öylesine10

öylesine10

Kayıtlı Üye
Selam ben 1-2 sene kadar önce garip bir rüya gördüm. Ne anlama geldiğini hep düşündüm ama internetteki isme göre aranan rüya tabirlerinin beni pek tatmin ettiği söylenemez.

Evde bir aynamız vardı kırıldı. Üçgen şeklinde bir parça kalmıştı, bunu elimde dolaştırıyordum ve gece uyurken elimde kalmış. Yatağım duvara dayalı. Benim ayna da duvara dayalı kalmış. İyi bir yerimi kesmedi. Gece birden gözüm açıldı. Bazen arada uyanıyorum böyle tekrar uyuyordum. Gözümü hafif araladım aynayı gördüm. Bu burada mı kalmış filan diye geçirmiştim içimden. Gözüme arkada, odamın kapısının önünde, bana doğru bakan adam takıldı.
Gözümü kapatmıştım ki heyecanla bir daha açtım. Aynadan görüyordum. Uzun boylu, beyaz hac kıyafeti gibi beyaz bir elbise vardı üstünde. Başında namaz kılarken takılan o takkelerden vardı, sakallıydı. Korkunç bir görünümü yoktu, öyle nurlarla dolu bir şey değildi. Işık filan görmedim. Odam sokak lambalarının ışığında yeterince aydınlıktı. Bir insan olduğu net bir şekilde görünüyordu. Bir kaç saniye dikkatli baktım ve gözümü kapadım, rüya olmasını diledim içimden. Gözümü açtım oradaydı, çok ağır bana yaklaşıyordu. Gözümü sımsıkı yumdum, dualar etmeye başladım. Sağ tarafıma yatıyordum ve sol koluma dokunduğunu hissettim. Bağırıp kaçmaya cesaret edemedim. Koluma dokunduğunu hissedince irkildim ve gözlerimi açtım.

Ama rüyadan uyanmış gibi açtım. Yani rüya zannettim. Ama aynayı aynı şekilde gözümün önünde gördüm ve kırık olduğu için şekil olarak simetrik değil ve farklı bir şekilde dursa anlardım. Rüya olduğuna hep inanmak istedim ama o gece korktuğum için kızdım kendime. Neyse, bu rüyanın yorumunu hep merak etmiştim. Burada bana daha iyi cevaplar verebilecek insanlar olduğunu düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Doğa Üstü Varlıklar bölümünden kafanızdaki sorulara ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar