Aura İnisiyasyonu 4. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bu çalışmada kollarım çok üşüdü. Hala da üşüyor. Belimde ve karnımda yoğun ağrılar oldu. Vizyonlar gördüm. Vücudumda seğirmeler oldu. Bir ara ışıkla aydınlanmış bir kitap gördüm, yazılarını da gördüm ama okuyamadım:)
Güzel bir çalışmaydı, teşekkürler Urum...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bu sefer ellerim üşüdü, ayaklarım ısındı.. Yüzük ve orta parmağım attı ve karıncalandı.. Kaval kemiğimin tam ortasında bir nokta uzun süre attı. Sol tarafım ülperdi yine sürekli.. Nefes aldıkça bacağımdan yukarılara çıktı.. Teşekkürler Urum, emeğine, enerjine sağlık..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her seferinde el ve ayaklarım üşürken son iki çalışmada özellikle sırtım inanılmaz üşüyor,ürperiyor.Dalga halinde üşüme vücudumdan geçiyor.Beyaz kanatlı net olmayan görüntüler oluştu, ama çok net değildi.Çok fazla üşüdüm, sonrasında da uzun süre ısınamadım.
Teşekkürler Urum :)

mally

Kayıtlı Üye
El ve ayaklarımda hafif bir esinti sonrası vücudum sıcacık oldu. Avuç çakralarım fıldır fıldır döndü ve ellerim uyuştu azcık. Çok güzel bir enerji aldım, huzur doluydu. Çok teşekkürler sevgili Urum.

berksu07

Kayıtlı Üye
Sağ elim bir şeyin içine konuşmuş gibi iç-dış olarak sıkıştırıldı. Yanıp sönen yıldız görüntüleri oldu. Yine mor bulut görüntüsü ortasında parlak sarı görüntü devam etti. Titreşim hissetmedim bu sefer. Teşekkürler Urum.

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmam 40 dakika boyunca titremelerle geçti.Sürekli titredim ama bu titreme üşümeyle alakalı bir titreme değildi.Çalışma bittikten sonra üzerimde bir hafifleme ve mutluluk hissi yaşadım bu gerçekten çok güzeldi.
Teşekkürler Urum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...