ikbal1505

ikbal1505

Guest
Merhabalar ben rüyamda sevdiğim bayanı gördüm.Aynı okulda olmadığımız halde onu kendi okulumda gördüm.Ve biz birliktede değiliz.Onu uzun zamandır görmüyorum.Rüyamda sevgiliydik onunla konuşuyordum ama o bena pek cevap vermiyordu.Onunla konuştuğumuzda beni sevmiyor gibi bakıyordu.Lütfen rüyanın anlamı varsa yorumlarmısınız.Şimdiden çok teşekkür ederim.Saygılar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir gönül macerasına başlayacaksınız. Ancak bu sizin sevdiğiniz, ama sizi sevmeyen bu bayanla da tekrar karşılaşıp yakınlaşacaksınız. İki kişi arasında seçim yapmanız gerekebilir.

Yakında başlayacağınız bir proje hususunda araştırma yapacak ve başarılı olacaksınız

Sevgiler…

ikbal1505

Guest
Sevgili Duman Lekesi,

Çok teşekkür ederim.Bu haber beni çok mutlu etti.

saygılar ve sevgilerle

ikbal1505

Guest
Bu gün her zaman ki gibi rüya içinde bir rüya gördüm.Okul üniforması ile okulumun yakınlarında yemek yiyeceğim büfelere bakıyorum.Ama bazıları kapalı bazılarının malzemesi bitmiş.Yokuş aşağı bir caminin yanındayım.Günlerden cuma ve ezan okunuyor.Ben her zaman ki gibi kim uğraşacak ya kalk git eve abdest al sonra camiye git diye düşünürken, o anlık sinir ile kravatımı gevşetiyorum.Yokuşun başına baktığımda bir çok adam camiye aynı anda gidiyor.Ben neden olduğunu bilmeden aralarından hızlıca koşarak ayrılıyorum.Cadde üzerinde hızlıca koşuyorum.Benle aynı yönde giden kimse yok.Herkes benim karşı yönümde yürüyor.Bazı insanlara çarpıyorum ve bazıları benim tanıdığım insanlar.Koşarken arkama bakıyorum ve ayağıma düğümlenmiş bir battaniye onuda sürükleyerek koşuyorum ve bir süre sonra ileriye bakınca önümün bembeyaz olduğunu görüyorum.O anda uykudan uyanıyorum.Ama gerçek uykudan değil rüyamda uykudan uyandığımı görüyorum ve korkudan titriyorum.Kendi kendime bir kaç söz mırıldanıyorum.Titremem geçtiği anda uykudan uyanıyorum.
Rüya yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.Saygılar.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı sorunlarınızı bitirebilmek, işleri yoluna koymak için çare arayacak, yeni bir şey tasarlayacak ve ümid ettiklerinizi gerçekleştireceksiniz. Kolay halledilebilecek bir iki sorunu ortadan kaldıracak, ilim hususunda, bir kişiye tavsiye veya yardımda bulunacaksınız.

Size üzüntü verecek, neticesi çok karışık bir olayla karşılaşacak, birçok değişik deneme ve şart değişikliği neticesinde sonuca ulaşacaksınız. Sonrasında ise müjdeli bir haberiniz var.

Herkesin yanlış dediği, ama sizin ısrarla bildiğiniz şekilde yaptığınız bir şey, ileride size büyük fayda sağlayacak.

Geleceğinizde ise; yüksek derece, güzel bir makam, sözünüz ve emrinizin dinlendiği bir itibara işaret ediliyor. Talihiniz açılacak, güler yüzlü biriyle yakın bir dostluk kuracaksınız. Fakat bazı kötü arkadaşlar size gerek iş gerekse sosyal çevrede üzüntü verebilir. Vereceğiniz vaad ve sözlere de sadık kalmalısınız.

Büyük endişeleriniz kalmayacak, huzurlu olacaksınız. Fakat önce; gelecek için hareket, çaba ve ibadet etmeniz işaret edilmekte.

Sevgiler…