutmdan vazgeçip olumlu ya da olumsuz bir karar alın. Bunu da ilgili kişilere bildirin.

İşlerinizde her şey yolunda gidecek, bir takım arkadaşınız da size güvenip devamlı sizi destekliyor. Bir ara bu kişiden şüpheye düşecek olsanız da, daha sonra bunun yersiz olduğunu görüp, bu düşünceden vazgeçeceksiniz.

Sevgiler…

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
cok tesekkur ederim dumanlekesi .
bende kararımı verdim artık ilgili kişilere bildiricem senin sayende :=)