Aura İnisiyasyonu 2.Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışmaya katılan arkadaşlar deneyimlerini buraya yazabilirler.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır olmadığı kadar zevkliydi, çünkü komşular bu gece evde değiller :D Süper sessiz bir ortamda çalışmanın tadına vardım. Hiç bitsin istemedim.. Yine en çok his kollarımdaydı, baya ağırlaşmışlardı. Ellerim sıcak, ayaklarım soğuktu.. Yine sol tarafımdan soğuk soğuk ürpermeler oldu, sonra tüm vücuduma yayıldı.. Bir anlık bir histi sanki yanımda biri vardı ve bana şevkat gösterdi, elini yanağıma koyarak.. Beynimin bir oyunu olsa gerek :D
Teşekkürler Urum emeğine, enerjne sağlık..

logii

Kayıtlı Üye
Bu çalışmada farklı olarak sağ ve sol baş parmağımda acı hissettim biraz. Yatağa uzanmış bir şekildeydim ve sağa doğru kaydıgımı hissettim. Sanki sağ tarafa doğru dönüyordum. Ha birde çoğu kez esnedim bu 1. inisiye çalışmasında da olmuştu. Teşekkürler..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Arkadaşlar çalışmaya 5dakika kala yetiştim nefes kontrolü ile başladım çalışma başlar başlamaz direk yoğun bir karıncalanma oldu parmak ve ayak uçlarımda sonra başım biraz zonkluyor gibiydi önceki çalışmadada olan esneme bu çalışmadada devam etti.
Fakat çalışmayı ailevi sorunlardan dolayı 20. dakikada bırakmak zorunda kaldım :(
Teşekkürler

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bende yine üşüme oldu,ve de el ve ayaklarda biri bastırıyormuş gibi ağırlık oldu.
ayak tabanımdan yukarı doğru bir şey yürüyor gibiydi,sonra bu hissi bütün vücudumda hissettim hatta en son başıma geldi ve dayanamadım kaşıdım.Elimin parmaklarında müthiş bir zonklama,ağrımsı yoğun bir enerji hissi oluştu.Vücudum bir kaç kez titredi.
Birde gözümün önünde tekrar tekrar mor daireler oluştu ve yok oldu.Bedenim sanki uyuyor ama zihnim uyanıktı.Bu sefer 15 dk. sürdü kalktım saate baktığımda şaşırdım,çok uzun sürmüş gibiydi.O anda zaman farklı işliyor diye düşündüm.
Çok teşekkürler Urum:)

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim çalışmam da; vücudumun değişik noktalarında hafif ağrılar ve iğne batmaları şeklinde hisler yaşadım.Bunlar aralıklı olarak hep farklı bölgelerde farklı noktalardaydı.Çalışma bittikten hemen sonra anlık bir mide bulantısı durumu yaşadım, hemen kalkıp elimi yüzümü yıkadım ve bu durum geçti.Emeğine sağlık Urum :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Çalışmaya başladığımda sağ elimin baş-işaret parmak arasında yanma ile birlikte batma oldu, canımı oldukça acıttı, aynı zamanda başımda (şapka kullanım alanı) sanki hafif rüzgarla her saç dibine birşeyler girdi,(gün içi meditasyonda da öyle oldu) çalışmanın ortasına kadar devam etti. Enerji dalgası dizlerimden başlayarak sol ve sağ yan taraflardan yukarı çıktı bu birkaç kez tekrarladı. Ellerim sıcaktı ancak ayaklarım soğuktu. (ayaklarım genelde de soğuktur.) Urum emeğine sağlık, teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...