Astral Seyahat Denemem

tuth

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 defa astral seyahat denemem oldu hepsinde aldığım en fazla sonuç ise bedenimin uyuşmasıydı. Her neyse geçen cuma günü okuldan gelince saat 6 gibi bi astral denemesi yapiyim dedim. Her zamanki gibi başladım içimden 100 e kadar sayıp nefes almaya derken uyuşmalar başladı yine ve biraz zaman geçince başım dönmeye başladı gözlerim kapalıyken siyah ekranda dönen çemberler görmeye başladım sonra kalp atışım feci derecede artmaya başladı sanki ölüyorum gibi geldi ve içimde bir şey sıkışmış gibiydi çıkartmaya çalıştım ama olmadı. Sanki tıka basa yemek yemişim gibi şişmiştim ve çıkaramıyodum en sonunda dayanamayıp gözlerimi açtım. Daha sonra inanılmaz heyecanlandım gece bir daha yapmaya karar verdim fakat yine uyuşmadan fazla öteye gidemedim bir sonraki günde sonuç böle oldu.

Sizlere sorum ;

Doğru yolda mıyım ? Tekrar aynı şeyleri yaşayıp astrala çıkmam için neler yapıp geliştirmem lazım ?

logii

Kayıtlı Üye
Sigara kullanıyorsanız şişme olayı bu yüzden olabilir. Herkes kafasına göre bir sürü teknik yazabilir, sitemizde de onlarca var oradan yardım alabilirsiniz ama size önerim kendi tekniğinizi kendiniz bulmanızdır. Size en yakın olanı seçin ve uygulayın. Diğer çalışmalar size zarar verebilir. Astrale her seferde çıkmanız mümkün olmayabilir bazen kendinizi iyi hissetmiyorsanız veya gün içerisinde geçirmiş olduğunuz yorgunluktan vb problemlerden de çıkamayabilirsiniz. Zamanla deneye deneye amacınıza ulaşırsınızz..

tuth

Kayıtlı Üye
Sigara kesinlikle kullanmam. O şişlik beden çıkmak isteyip çıkamadığından olabilir mi ?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhabalar...Öncelikle bolca meditasyon yapmanızı önermeye artık gerek yoktur diye düşünüyorum :)
Ayrıca o şişme sorunu bilincinizle ilgili bir sorun olabilir.Zihninizi rahatlatma ve odaklanma tekniği yapıp çalışmayı deneseniz sizin için daha iyi olur.Tabii astral seyehatın en önemli unsuru (bence) sabır ve ilimdir.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bende okuldan geldim saat 6 gibiydi ve bende astral seyahati denedim.Ben siyah cember falan görmedim.Ama bedenim çok uyuştu.Dirseğim acıdı.Ellerim göbeğimin üstünde odluğu için ellerim öyle bi uyştu ki...Sanki ellerimin üstünde bi ağırlık varmış gibi de hissettim.Vücudumda sanki dalga dalga yayılan şeyler var gibiydi.Titreme gibi.Sonra başıma feci sekilde ağrı girdi ve bende yapamadım gözlerimi açtım..
Bence daha fazla devam etmeliyiz..Bilmiyorum ama..