murabba

murabba

Kayıtlı Üye
Merhaba , bir rüya gördüm yorum rica ediyorum.

Belediye otobüsü gibi bir otobüs kullanıyorum ama içinde yolcu yok diye anımsıyorum. Metrobüs güzergahında ama aynı yolda değil yan yolunda gidiyorum ve her durağa geldiğimde otobüste bir düğmeye basıp beklemeden devam ediyorum. Sanırım en son 8 e kadar saydım durakları. Sanki birşey ölçer veya denetler gibi hissediyordum kendimi. Rüyam bu kadar , teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzak bir yolculuğa çıkacaksınız. İdealleriniz hususunda doğru yoldasınız. Çevrenizde de iyi biri olarak tanınıyorsunuz.

Bazı teşebbüslerde bulunmak üzeresiniz, fakat bunu yapıp yapmamakta tereddüt ediyorsunuz. Karar verdiğiniz takdirde başarılı olacaksınız. Ne kadar adım atarsanız, o derecede ilerleyip başarılı olacaksınız hem de.

Ya hacca gideceksiniz ya da Allah katında gitmiş gibi makbul ve kabul göreceksiniz.

Sevgiler…

murabba

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Rüyamda bir düğün organizasyonu var ve ben de organize edenlerden biriyim. Otel gibi bir binanın önündeyim,park yerindeki arabaları düzenliyoruz gelecek olan gelin arabası için. Sonra karşıdan gelin arabası görünüyor,gülüşüp selamlaşıyoruz gelin ve damat ile. Sonra ben her ikisininde kapılarını koli bantıyla bantlıyorum şaka yapar gibi. Sonrasında net hatırlayamamakla birlikte kendimi gelinle birlikte binanın içinde görüyorum,gelinin üzerinde normal elbiseler var ve birşeyler konuşuyoruz.

Bunun arkasındanda sadece kendimi görüyorum ; iki diz üstünde yere oturmuşum,elimde bir ekmek var ve koparıp koparıp yiyorum. Midem ve hatta yemek borum dahi dolmuş,lokmalar küçük dilime kadar ulaşmış bir şekilde ekmeği bitiriyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çok hayırlı, bereketli bir döneme giriyorsunuz. Bir yere işle ilgili yapacağınız ziyaretten karlı çıkacaksınız.

Ayrıca talihinizde açılıyor. Büyük ve sevinçli olaylar yaşayacağınız bu dönemde, size sıkıntı verecek bir kadın görülüyor. Dikkatli ve tetikte olun. Size zorluk ve engel çıkarmak isteyecektir.

Korkak ve çekinik davrandığınız bazı maddi sorunlarınızın üzerine eğilip çözecek ve feraha ereceksiniz.

Sevgiler…

murabba

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim, çok iç açıcı bir yorum oldu. Birşey daha sormak istiyorum ; bu sıkıntı verecek kadın aile içinden mi yoksa aile dışından mıdır acaba,bellimidir ?

murabba

Kayıtlı Üye
Merhaba

Rüyamda panelvan türü bir araba kullanıyorum, tam da istediğim işi buldum diye seviniyorum. Yan koltukta da abimi görüyorum fakat herhangi birşey konuşmuyoruz. Bir fabrikanın bahçesine park ediyorum arabayı,sanırım araba lastiği fabrikasıydı. Bunun arkasından da kendimi evimin mutfağında görüyorum ; büyük ayçiçek yağı tenekesinden cam bir kaseye yağ dolduruyorum.

Yorum rica ediyorum , saygılar.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bir önceki rüya için sorunuzun cevabı akraba içinden bir kadın.
Rüyanız hayır olsun…

Uhrevi konulara ilginiz artacak. Yaşam tarzınızı ve düşünce yapınızı, hedeflerinizi değiştireceksiniz.

İkiyüzlü biriyle bir iş ya da ortaklık yapmanız olası. Zaruriyetiniz varsa dikatli ve temkinli iş yapın derim.

Maddi olanaklarınızı geliştirecek yeni yollar bulacaksınız. Eşiniz ya da sevgilinizin bir miras alması da olası.

Sevgiler…

murabba

Kayıtlı Üye
Merhaba

Birkaç parça rüya gördüm.

1- Yanımda birkaç kişiyle birlikte yokuş yukarı çıkıyoruz sanki birilerinden kaçar gibiyiz. Önümüze alçakca bir duvar çıkıyor,biz de o duvarın üzerine bahçe teli çekip yükseltiyoruz buradan atlayamasınlar diye fakat devamı yok rüyanın.

2- Çarşı gibi çokca dükkanın olduğu bir yere doğru ara bir sokaktan eşim ve çocuklarımla birlikte yürüyorum. O merkeze az bir yol kala ben ayrılıyorum,daha genişçe bir alanı dolanıp yine ailemin yanına geliyorum tam onlar da merkeze çıkmak üzereyken,sonra beraberce çıkıyoruz.

