Bulunduğunuz Mekandan Kötü Enerjileri Kovmak İçin

darksense

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Öncelikle bir konu üzerinde durmalıyım. Buraya yazdığım yazılar kendi deneyimlerim ve tecrübelerim ile oluşmuştur. Bir kaynak içermediği gibi doğruluğunu savunmuyorum sadece işe yaradiğini gördüm bilgi paylaşımında bulunmak istedim. Yanlışım var ise elbette üstadlar tarafindan bilgilendirilerek düzeltilebilir.

Birçoğumuzun başına gelmiştir ve hissetmişizdir. Bulunduğunuz mekana birisi girer ve siz tanımadığınız halde ondan hoşlanmadığınızı fısıldarsınız kendi kendinize. Yada tam tersi olur elektrik aldım dediğiniz olay. İşte bütün bunlar kişinin size nasıl bir enerji verdiği ile ilgilidir.
Aynı durum bulunduğunuz mekandaki eşyalar içinde geçerlidir. onlarda enerjiyi emerler ve içlerinde hapsederler. Nesneler bir canlı olmadıkları için ( Odun , kanepe, vazo vs.) Enerjinin iyisini kötüsünü hissedemezler ayırt edemezler.

Evinize misafir geldiğinde bir kanepeye oturduğunda hoşuna giden bir eşyaya dokunduğunda niyetine bağlı olarak enerjilerini bırakırlar. Bu enerjiler ya o eşyalarin orta noktasinda bir top şeklinde birikir yada eşyanın yüzey ile temas ettiği taban noktasında birikir. Bu sizleri kötü etkiler çünki enerji bu anlattıklarımın dışında evinizin içinede birikir duvarlarınıza, bastığımız yere vs.

Sadece kötü anlamdami etkiler hayır iyi niyetli insanlarda enerjilerini yaydiği için iyi olan enerjileride eşyalarınız emer ve burada bir denge söz konusudur. Eğer kötü enerjiler birikmiş ise iyi enerjilere göre daha ağır basacağından dolayı, Kendinizi Kötü Hissedebilirsiniz.

Bu kötü enerjileri farketmeden hissettiğinizin bilincinde olmalısınız. Eşlerimiz Annelerimiz, Ablalarimiz bazen durduk yere ev temiz iken evi temizlemeye çalışırlar alırlar bir bez eşyaların tozunu almaya çalışırlar ardından tozunu aldıkları bezi çırparak tozları sirkelediklerini düşünürler ancak burada söz konusu olan bir durum vardırki onlar aynı zamanda kötü enerjlilerinde bir kısmını çırpmış ve atmış olurlar, İşleri bitince ise ohh rahatladım derler.

Benzer örneği erkeklerin arabalari içinde verebiliri Çünki taşıma araçları evin dışında zamanın bir çoğunu üstünde geçirdiğiniz bir vesiledir. Biraz kirlensin hemen temizlemek isterler. Çevrenize bakıp temiz araba kulllanan insanların daha mutlu olduğunu görebilirsiniz aynı şekilde kirli araç kullanan kişiler ise negatif ve kötü enerji yayan insanlardir. İstisna söz konusu olabilir.

Temizlik ile bunun ne alakasi var diyecek olursanız. Bence çok faydasi vardırki temizlikte kullanılan temel malzeme Su'dur Su iyi bir çözeltidir ve kötü enerjilerinizide atmaya yardımcı olur. Suyun Kötü Enerjiler üzerinde yakıcı bir etki bıraktığına inaniyorum. Su Kutsaldır.

Gelgelelim bunlardan kurtulmak için yapmamız gerekenlere.

Evimizde bulunan eşyalarin yerlerini arada bir değiştirerek kötü enerjileri bulundukları ve toplandıkları noktalardan uzaklaştırmak mümkündür. Evinizin Köşe Noktalarına yada bahçenizin köşe noktalarına kötü enerjilerden nazardan ve kem gözlerden korunmak için niyet edip tuz serperseniz Kötü enerjileri Allahın izni ile defedeceksiniz.

Aracı olan sürücüler için ise tavsiye edeceğim yöntem şudurki özelliklede gece ay ışığında arabanızın camlarınızı açıp bir süre seyir ederseniz enerjileri aticaksiniz ancak yinede aynı şekilde niyet etmelisiniz.

Eksik yada hatalı olduğunu farkettiğiniz bir yazı varsa çekincelerinizi paylaşabilirsiniz. Hatam var ise affola

Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Enerjiniz daima pozitif olsun.

bebiletto

Kayıtlı Üye
bu enerjiler zaman içinde odamıza girmekten uzaklaştıracak kadar yoğun olabilir mi? yada gece korkmamıza sebep midir? öyle ise ne yapmalıyız?