matahari

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
bundan birkaç hafta önce annem rüyasında beni hamile görmüş ilginçtir ki aynı gece bende kendimi rüyamda hamile gördüm.tabii ne anlama geldiğini bilemiyorum yorumlarsanız memnun olurum

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
birkaç hafta önce bu kez rüyamda bir ovadaydım yemyeşil bir ova... ancak ovanın heryerinde yılan derisi kabukları kurumuş bir şekilde etrafa yayılmıştı.bu rüyamda çok ilginç geldi yorumlarsanız sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Merakla beklediğiniz bir işin sonucunun hakikate dönüştüğünü görecek
ve çok sevineceksiniz…

Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İçinde bulunduğunuz şartlar ve kazanımlarınız düzenli ve artarak seyrediyor. Büyük bir dileğiniz gerçekleşecek. Bu konumda gözü olan, ard niyetli kişiler artık etkisizler. Ancak tedbiri elden bırakmayın. Dost ve düşmanlarınızı iyi ayırd edin. Hayat uzun ve ne zaman nereden fenalık gelebileceği de belli olmaz.

Müjdeli haber aksi, huysuz birinden gelecek…

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
çok teşekkür ederim sevgili duman lekesi... dün gece rüyamda tek hatırladığım ağladığım ve bir meleğin bana sarılıp tesellli etmeye çalışması.öyle güzel bembeyaz bir melekti kadın kılığında ancak kanatlarınıda hatırlıyorum.sizce anlamı nedir

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayırlı birtakım kısmetlere kavuşacağınız, büyük faydalar göreceğiniz olayların arefesindesiniz. Sabırlı olmanız sonucu, büyük bir sevinç de yaşayacaksınız.

Ayrıca aşırılıklara kaçabileceğiniz bir dönem de olabilir, temkinli olmanızda fayda var.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
çok teşekkürler sevgili duman lekesi içime su serptiniz:)

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili duman lekesi dün gece sevgilimle rüyamda herkesten kaçıyorduk.bir terminal görüyorum ve karşımızda iki tane otobüs var biri kırmızı diğeri mavi bir otobüs.yanımızdada yeşil bir bavul:) hangi otobüs bizimki diye konuşuyoruz ve mavi otobüse doğru gidiyoruz...tam o esnada uyandım gerisi yok rüyanın anlamı sizce ne olabilir.bu rüyayı onunla uyuduğumda gördüm.bizim ailelerimiz ilişkimize karşı bilinçaltımıdır bilemiyorum.bir yorum getirirseniz sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlişkinizle ilgili kafanızda bir takım soru işaretleri mevcut ve çıkış yolu aramaktasınız. Ancak bazı konularda aranızda anlaşmazlıklar olup, bir süre görüşmeyebilirsiniz. Daha sonrasında ise, aileler açısından olacak gelişmeler sayesinde, tekrar bir araya geleceksiniz.

Kafanızdaki endişelerden kurtulup rahatlayacaksınız. Bir yolculukla ilgili çekinik davranacak ve erteleyeceksiniz. Çok kalabalık ve gürültülü bir toplantıya katılacak, burada bir kişiyle tanışacaksınız. Devlet dairelerinden birinde olan bir işiniz sonuçlanacak.

Aşk, arzularınız ve muradınıza ereceksiniz. Uzun bir yolculuğa çıkacak ve evleneceksiniz.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
çok teşekkürler duman lekesi nasıl rahatladım bilemezsiniz...kehanetlerinize inanıyorum :)

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Sevgili Duman Lekesi, dün gece 5-6 kişilik bir arkadaş grubu ile bir asansöre binecektik. Ancak asansör küçüktü, herkesi almayacağı için ikişer üçer kişi yukarı çıkmaya karar verdik. Çıkarken asansörde sıkıntılıydım, tuhaftı yani anlatamıyorum hislerimi. Ancak 7 kat olduğuna eminim numaranın ve asansör durunca yüksek bir merdiven daha çıkmak zorunda kaldım o kata çıkmak için. Sonrasında tek hatırladığım sağ elimin yüzük parmağında, pırlanta ve mavi taşlarla dolu çiçek gibi bir yüzük. Elimi gösteriyordum orda bulunan kişilere. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu dönem oldukça hareketli, sosyal toplantıların bol olduğu bir dönem olacak. Gelen gideniniz, faaliyetleriniz çoğalacak. Sevenlerinizle birarada olup birçok konuda söz sahibi olacak, aktiviteler düzenleyeceksiniz.