3- Bir dükkan işletiyormuşum ve bir pazarlamacıyı otururken görüyorum. Bize birşeyler satmış sanırım ve en sonunda da bir gece lambası satmış. O sırada yanımda iki kişi daha beliriyor ve tüh pahalı aldık falan diyorlar, 1 liralık şeyi 5 liraya aldık diyorlar. Ben de gülümsüyorum boşverin adam pazarlamacılığını yapmış işte o da birşeyler kazanacak tabi ki diyorum.

4- Kendimi ve babamı bir ekmek fırınında görüyorum. Ben yere çömelmiş fırından çıkan ekmeklere bakıyorum babam da bana bakıp gülümsüyor. Babam patron ben tezgahtarmışım ve çalışan 2 kişi daha görüyorum. Fırından ekmekleri çıkaran adam bana doğru tezgahın üzerinden kaydırarak bir tanesini yolluyor ekmeğin. Ekmek tuzsuz ekmekmiş.

Biraz uzunca oldu kusura bakmayın. Kolay gelsin.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşlerinizde yavaşlama ve daralma nedeniyle biraz sıkılabilirsiniz. Kısa zamanda bazı atılımlar yapıp bu durumdan kurtulacaksınız. Bir kişiye, üst seviyeye çıkması için bir yardımda bulunacak ve bunun mükâfatını alacaksınız.

Sonu gelmeyecek bir maceraya atılmak üzeresiniz. Sonunda bunun, bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edeceğini söyleyebilirim. Daha iyi ve etraflıca düşünmenizde fayda var.

Ümit ettiğiniz bir projeyi hayata geçirecek ve başarılı olacaksınız. Biri hakkında daha fazla bilgi edinme arzusundasınız, bunun için bir takım araştırmalar da yapmaktasınız. Bu belki bir gönül macerası olabilir ya da gizli bir hobi. Bir düşmanınızı bile bile yanıltacaksınız. Ancak niyetiniz biraz riskli gibi görünüyor. Keza aileniz sizi seviyor ve güveniyor. Başka işlerle uğraşıp onları ihmal etmemeli, pozisyonunuzu riske atmamalısınız.

Daha sonra karışık bir döneme gireceksiniz. Eşinizle ilgili bir mesele, maddi bir takım zorluklar, kariyer geliştirme çalışmaları, bir takım menfaatler elde etme çabaları, yaşam için gereken unsurların temini gibi birçok konu üst üste gelecek. Bu dönemde doğrularınızla yanlışlarınız yer değiştirebilir, dikkat edin.

Erteleyip durduğunuz bir konuyu masaya yatıracak ve bir karara varacaksınız. Bu sizi oldukça rahatlatacak. Bir erkek çocuğunuz olabilir.

Hukuk çevresinden biri ile bir işinizi kolayca halledeceksiniz. Çocukların eğitimi hususunda bir takım değişikler yapacak, bazı yatırımlarınızın karşılığını alacak, bir takım malzeme ya da mal alımı yapacaksınız. Bir takım fesat kimselere haddini bildirecek düzeyde iyi atılımlar yapacaksınız. Bir hasta yakınınız şifa bulacak. Çocuklarınızdan birinin sanata yeteneği var, önünü açmalısınız.

Cömert bir jest ailenizden gelecek ve oldukça sevineceksiniz. Bir konuda gereksiz bir iyilikte bulunacaksınız ancak, bu başınızı da ağrıtabilir.

Aile üyeleriyle aranızda ufak tefek sürtüşmeler olsa da siz güçlü ve zeki birisiniz. Bu tip sorunları aşabilir her şeyi rayına oturtabilirsiniz.

Sevgiler…

murabba

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sonu gelmeyecek bir maceraya atılmak üzeresiniz. Sonunda bunun, bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edeceğini söyleyebilirim. Daha iyi ve etraflıca düşünmenizde fayda var.

Sevgiler…

Çok teşekkür ederim. Bu alıntı yaptığım bölüm ile ilgili biraz daha detay mümkünmüdür acaba ? Yani bu macera iş ile mi ilgili yoksa bir gönül meselesi mi olur ?

murabba

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Rüyamda damacana su satılan bir dükkana giriyorum. Ben çekingen bir hal içindeyim dükkandakiler de endişeleniyor gibi ben içeri girince. Ben su almak istiyorum ama büyük damacana ile değil de 10 lt. veya 5 lt. lik ambalajlardan istiyorum diyorum , adamlardan biri bana istediğim tür ambalajları işaret ediyor , ben de tamam diyorum.

Diğer rüyamda bir yerlere yolculuk ediyor gibiyiz ama bulunduğum yer herhangi bir taşıta benzemiyor. Genç tombulca bir kadın uzaktan beni görüyor ve yanıma doğru geliyor ellerimiz birbirine değiyor gayrı ihtiyari bir şekilde ve ikimiz de heyecanlanıyoruz ve bu sefer isteyerek el ele tutuşuyoruz. Kadının yanında da 15 yaşlarında bir erkek çocuk var , nereye gitse o da yanında gidiyor.

Teşekkürler , saygılar.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Aile üyelerinde birinin bir isteğini gerçekleştirmek için bir atılımda bulunacaksınız. Ancak bulacağınız çözüm pek adil veya doğru yöntem olmayabilir.

Yapacağınız bir işte şartlara göre hareket etmek zorunda kalabilir, ancak böyle bir şeyi yapıyor olmaktan dolayı pişmanlık ya da sıkıntı duyabilirsiniz. Yanlış beyanat vermek veya birini korumak adına söyleyeceğiniz asılsız bir yorum, daha sonra vicdan azabı duymanıza neden olabilir.

Bulunduğunuz konumdan daha iyi bir seviyeye geçecek, halinizde düzelmeler olup bir takım isteklerinizi elde etme şansı bulacaksınız. Bereket ve huzur artışı yaşayacak, belli bir süre için oluşacak durgunluk sonrası ise, oldukça rahatlayacaksınız.

Kaybedecek az şeyi olan, sorumsuz ve pervasızca konuşabilen bir düşmanınız var, dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Sevgiler…

murabba

Kayıtlı Üye
Merhaba

Rüyamda bir dolmuştayım. Dolmuş baya dolu birkaç tane tanıdığım kişi de var. Onlar benden önce iniyorlar , ben de ineceğim yere yaklaşırken cep telefonum çalıyor , bakıyorum telefona şarjı çok azaldığı için konuşma yarıda kesilir diye cevap vermiyorum.

Bir başka rüyamda baya eski iki katlı bir binadayım. Sanki orası benimmiş. Üst katına çıkıyorum orada birileri var , onlara hafiften kızıyorum siz söz vermediniz mi terkedeceğiz diye niye hala buradasınız diyorum onlar da ayrılmak için hareketleniyorlar. Yalnız halleri görünüşleri acayip , insana çok da benzemiyorlar. Daha sonra yine o binanın ikinci katında bir odayı tadilat yaptırmış ofis haline getirmişiz. İçinde birisi var samki kiracımmış gibi.

Teşekkürler , saygılar.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kalabalık ve gürültülü bir toplantı veya eğlenceye katılacaksınız. Olumlu gelişmeler olabilir, yakınlarınızla buluşup zaman geçirebilirsiniz. Uzaktan bir haber alacaksınız.

Ev sahibi olacağınız işaret edilmiş. Üstün mevkide birinden alacağınız bir yardım sizi maddi olarak daha üst bir seviyeye getirecek.

Bir takım kişilere karşı sevginiz artacak, çevrenizin de sevgisini kazanacaksınız. İyilik ve yardımlaşma konularında aktif olacağınız bir dönem olacak.

Bir kişiye karşı, hislerinize yenilip onu kandırmaya çalışabilirsiniz.
[FONT=&quot]

Sevgiler…

[/FONT]

murabba

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Rüyamda bana bir kargo gelmiş. İçi kırmızı dışı siyah güzel bir çantada 3 tane cep telefonu var , telefonlar eski model ama görünüşleri iyi. Telefonları aldığım halde yine de kargo şirketinin yerini arıyorum sokakta. Sonra rüya değişiyor ve bazlamaya benzer beyaz az pişmiş yuvarlak bir ekmek görüyorum , bir kısmını yemişim kalanını da çantama koyuyorum. Daha sonra da bir topluluğun içindeyim birşey bekler gibiyim , orada bankamatikten para çeken birini görüyorum. Rüyalarım bunlar yorumlarsanız sevinirim sayın Duman Lekesi. Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Her bakımdan hayır ve güç elde edeceksiniz. Yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Uzaktan alacağınız önemli haberler var ve bunlar varolan yaşam seyrinizde değişiklik yaratabilir. Bu arada bu işlerin net kaynağını araştırma ihtiyacı duyup tahkikat yaptırabilirsiniz.

Ömrünüz uzamış.:) Ayrıca bir yatırım veya birikim yapabilirsiniz. Bir işin püf noktalarını araştırıp o iş kolunda bir iş kurma eğiliminiz de olabilir.

Sevgiler

murabba

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yorumunuz için

Bugün gördüğüm rüyada şöyle ; Bir kadınla telefonda konuşuyoruz , bu kişi gerçekte daha önceden tanıştığım fakat şu anda görüşmediğim birisi. Bana baya yüklü bir para gönderecekmiş fakat havale parasının çok tuttuğunu söylüyor ve kendi memleketime gitmemi , oraya göndereceğini söylüyor. Ben de nasıl gideyim imkanım yok diye düşünürken bir başka haber geliyor , bir yolcu otobüsü şoförü otobüsü mola yerinde yarı yolda bırakıp gitmiş , onu sen götür diyorlar bana , o işten alacağım parayı falan da söylüyorlar. Ben de seviniyorum iki işimi birden göreceğim diye. Sonra sanırım götürüyorum otobüsü çünkü kendimi köyümde görüyorum , annem de var ve annemin yanında bir aslan yavrusu var ve yavru annemi takip ediyor şekilde görüyorum. Daha sonra da bir anlık şekilde babamla kendimi görüyorum , ben onun arabasına binmişim ama o binmiyor ben sürecekmişim ve evime dönecekmişim , babam köyde kalıyor.

Bugün de bunları gördüm , yorumlarsanız sevinirim. Peşpeşe zahmet veriyorum ama bazen sıklaşıyor rüyalar. Teşekkürler , saygılar.