Durugörü İnisiyasyonu 2. Dönem 1. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
20 dakika civarında süren bir çalışmaydı. Bir sürü yüz ve göz gördüm, ellerim çok uyuştu. Vücudumda iğne batmaları hissettim ve sonlara doğru başımdan enerji çıkışını net olarak hissettim. Güzel bir çalışmaydı.
Teşekkürler Urum, emeğine sağlık :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Kalp atışları midemin sol tarafında atmaya başladı oradan göbek bölgesine geçti bu oldukça uzun sürdü, sonra kalbim hızla atmaya başladı. Sol kulak kepçesinde yanar gibi sıcaklıkla kaşıntı oldu. sağ ayağımdan yukarı doğru bir şeyler yürüdü. Teşekkürler Urum.

yawuz

Kayıtlı Üye
ben yer sallanıyor gibi hissettim ve ruhum bedenimin içinde aşağı yukarı hareket yaptı gibi oldu.Acaba enerjiyi alabilmiş miyimdir? ve desağ kulağıma yakın bir yerde biraz ağrı hissettim başımda....

Bu arada çok teşekkür ederim URUM,sen olmasaydık ne yapardık acaba.:D

origanum

Yönetici
Ben yer sallanıyor gibi hissettim ve ruhum bedenimin içinde aşağı yukarı hareket yaptı gibi oldu. Acaba enerjiyi alabilmiş miyimdir? Ve de sağ kulağıma yakın bir yerde biraz ağrı hissettim başımda....

Bu arada çok teşekkür ederim URUM,sen olmasaydın ne yapardık acaba?:D

Enerji çalışmalarına alışkın olmadığınız için bu soruyu sordunuz galiba, yoksa başka bir açıklaması olamaz. Enerjiyi aldığınız için vücudunuz bunları hissetti. Vücudunuzun enerjiye uyum sağlaması için yaptığı düzenlemeler bunlar. Bir çeşit adaptasyon.

Osiris

Kayıtlı Üye
Yine uyudum =) Her inisiyasyon gibi.

logii

Kayıtlı Üye
Evet bu çalışmada benimde uykum geldi nedense, normalde dipçik gibiyimdir :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İlk başlarda dışarıda bir arabanın alarmı çaldı,ama susutuğunda müthiş huzur buldum.Sonrası çok keyifliydi,ara sıra bazıları ürkütücü olan suratlarda gördüm.
Diğer çalışmalarda olduğu gibi yine ayaktan yukarı doğru enerji akışı ve bedenden ayrı olma hissini yaşadım.Mor çemberim daha da büyüdü.
Teşekkürler Urum:)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Gece arkadaşımın evinde kaldım, meditasyon yapacağım diyerek başka odaya kaçtım :D Sobayı yakayım mııı diye bölmesinden sonra tekrar (30 dak falan sürer dediğim için arkadaşım saolsun), 30 dakkika dolduuu diye odaya daldı :D Neyse yine de çok huzurlu sakin bir çalışmaydı, Enerjiyi çok net hissettim. Sanki bir ara vücudum boyuna ikiye katlanıyormuş gibi bir his oluştu..Ellerim çok ısındı. Alnımda baskı hissettim, bir ara geçti sonra baskı geri döndü.. Bu arada ben niye hiç vizyon alamıyorum :( Bu kadar zamandır pek çok çalışmaya katıldım ama sadece bir kez vizyon aldım :( Ne tavsiye edersiniz? Yine de güzel bir çalışmaydı.. Urum emeğine enerjine sağlık... Teşekkürler..

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmaya 35 dakika anca dayanabildim.Çünkü çalışmaya başlamadan önce var olan baş ağrım tavan yaptı ve en sonunda acıya dönüştü.35 dakikanın sonunda patlayan bir baş ile yatağa yattım ve sabah hala başım ağrıyordu ama daha hafif bir derecede.Bu sebeple benim için pek hoş bir çalışmaydı diyemeyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...