cinlerimi yaktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_evr_

Banlı Kullanıcı
geçen sene uyurken konuştuğum ağladığım ya da bağırdığım iddasıyla beni hocaya götürdüler. gitmek istememiştim. ama götürdüler. gittiğim yer çok garipti orayı anlatırsam konu uzar...
neyse hoca kağıda birşeyler yazdı çizdi durmadan bir sürü küçük kağıda. ve onları yaktı. suya attı.daha bir sürü şey yaptı. ben ne olduğunu anlamadım tabi. sonra bana 4 tane cinim olduğunu ve onları yaktığını söyledi. isimlerini de söyledi. neden yaktın diye kızdım açıkçası. bana zararları yoktu onlarla hiç irtibata dahi geçemedim. geçmek istiyordum...
neyse bu gün sabah uyandığımda aklıma geldi birden. annem de gece ağladığımı söyledi. ben gece olanların hiç farkında değilim. olmadım da hiç bir zaman... yani cinlerim hala benimle mi değil mi 1 sene sonra tekrar oldu böyle bir şey. açıkçası tırstım biraz

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Cinin olması ilginç acaba ölen büyüklerinden sana mı kaldı bilemiyorum ama yaşan şeklin demekki onlarla iletişime geçmeye müsait değil hocayıda bilemem dolandırıcımı yoksa işinin ehli birimi yakmış olabilir ki olduysada konu kapanmıştır.

Ama illa halağ senlemi değilmi öğrenmek istiyorum dersen meditasyon yap bol bol eğer dinin islamsa namaz kıl zikr çek onlar senle iletişim kurar ozaman :)

Umarım başına bela almassın....

La-edri

Kayıtlı Üye
Cinin olması ilginç acaba ölen büyüklerinden sana mı kaldı bilemiyorum ama yaşan şeklin demekki onlarla iletişime geçmeye müsait değil hocayıda bilemem dolandırıcımı yoksa işinin ehli birimi yakmış olabilir ki olduysada konu kapanmıştır.

Ama illa halağ senlemi değilmi öğrenmek istiyorum dersen meditasyon yap bol bol eğer dinin islamsa namaz kıl zikr çek onlar senle iletişim kurar ozaman :)

Bu nasil bir tavsiye? ???
Meditasyon,namaz zikir.. ne alaka yahu??

Ori

Kayıtlı Üye
Zararı yoksa niye yaktı ki zavallıları

_evr_

Banlı Kullanıcı
bilmiyorum ben yaktıktan sonra cinlerim olduğunu öğrendim. hoca genç biriydi para falan istemedi. tek başına da değildi yanında baska bir adam vardı ve cinlerin isimlerini suya bakarak o söyledi. ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.ilk kez böyle bir deneyimim oldu. sabah uyanır uyanmaz onların aklıma gelmesi gece ağlamış olmam falan garip geldi yani yine başa döndüm. artık irtibata geçmek istiyorum eğer varsa ki emin değilim. anlamadığım; namaz,zikir ne alaka La-edri arkadaşımızın söylediği gibi??

BattleFury

Kayıtlı Üye

Allah adına zikir zaten yeterli oluyo :) yani en azından benim için yeterli olmakta :p Enejisi çok büyük gerçekten El Muktedir'in ;)
Bilmeyenler için : Muktedir , Allah'ın isimleri arasındadır. :)

• Beğendim
Tepkiler: Ori

lost66

Banlı Kullanıcı
Bu şuna benzer sizin aileden 4 kişi öldürülse sen ne yaparsın intikam alırsın. Onlarda hocadan özellikle intikam alacaklardır.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bu şuna benzer sizin aileden 4 kişi öldürülse sen ne yaparsın intikam alırsın. Onlarda hocadan özellikle intikam alacaklardır.

Doğru bir cevap olmuş. Taifeleri o hocadan intikamlarını alacaklardır. Lakin eğer hoca bu konuda gerçekten ehliyse cinler ona yaklaşmayacaklardır...

lost66

Banlı Kullanıcı
Ben bir çok hoca gördüm öldüren nadir. Ama şuda var kafaya koyarlarsa hocaya bile zarar verirler.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Ben bir çok hoca gördüm öldüren nadir. Ama şuda var kafaya koyarlarsa hocaya bile zarar verirler.

Şu konuda emin olmamız gerekiyor. Onun için bir dergide okuduğum bir şeyi tam yazmayarak anlatmaya çalışacağım.

Tarikat mensubu olan bir hanım, Allah'ı zikrederken kendisini bazı varlıkların rahatsız ettiğini, boğduklarını tarikatın şeyhine bildirtmek üzere beyine söylemiş. Şeyh kendisini çağırmış. Bazı şeyler yapmış (okuma, lakin bakışları ile alakalı da bilgi veriliyor.)
bazen keskin bir şekilde kaşlarını çatarak göğe doğru bakmış. Devamında eşine söylemiş ki; Hanımına söyle, Allah'ı zikretmeye başlasın!

Hanımı içinden Allah'ı zikre başlamış ve hiç bir problem yaşamamış o günden sonra...

Şeyh hala dünyamızda yaşıyor. Kendisine dokunan veya dokunabilen hiçbir kötü varlık yok (Problem yaratan cinler yada taifesi Şeyh'e uğramamışlar bile...)

