Aura İnisiyasyonu 3. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
20 dakika süren bir çalışmaydı. Duygusal açıdan sıkıntılı bir gün geçirdiğim için çok iyi konsantre olmadım. Ellerim ve ayaklarımda uyuşma ve bel ağrısı oldu sadece. Ama çalışmadan sonra kendimi daha iyi hissettim.
Teşekkürler Urum

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yine gergin bir çalışma oldu, düşüncesiz insanlara deli oluyorum. Tepemde sürekli yüreğimi ağzımagetiren güm güm seslerinden konsantre olamıyorum. Üstüne bir de sinirleniyorum. Keşke çalışmalarda müzik dinleyebilsek :(

Neyse... Bir kaç defa transa girer gibi oldum ama anında çıkarıldım tabiki! Sol elimin işaret ve orta parmağı tek parmak olmuşlardı sanki.. Parmak uçlarımda bir kereliğine yoklayan atmalar oldu.. Ellerim çok ısındı, ayaklarım uyuştu ve kollarımda baskı vardı.. Sanki ellerimde dönen enerji topları vardı, her zmankinden daha net hissettim..

Teşekkürler Urum, enerjine, emeğine sağlık..

berksu07

Kayıtlı Üye
Özellikle sağ kulağımda uğultu oldu. Yataktan tüm bedenime verilen enerji vardı biraz devam ettikten sonra üşüme dalgaları oldu yine yataktan. Mide ve karın gölgesinde yatay olarak uzun süre çok güçlü vibrasyon oluştu. Sol ayak bileği ile sol dizimden yukarı doğru bir şeyler aynı anda yürüyormuş gibi hissettim. Sol kolumda baskı hissettim, sonrada kolum tamamen uyuştu fakat elim sıcaktı. Çalışma boyunca gözümün önünde şekiller değil ama mor ağırlıklı olmak üzere renk bulutu çokça oluştu, ara ara odak nokta değilde, yan taraflarda gökkuşağı görüntüleri oldu.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ben hiç çalışmalarda bu kadar üşümemiştim,resmen titredim.Özellikle belden yukarısı,sırtım devamlı ürperdi,ellerim dondu. Çalışmadan sonra en kalın hırkamı giyinip, kendime ellerimi ve içimi ısıtmak için yeşil çay yaptım.Gece boyunca da üşümem devam etti.
Teşekkürler Urum:)

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmam sırasında vücudumun bazı bölgelerinde kaşıntı, ağrı ve acılar oldu.Hatta bacağımda ki acıda ayağımı oynatmak zorunda kaldım çünkü epey acı verdi.Sağ kolum çalışma sırasında sürekli seğredi.
Teşekkürler Urum.

logii

Kayıtlı Üye
Bende pek konsantre olamadım, çalışma bitimine doğru sol karın boşlugumda agrı hissettim. Açlıktanmıydı yoksa çalışmadan mı bilmiyorum ama deneyim güzeldi. Teşekkürler :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
çalışma başladıktan 10 dakika sonra avuçlarımın içinde çok büyük bir baskı hissettim omuzlarım dışarı çıkacaktı resmen.İlk defa enerjiyi böylesine fazla hissettim :) çok teşekkürler urum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...