kahin8206

uzaylı

Kayıtlı Üye
1.rüya
Sokağımızda yürüyordum, köpek çıktı bir yerden ve beni kovalıyordu. O sırada beni yakaladı ve ben sakin ol diye okşuyordum. O sırada köpek kulağıma yaklaşıp; tam hatırlayamıyorum ama şu ikisinden birisini kalın bir sesle söyledi: (haşa) köpek günahmış galiba. "Nas suresinin 8., Neml 82 ayeti bul" dedi. Büyük ihtimal Neml 82. ayeti. Köpeğin sesi hala kulaklarımda.

2. Bu rüya 1.' in devamı gibi. Evimizde bir odada oturuyorum. Elimde bir kitap, rüyamda Kur-an olduğunu biliyorum, ama aslında değil çünkü çok karmaşık yazılar var ve ben haşa köpeğin söylediği sureyi arıyorum. Kitabın kapağı felan çok farklı, neyse 3. rüyaya geçiş yaptım.

3.-Burayı çok dikkatli okuyun:
Hiç bir şey göremiyorum. Gördüğüm sadece büyük kırmızı bir kapı. Tam önündeyim. Ben ve benim yanımdaki; kim olduğunu bilmiyorum. Üzerimize yukarıdan beyaz bir ışık tutuluyor gibiydi. Arkama bakıyorum fakat hiç bir şey görünmüyor, kapkaranlık. Ama rüyamda düşündüğüm şey; oranın milyonlarca insanla dolu olduğu ve bir camide olduğumu biliyorum. Ama kimse görünmüyor sanki. Bütün insanlık oradaymış gibi geliyor rüyamda.
Neyse, büyük kırmızı kapı aralanıyor ve içeriden alttaki resimde olan adamın kıyafetine benzeyen ve kafasındakinin biraz uzunu var. Elbisesi kırmızı, sarığının uzun olan yeri beyaz.
Nur yüzlü birisi ama sinirliye benziyor. Çok güzel yüzü ve sakalı var uzun hacı sakalı gibi. Ama sakalı düzgün kesilmiş ve simsiyah. Kara gözlü kara kaşlı birisi. Bir elinde uzun asa gibi bir şey, diğer elinde mühür kutusuna benzer bir şey var ve bizlere bağırıyor. Ellerindekileri savurarak asayla bana vuracakmış gibi yapıyor. Dedikleri ise:
"Neden dua okumuyorsunuz?" Ben ağlıyorum, herkes ağlıyor. Birkaç kere bağırıyor. "Neden ayetlere bakmıyorsunuz?" diyor son olarak.

Resim kaplumbağa terbiyecisine benziyor ama daha farklı.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Burada yormakta imtina ettiğim bazı kısımları (aşağıda verdim), bu işin uzmanları olan velilere ve size bırakıyorum. Geri kalanı ise şöyle;

Rüyanızın geneli, bir kadınla ilgili. İyi kalpli ve sadık bir kadın bu…

Birinin bir sırrını öğreneceksiniz. Düşmanlarınız var ve bu kimseler size diş bilemekte. Ancak size zararları dokunamayacağı gibi, sizinle ilgili çekişmelerine son verip anlaşma yapmak isteyecekler.

Bir sınava tabi tutulacaksınız. Bu sınavdan başarı ile geçerseniz; hastalıkla ilgili bir durum sona erip, neşeli huzurlu olacak ve bağımlılık durumları ortadan kalkacak. Dualarınız kabul olup, aradığınız her ne ise ona kavuşacaksınız. Bir erkek çocuk görülüyor. Bu çocuğun geleceği de çok parlak olacak.

Rütbe ya da maaşınızda artış olacak. Çok para ve mülke kavuşmanız da olası. Size bir hususta sürekli sitemlerde bulunan birine karşı, üstün duruma geleceksiniz. Borçlarınızdan kurtulacaksınız. Ancak dediğim gibi sabırlı olup sınavı başarı ile geçtiğiniz takdirde. Keza niyet ya da dileğiniz her ne ise, şu esnada değerlendirmeye tabi tutuluyor olabilir. Geçerseniz dileğiniz yerine gelecek, şayet geçemezseniz geçim sıkıntısı çekebilirsiniz. Sabırlı olmanız ve zorluklara göğüs germeniz sizin hayrınıza olacak. Büyük bir ihsana kavuşacaksınız.

Eşiniz ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı ve ilgili olun. Sonuç sizin mutluluğunuz ve saadetiniz için çok hayırlı ve iyi…

Sevgiler…

Dabbetü'l-arz: Rüyada Dabbetü'l-arz 'ın çıktığını görmek, rüya sahibinin Melikler için haberleri ve vak'aları teftiş edip araştırmasına delalet eder. Çünkü bu hayvan habercidir. Özellikle bu hayvana binmiş veya sahip olmuş olursa. Bazan da bu hayvanın çıktığını görmek iyilikle emredip kötülükten nehyetmeye, müminlerin galip ve zafere ermelerine, münafıkların da helak olmasına delalet eder.

Nas 8:
İbn-i Şirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu göreni, Allah nazardan, şer ve zarardan muhafaza eder.

Kirmani demiştir ki: O halkın, halk onun şerrinden korunur.

Cafer-i Sadık şöyle diyor: Allah-ü Teala onu halkın ve şeytanın şerrinden kurtarır.

Abdulgani'ye göre işleri yolunda gider, düşmanına galip gelir. Sihir ve onun zararından, şeytanın şer ve vesvesesinden uzak olur.

İbn-i Kesir ve Nafi ise şöyle söylüyorlar: Vesveseye düşer ama, bundan kurtulur. Ailesi de Hüda'nın koruması altında olur.

Neml 82:
İbn-i Şirin (R.A.) diyor ki: Sure-i Neml'i tamamen veya kısmen okuyan yahut okunduğunu görenin, kıymeti yüce ve makamı büyük olur.

Kirmani diyor ki: İdrak kabiliyeti, zekası ve dünya işlerinde talihi açık olup saadete erer.

Cafer-i Sadık şöyle diyor: Serveti artar.

Nafi ve İbn-i Kesir diyorlar ki: Kavminin büyüğü olur.

İbn-i Fuzale demiştir ki: İlim ve Mevki sahibi olur. Sözü geçer.