Umarım bir sonuç olur bu metin.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Aranızda , öğrenci Cin tanıdıgı olan varmıdır? Ya bana çok çok değişik bir ........
Organize Kopya Şebekesi lazımda :D

Ya şimdi zaten , Biliyorsunuz bu tür *İnsanlar-Cinler arasındaki en iyi diyaloklar , Hz.Suelyman zamanında yaşanmıştır. Çok şanslıyızki , o sırada ustun olan padişah-peygamber , bizleri düşünerek gelecege yonelik bircok sey yapmış (kotu olanları baglayabilme ozelliginin elde edilmesi gibi)

Yani demeye çalıştığım şey : "Namaz kılarken kaynım köşeden el salladı , Ben ona baktım , dalmısım namazım bozuldu..." Boyle bir mantık olurmu ya...Malesefki oluyo , genelde İnsanlar zaten bu tur konularda en kucuk bir hareketliliğin bile dikkatlerini bozmasına izin veriyorlar.
:D

Yani , İllaki Cinlerin dütmesi değil ; İnsanlarında Sazanlama konuya girmeleride vardır.
Bakınız : mermer masanın uzerinde uyuya kalmısım , su anda doktora gidiyorum , Zımbalayacaklar beni. Benim suÇum :Mermere oturmak , dalgınlıgın oldugu yer : uyuya kalmıs olmam Sonuc : 2 ve 2den çok iğnenin vücuda temas edecek olması (kan alıcakalr 3 tüp :( )
Benim bundan sonra yapacagım şey : Mermerden yapılma bir masanın ustune oturmanın , hayatınızdan 5 gunu kopartabilen bir hastalıga davet verebilecegi için , ona uygun davranmak.

Bu mesajı yazmamdaki oalysa şudur , Olayları Yargı süzgecinden geçirdim az önce..

Yani bunu , Bu *Cinlerimi Yaktı* konusu içinde yapabilirsiniz.
daha yazıcak ve biraz daha acacaktım konuyu ancak , Doktorla randevu 12.de ... yavastan kalkmam gerek. :)

lost66

Banlı Kullanıcı
Geçen hafta cuma namazındaydım hoca farzı kıldırdır sonra 4 rekatta ben kıldım duamı ettim namazı biten varsa onun önünden geçiyim diye arkamı bi döndüm adam bana bakarak namaz kılıyo :D böyle bişey yok.

antika

Kayıtlı Üye
İş
ilahiyatçı
ehli olana kımse dokunamaz Allah cc verdıgı ılım sahıbı koruyacaktır elbette Allah cc dostlarına kım zarar verebılırkı kıme gıttıgınızın ve ne yazıldıgının cok buyuk etkısı var ısı tam ehlınden almak var bıde yenı baslayandan almak var Allah cc dılemedıkce kafaya koysa ne olur kı intikam almak yerine belkıde korkup yaklasmıcaklar onları yakacak ılmı olan dıgerlerınıde yakar elbet

_evr_

Banlı Kullanıcı

yorumunuz için teşekkür ederim bildiğime göre hoca işinin ehli.
beni şu an için rahatsız etmiyorlar. hiç bir şekilde zarar görmedim. bu durumum psikolojik mi yoksa gerçekten var mıdır bundan emin olmak istiyorum.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Aranızda , öğrenci Cin tanıdıgı olan varmıdır? Ya bana çok çok değişik bir ........
Organize Kopya Şebekesi lazımda :D

Ya şimdi zaten , Biliyorsunuz bu tür *İnsanlar-Cinler arasındaki en iyi diyaloklar , Hz.Suelyman zamanında yaşanmıştır. Çok şanslıyızki , o sırada ustun olan padişah-peygamber , bizleri düşünerek gelecege yonelik bircok sey yapmış (kotu olanları baglayabilme ozelliginin elde edilmesi gibi)

Yani demeye çalıştığım şey : "Namaz kılarken kaynım köşeden el salladı , Ben ona baktım , dalmısım namazım bozuldu..." Boyle bir mantık olurmu ya...Malesefki oluyo , genelde İnsanlar zaten bu tur konularda en kucuk bir hareketliliğin bile dikkatlerini bozmasına izin veriyorlar.
:D

Yani , İllaki Cinlerin dütmesi değil ; İnsanlarında Sazanlama konuya girmeleride vardır.
Bakınız : mermer masanın uzerinde uyuya kalmısım , su anda doktora gidiyorum , Zımbalayacaklar beni. Benim suÇum :Mermere oturmak , dalgınlıgın oldugu yer : uyuya kalmıs olmam Sonuc : 2 ve 2den çok iğnenin vücuda temas edecek olması (kan alıcakalr 3 tüp :( )
Benim bundan sonra yapacagım şey : Mermerden yapılma bir masanın ustune oturmanın , hayatınızdan 5 gunu kopartabilen bir hastalıga davet verebilecegi için , ona uygun davranmak.

Bu mesajı yazmamdaki oalysa şudur , Olayları Yargı süzgecinden geçirdim az önce..

Yani bunu , Bu *Cinlerimi Yaktı* konusu içinde yapabilirsiniz.
daha yazıcak ve biraz daha acacaktım konuyu ancak , Doktorla randevu 12.de ... yavastan kalkmam gerek. :)

allah şifa versin umarın en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. zamanınızı ayırdığınız için ayrıca teşekkürlerimi sunarım. burada boşuna kuruntu yaptığımı mı anlatmak istiyorsunuz?

_evr_

Banlı Kullanıcı
şu an için durumu inanın ben de bilmiyorum çünkü gece olanların farkında değilim ve ne olduğunu annemden öğreniyordum. bu sıra evde yalnız kaldığım için ne olup bitiyor bilmiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...