Büyük bir görev için size teklif gelecek ve buna çok sevineceksiniz. Keza bu sıra güncel yaşantınızdaki ufak tefek sıkıntılar ve korkular sizi yormuştu. Kısmetsiz ve şanssız olduğunuzu düşünüp, kendinizi demoralize etmeye bir son verin. Bu teklif, moral olarak tazelenip silkelenmeniz için bir fırsat olacak.

Ailede bir bebek haberi ortalığı şenlendirebilir.

Yeni gelir olanakları ve yeni tanıştığınız kişilerle olan münasebetlerinizde de, olumlu gelişmeler olacak. Bir akşam vaktinde alacağınız bir haber ise size büyük mutluluk yaşatacak.

Çetrefilli bir sorununuzu ortadan kaldıracak, uzun zamandır istediğiniz bir eşyayı satın alacak, ve küçük de bir yatırım yapacaksınız.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
çok teşekkürler sevgili duman lekesi:)

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili duman lekesi rüyamda tek aklımda kalan elimde sevgilimin ev anahtarını tuttuğum ve anahtardan birtane daha yaptırmak için çilingir düşündüğüm:) sanki ondan habersiz bir şekilde yaptıracakmışım gibi...yorumlarsan çok sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ortak bir proje için, devlet memuru olan veya kilit bir görevde bulunan birinden bir teklif alacaksınız. Çekinceleriniz olduğundan, konu hakkında gizliden araştırma yapıp, bir bilirkişiden fikir alacaksınız. Konuya şüpheyle yaklaşabilir veya üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüp, çekinik davranabilirsiniz.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
teşekkürler duman lekesi...saygılar

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
dün gece rüyamda müstakil bir evde yaşadığımı görüyorum.ancak deprem mi başka bir şeymi bilemiyorum etrafta tek sağlam kalan ev kalmış yaşadığım ev .etrafındaki yollarda yarıklar oluşmuş deprem olmuş gibi.sadece bizim ev zarar görmemiş gibi hissediyorum rüyamda.sonrasında ne olur ne olmaz diye evi boşalmak gerektiğini düşünüyorum ve buzdolabının içindekileri taşımaya başlıyorum.sonrası da alakasız ordan başka bir yerde buluyorum kendimi.güzel bir yerde tanımadığım insanlar var.ve sanki mülakatta gibi hissediyorum ordada... yorumlarsan çok sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Devlet büyüklerinin neden olacakları yönetimdeki karışıklara, zamlara ve halkın düşeceği sıkıntıya işaret ediliyor.

Dolaylı yoldan siz de bundan maddi ve manevi olarak etkilenebilir, dolayısıyla da kendiniz ve yaşantınızla ilgili sorgulama ve muhasebe yapabilirsiniz. İmkanlarınızı sorgularak, belli hedefler doğrultusunda bir yolculuk da yapabilirsiniz.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
çok teşekkürler sevgili duman lekesi

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili duman lekesi hergün hergün rüya yorumlatmak istemesemde etkisinde çok kaldığım için senden bunuda yorumlamanı rica ediyorum.dün gece ben bir otomobil kullanıyorum bir yere gidiyormuşum ama neresi olduğunu hatırlamıyorum.yanımdada yolda beni tanıdğını söyleyen ancak tanımadığım biri kamyonuyla beni takip edip yanımda gidiyor yolda ve sürekli bana bişeyler anlatmaya çalıştı.gitme der gibiydi ..film gibiydi aslına bakarsan hani aksiyon filmleri olur yan yana araçlar gider öyleydi.ne dediğini hatırlayamıyorum sadece...