nereden başlamalı??

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Merhaba, yaptığım bazı testlere göre psişik yeteneklerim varmış. Enerjimin de yüksek olduğunu hissediyorum, aklıma gelenin başıma gelmesi dolayısıyla. Peki çalışmalara nereden başlamalıyım bilmiyorum, yardım edermisiniz lütfen?

not : konuyu yanlış yere açmadım umarımm :s

Bu arada psi whell'imde fırıl fırıl dönüyor. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Öncelikle size tavsiyem konuyu açmış olduğunuz forumda gerekli bilgiler var,biraz araştırın.Kendinize uygun olanı anlarsınız.Bu konularda detaylı bilgi ve öneriler mevcut.

Psi well,telekineziye giriyor.Araştırıp bir sonraki aşamasını deneyebilirsiniz,mesela cam kavanozun içine koyup döndürmeyi.
Ayrıca telepati-durugörü-duruişiti yazılarını okuyabilirsiniz.Algılarınızı bir tek enerjiye bağlamayın,zaten hepimiz enerjiden ibaretiz.Sezgilerinizin uyarılarına kulak verin,onları doğru tanımlayın ve gelişmesine yardımcı olun.
Öncelikle okuyup,kendi yeteneklerinize en uygun olan alanları belirleyip, bol bol önerilen şekilde denemeler yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Öncelikle size tavsiyem konuyu açmış olduğunuz forumda gerekli bilgiler var,biraz araştırın.Kendinize uygun olanı anlarsınız.Bu konularda detaylı bilgi ve öneriler mevcut.

Psi well,telekineziye giriyor.Araştırıp bir sonraki aşamasını deneyebilirsiniz,mesela cam kavanozun içine koyup döndürmeyi.
Ayrıca telepati-durugörü-duruişiti yazılarını okuyabilirsiniz.Algılarınızı bir tek enerjiye bağlamayın,zaten hepimiz enerjiden ibaretiz.Sezgilerinizin uyarılarına kulak verin,onları doğru tanımlayın ve gelişmesine yardımcı olun.
Öncelikle okuyup,kendi yeteneklerinize en uygun olan alanları belirleyip, bol bol önerilen şekilde denemeler yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Dikkat dağınıklığım sebebi ile bu tür çalışmalarda kendimi geliştiremeyeceğimi düşünüyorum. Bir ara dikkatimi toplayıp dediğiniz çalışmaların üzerinde durmayı deneyeceğim. Kısmet belki başarılı olurum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sipiritüel çalışmalarda,meditasyon,zikir gibi çalışmalarda da odaklanma çok önemlidir.
En basiti aldığınız nefesin sesine yada bir mumun ışığına odaklanmaktır.Zihninize düşünceler gelecektir ama bırakın geldikleri gibi gitsinler,takılmayın.Tamamen susturmak zaten imkansızdır,ancak ölüm anında olur.Sakinleşip,odaklanmayı başardığınız anlar zamanla artar.
Bardağı ne kadar boşaltırsanız,içine konacaklara o kadar yer açılır.
Odaklanma hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitede biraz araştırma yapmanızda fayda var.