elemental varlık

yawuz

Kayıtlı Üye
Elemental varlıklar insanların içerdiği beş element yerine bir ya da iki element içeren ruhlardır. Yaratıcıları tarafından belirlenen belli zekâları vardır. Astralda ya da psişik dünyada yürütülen belli görevlere yardımcı olurlar. Onlar uşağınız olabilirler.

Ateş elementi şekil almadan (formlaşmadan) önce ateş topu olarak belirir.
Su elementi şekil almadan (formlaşmadan) önce cam top olarak belirir.
Hava elementinin mavimsi bir rengi olacaktır.
Toprak elementi ise kil renginde belirir.
Bu varlıklar birçok görevde yeteneklidir, işte bir kaç tane örnek;
-Diğerlerinin düşüncelerini ve akıllarını etkilerler.
-İlişkilerden ayrılmanızı sağlayabilir yâ da daha da güçlendirebilirler.
-Arkadaşlık, aşk ilişkileri kurma/şehvet ilişkisi kurmanızı sağlayabilirler.
-İradesi zayıf insanların iradelerini kırma yâ da elementler ile onu kontrol etmenizi sağlayabilirler.
Elemental Varlıkları yaratmak için bilgiler;
1.Elemental Varlığı yaratmak için ondan istediğiniz dileğe karşılık sizin de vereceğiniz bir şeyiniz olmalı.
2.Elemental’a bir isim verin
3.İstediğinizi emir şeklinde söyleyerek Elemental Varlığı etkilemek zorundasınız. Bu "Kısa şimdiki zaman" ile ifade edilmelidir.
"-ceksin" asla olmaz. Örneğin "Yap!" seklinde emir vermelisiniz.
4.Ayrıca Elemental varlığınızı etkilemelisiniz ki sizin emirleriniz dışına çıkmamalı.
BAŞLANGIC
1.Transa geçin.(Konsantre olun)
2.Kendinizi kullanmak istediğiniz elementle beraber hayal edin, çağrı yaparmış gibi ama Elemental'e yalvarmayın. Bunun yerine, içinizdeki Elemental varlığa odaklanın ve yoğunlaşın. Elemental varlıklar yoğunlaşmayı ve gücü gerektirir.
3.Şimdi, Elemental varlığı istediğiniz gibi şekillendirin ve istediğiniz iki duygu için baskı yaparken kısa emir cümlecikleri kullanın.
4.Elemental varlığın ismini söyleyin.
5.Eğer bir zaman sınırı koymak isterseniz; Elemental varlığınıza verdiğiniz görevi bitirdikten sonra dönmesini emredin. Elemental varlığın da kendi hayatının olması ve bu emrin onu rahatsız etmesi başarısızlık sonuçlarını ortaya çıkarabilir.
6.Elemental varlık aynı zamanda gönderdiğiniz insanın aurasından beslenmek veya kendine saldırmak içinde programlanabilir.
7.Elemental varlığı geri çağırmak için adını söyleyin. Onu enerji ile şarj edebilir veya yeni bir görev verebilirsiniz.
alıntıdır...

NAZLI BEŞERİ

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı görünce aklıma, piyasada popüler satılan oyuncaklar geldi..orman perisi vs..Sizce bu metaları alan kişiler, enerjilerini yükleyip, bunları uğur vs. olarak kullanmaları gerçekten mümkün mü ne dersiniz?

yawuz

Kayıtlı Üye
Bence imkansız diye bir şey yoktur.:D

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Ben kullanıyorum elemental varlığımı, ne istersen % 100 lük başarı ile yapıyor. Tavsiye ederim.

AJA

Elit Üye
ben kullanıyorum elemental varlığımı ne istersen % 100 lük başarı ile yapıyor tavsiye ederim
Bu eIemantaI varlığa nasıl bir isim konulmalıdır? En önemlisi de sizden isteyeceği şey ne gibi bir istektir? Sadece yoğunlaşıp konsantre olup adı ile çağırmak yeterli mi? Yardım ederseniz sevinirim. :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Elemental varlığınıza, onu programladığınız şekle, bir ad bulabilirsiniz.Onun isteyeceği bir şey yoktur eğer enerjinizden biraz verirseniz, verdiğiniz enerjinin gücünde haraket eder. Örn: Benim varlığın adı; darkmaster, ateş tabiatında ve git gide benimle güçleniyor.

schutze07

Kayıtlı Üye
Madde madde tarif edilmiş ama daha açıklayıcı olsa daha iyi değil mi? Mesela karşılığında biz neler verebiliriz? Ya geri dönmezse? Ateş,su,hava,toprak elementinden olmasının farkları nelerdir belirtilenlerin dışında?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Örneğin:
Benim burcum ateş, varlığımı da ateş olarak yaptığım için kullanması daha kolay oluyor.
Geri dönmezse diye bir şey yok. Zaten o sizin bir parçanız mutlaka çağırdığınız zaman geri döner.
Ona yaptığı iş karşılığında, enerjinizden bir parça verebilirsiniz.
Not: Eğer çok enerji verirseniz, sizden büyük olur ve kontrolu çok zor olur.

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
Merhaba, enerji vermekten kastınızı tam olarak açıklayabilir misiniz?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Psi ball yap. Evrenden enerji topla, ona yönlendir. Kendi saf enerjinden biraz ona ver.
Amaç burada imaje etmek, hayal etmek ona yönlendirdiğini.

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
Merhaba enerjimizi nasıl vereceğiz, biraz açar mısınız?

Teşekkürler. :)