VenusDavis

VenusDavis

Kayıtlı Üye
8-9 yaşlarından beri Tsünami görüyorum. Ama çok sık. Her seferinde de insanlar oturup izliyor ama dev dalga tam karaya vuracakken birden bire yok oluyor. 1 hafta önce gördüğüm rüyada dalga tamamen kırmızıydı, daha doğrusu kan gibiydi. Evimde oturmuş izliyordum gelişini, belki Antalyada olan varsa biliyordur Minicity'i. Karşıdaki evlerden bakıldığında aralardan arkasındaki deniz görünüyor. Tam o aralardan taştı ama onun dışında hiç bir yere gelmedi.
Birde uzun zaman önce gördüm ama anlatmak istiyorum hala etkisinden kurtulamadım. İki tane siyah, çürümüş, iğrenç iskelet gördüm ve kemiklerinin üstüne siyah etler yapıştırılmıştı. Bende bir yerde oturuyodum ama hareket edemiyordum. Sonra yaklaştılar ve 3 tane olduğlar. Birisi ağzını açtı ve resmen kan kustu. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir bıçak bana doğru geldi ve uyandım.
Her türlü yoruma açığım :) anlattığım arkadaşlarım biraz garipsediler ve korktular sanırım..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Devlet kanalıyla gelen bir fırsatı, kararsızlığınız nedeniyle değerlendiremiyorsunuz. Halen var olan durumunuzu değiştirmek, sizin için oldukça zor ve çetrefilli bir konu. Bu konu uzun zamandır zihninizde sorun teşkil etse de, telafisi için herhangi bir adım atmıyorsunuz.

Fakat şartlar değişecek ve siz karar verene dek, sunulan imtiyazlar sona erecek. Hal böyle olunca siz ister istemez var olanla yetinmek zorunda kalacaksınız. Bu konuyu masaya yatırıp, cesurca irdeleyip, iddialı adımlar atmalısınız. Risk alacağınız bir konu olmasına rağmen ilerisi, sizin tahminizden daha iyi olacak.

Bedensel ve ruhsal olarak yenilenip parlayacağınız bir yıl olacak, spontane olmaya çalışın.

Diğerinde ise;
Karanlık işlere karışacağınız için dikkatli olmanız için uyarılmışsınız. Ayrıca sevgiliniz ya da yakın dostunuz tarafından ihanete uğramışsınız.

Uzun zaman haber alamadığınız, hatta unuttuğunuz biriyle karşılaşacaksınız. Hiç aklınızda yokken bir kişi sayesinde evlilik düşüncesi gündeminize gelebilir. Ayrıca uzak akrabalardan kalabilecek bir miras görünüyor.

Bir dönem işleriniz bozulup, geliriniz kısıtlanabilir. Korkunç bir kaza akabinde hayati tehlike de atlatabilirsiniz. Bu dönem kendiniz aciz, zayıf ve korkak hissedebilirsiniz. Evlilik meselesi bu sefer bir zorunluluk gibi karşınıza çıkabilir.

Bu dönem sonuna doğru, kapalı kutu misali, uzun zamandır tanıdığınız ancak kişiliğini pek de kestiremediğiniz birinden alacağınız birkaç tavsiye, hayatınızın yönünü değiştirecek , farlı bir çizgi tutturacaksınız.

Sevgiler…