oneblood-

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
İlk olarak bir büyücüyüm ama genç bir büyücü bir kraliyetteyim..
kralı öldürmeye gelen yaşlı bir adam var koşuyorum onları kurtarmaya
koridorun sonunda 2 kişinin gölgesini görüyorum adamların kılıçları kılıflarından çıkıyor ve karınlarına saplanıyor ben çok korkuyorum ama kralı ve kızını kurtarmalıyım diyorum yaşlı adam oraya doğru gidiyor ve ben onlardan önce varıyorum oraya kral kızımı al kurtar diyor yaşlı adamdam kaçabilmek için koşuyoruz dışarı çıkıyoruz ve bir uçurum var çok büyük,adam arkamızdan bağırarak büyü yapıyor birşeyler söylüyor çok korkutucu bir şekilde daha sonra
mor bir bulut tarzı birşey bize yaklaşırken biz koşarak uçurumdan atlıyoruz
yani anlayacağın menzilden çıkıyoruz adam daha snra yeniden bağırarak birşeyler söylüyor ve biz koşuyoruz kasabada saklanmayı planlıyoruz
orada insanlar varken bize saldıramaz diyoruz ama saldırıyor ne zmn güneşin ışığına bassak yukarıdan bir ateş topu düşüyor ve bizi öldürmeye çalışıyor
koşuyoruz kasabanın arkasında bir tane büyücü varmış korunmak için oraya gidiyoruz ama adam hala peşimizde tahta kulubeye giriyoruz kim olduğumu tam söyleyecekken adam kim olduğunuzu ve neden gelidiğinizi biliyorum diyor
bir korunma kalkanı yapıyor kulubeye ama hiç bir işe yaramıyor büyücü böcekleri gönderiyor böcekler tahta kulubeyi yemeye başlıyor..daha sonra adam siz kaçın ben onu oyalarım diyor ama ben hayır diyorum nedense artık seni bırakamam falan diyoum büyücünün karşısına çıkıyorum ve kavga etmeye başlıyoruz (bayağı süper bir kavga) o uzun bir sopa ile hani tutarlar yha ellerinde olur ak gandalf'ta vardı.Asasından yeşil bir yuvarlak yaratıyor içinden bana birşey atıyor ben takla atıyorum geriye doğru bayağı bir zıplayarak harika
birşekilde sonra koşuyorum ellerimden küçük ninja hançerleri olur ya işte ondan, zıplıyorum duvara oradan koşuyorum adamın üzerine zıplayıp tam saplıyıcakken hançerleri adam elini kaldırıp beni havada hareketsiz bırakıyor ve beni fırlatıyor..Yere düşüyorum ama canımın yandığını hissediyorum.kalkıp bilmediğim uzun kelimeler söylüyorum şarkı şeklinde ama çok gothic tarzı birşey
heryer yavaştan yavaşa cehennem'leşiyor yandaki evlerin camları patlıyor devam ediyorum sözlerime, hemen oda birşeyler söylemeye başlıyor korunmak için.Sonra evler yanıyor heryer sallanıyor ve ben olduğum yerde havaya yükseliyorum adamı da elimi uzatarak havaya kaldırıyorum...
sonra bir bağırıyorum uzun birşekilde elimide sanki o avucumdaymış gibi kapatıyorum adam patlıyor kanlar heryerde falan daha snra yavaşça yere iniyorum heryer düzeliyor ve yavaşça gözlerimi yumuyorum..
Ve uyanıyorum...
Çok ilginç bir rüya biliyorum fakat anlamını öğrenmek istiyorum.Birkaç kez daha böyle rüyalar gördüm fakat bu içlerinden en harikasıydı..Zaten rüyam bu kadar uzun değil herşey çok hızlı oluyor.
Saygılarımla..

By _dRuid_

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Burada, başınıza çözümü bir hayli güç meselelerin çıkacağı, bunları çözmek ve işi yatıştırmak için çok zahmet çekip, oldukça vakit kaybedeceğiniz görülüyor. Başka bir kimsenin yolsuzluğunu yakalayıp yetkililere bildireceksiniz.

Otoritelerden yardım alacaksınız, hatta iyi bir mevkii vaadedilecek ancak eksikleriniz tamamlanıncaya kadar, bir takım ayrıcalıklardan yararlanamayacaksınız.

Tasarladığınız projeler veya yapacağınız işler hakkında, kimseye sır vermeden hareket etmeniz, her hususta temkinli olmanız gerekiyor. Sabırlı ve anlayışlı olduğunuz taktirde, bir kişiyle aranızda sadık bir dostluk ve sevgi oluşacak. İyi bir insana sığınacak ve ondan lütuf göreceksiniz.

Babanız ve amcanızın hayatınızda yeri ve önemi, ileriye yönelik hedeflerinize yönelik verecekleri destek ve yardımla daha da pekişecek. Siz de verilen emeklerin karşılığını fazlasıyla çalışıp, beklenenden daha iyi yerlere gelip, sevilen ve sayılan biri olarak göstereceksiniz.

Korkularınızla ve sorunlarla yüzleşebilen güçlü bir kişiliğe sahipsiniz. Şüpheci bir tarafınız da var ki bu, sizin ard niyetli kişilere karşı bir nevi koruma kalkanınız oluyor. Büyük bir üzüntünüz sona erip, rahata ereceksiniz. Ancak, gözardı ettiğiniz bir hususta, bir hasmınızın gözünde yenilmiş addedileceksiniz.

Geleceğiniz parlak görünüyor. Yüksek bir makamda, (muhtelemelen bir devlet işinde) sözü dinlenir bir pozisyona gelecek, hem maddi hem de manevi tatmin elde edeceksiniz. Daha da yükselmeniz, uzmanlık alanınıza göre en yüksek mevkiye gelmeniz olası. Bu esnada, itimat edilen biri ile olan arkadaşlığınız size pek çok fayda sağlayacak.

Uzaktaki bir yakınınızdan haber alacak, nasihate ihtiyaç duyduğunuz hususlarda tavsiye isteyeceksiniz. Başka bir konuda alacağınız diğer bir haber de heyecanlanıp, sevinmenizi sağlayacak.

Arkanızdan bir takım dedikodular yapılıyor. Bunların farkında olun. Yolculuk gündeme gelebilir.

Sevgiler…

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Çok teşekkür ederim duman lekesi...:) Çok yardımcı oldun..

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
2
Görüntüleme
682