zarifnaz

zarifnaz

Kayıtlı Üye
bende ilginç ve açıklanması zor rüylar görüyorum acaba bir bilen varmıdır rüyamı yorumluyacak. rüyamda antakyadayım.birden gözlerime bir perde iniyor ve görme güçlüğü çekiyorum. lavoboya gidip durumuma bakıyorum aynada sağ gözüğümün birden düştüğünü görüyorum üzüm salkımı gibi bağlı ama bana korkuyla yerine takıyorum busefer diğeri düşüyo ikiside avucumda daha sonra allahım noldu bana bööle diorum korkular içindeyim sol gözümü takıyorum ama sağ gözümü takamıyorum ve kör oldum tek gözle etrafı görüyorum yardım istemek için dışarı çıkıyorum sevgilim orda bana yardımcı olmaya çalışıo derdimi anlatıyorum ona ve müzede olduğum için önümde seramikten yapılmış kocaman bir resim isa ve melekleri tabi ilk gözlerimi kaybetmeden önce aynada gözlerimin kırmızı olduğunu gördüm işte resme bakıyorum ama tek gözleyim isanın çevresinde olan meleklerin hepsinin gözleri kırmızı ve diyorumki demekki ben kötü bişey yapmadım ve isanın o resmine bakınca huzur buluyorum yorumlayan çıkarmı acaba.

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Bir rüyam var benim de. Teyzemle yolda giderken bir kuyuya düşüyorum. Yerin tam 7 kat altına iniyorum. "İmdat!" diye bağırıyorum. Öyle hızlı düşüyorum ki sonu yok bu dibin. Karanlık her yer, bir ağaç dalını tutuyorum o karanlıkta ve saatlerce çok uzun olduğunu hissediyorum. Anneme yalvarıyorum; "Anne n'olur beni buradan kurtar" diye. Artık vazgeçiyorum; umudumu yitiriyorum ve ben öldüm galiba, ölüm böyle olmalı derken, birden ışıklar yanıyor. Ben ağaç dalındayım, aşağıdan insanlar geçiyor. Benim gibiler. Yani bir küçük kız babasıyla oradan geçiyor ve sadece o beni görüyor. "Baba onu alalım" diyor. "Kurtaralım" diyor. O sırada, tam kurtulacağımı düşünürken yanımda cadı gibi yaşlı bir kadın: "Seni burada köle gibi satacağım" diyor. Yapma etme diyorum ama beni dövüyor. Korkum çok büyük. Bir kadın geliyor, kötü bir kadın ama çok zengin. Öyle "Onu ben satın alacağım" diyor. Yere iniyorum ağaçtan, kaderime razı oluyorum. Çaresizim. Yerde parlak mücevherlerle işlenmiş bir takunya var, onları giymemi istiyorlar. Sonra kapıdan teyzem giriyor, şaşıyorum. "Teyze beni satıyorlar" diyorum. "Yardım et!" diyorum. "Kaderine razı ol" diyor. "Sen çok iyi bir yere düştün" diyor, ama bu beni avutmuyor. Takunyaları giyiyorum ya yerde inanılmaz şekilde böcekler var. Siyah, yeşil... "Allah'ım nasıl yürüyeceğim ben bu yolda?" diyorum. Bir koridora sokuluyorum, hamama götürülüyorum. Böyle her odada insanlar var. Orası sanki yeraltı şehri, herkes bana bakıyor. O yolda yürüdükçe tek düşündüğüm: "Allah'ım sana teslimim. Beni n'olur burdan kurtar, artık razıyım kaderime" diyorum. Böyle uyandığımda inanılmaz ağlamışım ve aklıma uyanır uyanmaz Hz. Yusuf geldi.

Bu gördüğüm rüyanın bir açıklaması var mıdır? Yardım edermisiniz bana lütfen?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Felaket ve sevinci aynı dönemde, iç içe yaşayacaksınız. Bir kadının yapacağı kötülük ya da sizi içine dahil edeceği bir oluşumdan, siz zararla çıkıyorsunuz. Bu bir ortaklık işinde, size ait olamayan bir malda aksini iddia edip, borcu inkar etmeniz nedeniyle evinize gelecek bir icra celbi olabilir. Tam bu esnada büyük bir mal veyahut para da elinize geçecek. Maddi kısmından ziyade manevi kısmı sizi mutlu edecek. Onurunuzu telafi edecek duruma gelmekten dolayı rahatlayacaksınız.

Bir daha böyle kimselerle ahbaplık etmeyip, kendinize de bu tip işlere bulaşmamak için söz vereceksiniz. O zor anlarınızda bir evladınız ya da yeğeniniz, size manevi yönden ve de bir takım ihtiyaçlarınızı karşılamak suretiyle destek verecek. Bu türden bir sınavın mükafatı, ileride uzun bir ömür ve hayırlı işler olarak geri dönecek.

Feraha erecek, işlerinizde düzelme ve kar artışları görülecek. Sıkıntı ve kederiniz son bulacak.
Bazı dönemler olmayacak şeyler ve hayalleri düşünerek geçiriyorsunuz. Buna bir son verip daha elle tutulan somut işlere yönelmelisiniz. Sevmediğiniz bir işi bırakacaksınız ve iç özgürlüğe kavuşacaksınız.

Bir iş için birinden bir iyilik veya yardım almanız olası. Yalnız dikkat edin, haksız kazanç gibi hazırdan gelebilecek kazanımlar, bir anda her şeyi sil baştan başlatabilir. Dostlarınızı daha iyi irdeleyip, araştırarak seçin.

Kişiliğinizde de reformlar yapacak, eski hatalarınızı gözden geçirerek, bir arınma yaşayacaksınız. Ailenizle aranızdaki mesafeleri kapatıp, daha samimi ilişkiler içine gireceksiniz. Hayrete düşürecek bir haberle sevineceksiniz. Ancak geçmişte bir kimsenin sırrını açık etmenizin karşı tepkisi, tam da bu sıra ortaya çıkacak. Eski kırılgan ve fevri hallerinize dönmeniz kolay olabilir, burada daha sakin ve ketum bir tutum sergileyin.
Bitirmiş olduğunuz bazı ilişkilere tekrar geri dönme isteği duysanız da, kendinizi bu konuda zorlayın, dönmeyin. Aksi taktirde bir sürü dedikodu ve iftiralara maruz kalacaksınız. Eski defterleri kapatıp ileriye bakın…

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir kişi aracılığıyla kötü bir işe ortak olacağınız ve bundan kaçınmanız işaret edilmiş. Yakınlarınıza daha fazla ehemmiyet verip, onlarla aranızı sıcak tutmanız size fayda sağlayacaktır.

Eskide kalmış ve askıya almış olduğunuz bir işinizi yeniden gündeme getirme olanağı bulup bunu geliştireceksiniz. Sanat veya araştırmaya yönelik bir hususta, hem yardım hem de davet alacaksınız. Sonucu büyük bir zafer ve başarı olacak.

Akrabalarınız arasında bir takım kıskanç kimseler var. Bunlara karşı temkinli ve sakin yaklaşımda bulunmanız, onları etkisiz, daha ılımlı zararsız hale getirecektir. Korktuğunuz bir hususta endişeleriniz son bulacak, tatlıya bağlanacak şekilde sonuçlanıyor.
İyi ve hayırlı bir döneme giriyorsunuz.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
7
Görüntüleme
774