glfm

glfm

Kayıtlı Üye
daha öncede yazdım ama yanlış yere açtığım için konuyu cevap alamadım;
rüyam a bu sıralar hoşlandığım kişi ilk defa rüyamda gördüm,kişi rüyamda yanımda evdeyiz konuşuyoruz sonra yanıma uzanıyor ve beni sadece boynumdan öptü,daha sonra ayağa kaldığımızda yüzü değişti ve belimden tutup bi aerobik hareket gibi belimden tutup çevirdi samimiyeti yok oldu,saçma bir rüya ama konu hoşlandığım kişi olunca merak ettim.ufakda olsa yorumunuzu bekliyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu kişiden yardım ve menfaat göreceksiniz. Aranızda başlayacak olan diyaloğu zorlamadan, sürecine uygun hareket ederseniz, bu kişi şu an içinde bulunduğu lişkiyi sonlandırdığında, yakınında olursunuz. Ancak sabırlı olmalı ve tahammül edebilmelisiniz.

Size şöhret kapıları da aralanabilir. Aşk ve şöhret arasında ikilemde de kalabilirsiniz.:)

Sevgiler…

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Rüyanız hayır olsun…

Bu kişiden yardım ve menfaat göreceksiniz. Aranızda başlayacak olan diyaloğu zorlamadan, sürecine uygun hareket ederseniz, bu kişi şu an içinde bulunduğu lişkiyi sonlandırdığında, yakınında olursunuz. Ancak sabırlı olmalı ve tahammül edebilmelisiniz.

Size şöhret kapıları da aralanabilir. Aşk ve şöhret arasında ikilemde de kalabilirsiniz.:)

Sevgiler…

Cevapladığınız için teşekkürler. Cevabı merak ediyordum. Arkadaşımız adına teşekkür ediyorum. Buna yakın bir rüya görürsem tekrar konu açmam ^^

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rica ederim, Rüyalarınızla ilgili her hangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Hayırlı rüyalar görmeniz dileği ile,

İyi forumlar...

glfm

Kayıtlı Üye
teşekkürederim sevgili duman lekesi..rüyamı yorumladınız için:)