5.sınıfta kendi yaşadığım olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lost66

Banlı Kullanıcı
Yatış tarzım hristiyanların yatış şekliymiş ve olayın başladığı gece: Rüyamda bir mekan yok her yer karanlık yer karanlık, gök karanlık her yer simsiyah gölge şeklinde bir varlık araba paspasına benzer siyah bir nesneyi yere vuruyor ve ben savruluyorum sağa sola, uçuyor gibi besmele çekmeye kalkıyorum ancak izin vermiyor. Uyandığımda odama ay ışığı düşüyordu ve sol tarafıma döndüğümde gölge büyük bir gölge baş ucumda ve öyle duruyor, Güneş ışıyana kadar hiç kımıldamadım o kadar sessizdiki ortam kendi kalp atışlarımı duyuyordum dizlerim kilitlenmiş hareket edemiyorum korkudan hayatım en çok orda korkmuştum ağzımı açıp konuşamıyordum çünkü dilim kilitlenmiş , deyim yerindeyse ölü gibi hareket edemiyor nefes almayı bile unutuyordum korkudan. Gölge sonra gitti ve koşarak annemlerin yatak odasına orda yattım. Sabah oldu anlattım ilk başta bişey olmaz dediler akşam oldu yattım bu sefer ayağa kalmışım ben hatırladığım tek şey banyoda birisi musluğu açtı bende yüzümü yıkadım ve sonra babam gilin odasına yöneldim birden babamı karşımda gördüm ve sanki teslim olur gibi ellerimi havaya kaldırdım. Babam sabah anlatıyoki çocuğun gözleri yuvasından çıkacak gibiydi o kadar korkmuştum. Bir sonraki gün altıma yaptım annemler geldi bağırmama ve sonra yeni elbise felan verdiler. Sabah oldu babam akşam eve geldi yemek yedik ve sonra arabaya binip bir hocanın evine gittik. Bana okudu üfledi ve bir muska yazdı. Bu muskayı taşıdıkça bidaha gelmezler dedi tabi o günden sonra annemlerin odasına taşıdık yatağı ve orda yattım belirli bir ay ve hoca bir söz daha söylemişti bu muska asla kaybolmaz diye 7.sınıfta evin yakınında boş bir tarlada yaz günü top oynarken muska düşmüş. 1 sene sonra aynı sahada top oynarken o muskayı orda bulmuştum. Düşünsenize yağmur,kar yağdı ve hiç birşey olmamış. O oturduğumuz evde çocukları korkutma olayı sık sık oluyormuş. Zaten muska kayıp etme olayı başka bir evde oldu. O evden taşındıktan sonra.

lost66

Banlı Kullanıcı
Tabi o gece bana musluğu açanın mimün bir cin olduğu yönünde saptantılarım var. Belkide benim hayatım cinli başladı cinler ile sona erer. :)

horor006

Kayıtlı Üye
Bende de bir olay oldu sayın admin. Size anlatmak istiyorum.: Ben geçen yaz yatağımın yanında bir takım elbise giymiş bir adam gördüm başı öne eğik bi şeklide benden biraz uzak bir mesafede duruyordu. Çok korkmuştum ve hemen dua okudum bir süre geçtikten sonra kayboldu. Ertesi gün gene takım elbiseli ama farklı bir adam gördüm. Bu sefer daha çok yakınımdaydı. Başı öne eğikti. Ben o cismin içinden koşarak anamın yanına gittim ve annem dua okudu bir daha görmedim.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Burda anlatılmak istenen nedir.Bende yüz üstü yatarım.

lost66

Banlı Kullanıcı
evet aynen hristiyanların mezara konduğu pozisyondaymışım. Ve zaten o evde gariplik vardı gece babamın sesini duyar salona giderdim yoktu bakardım yatak odasında uyuyo.Çocukları genelde korkutulardı orda ama benimki ileriye gitti biraz :) ama artık şu dünya cindir şeytandır ifrittir tınnn hiç korkmuyorum artık hem büyüdüm hemde kalbimde Allah inancı ve korkusu var.Bişey olduğu zaman Rabbime sığınırım. Anlatmak istediğim uykusuzluk sorunu çekenler kıbleye dönük yatsın sağ tarafına hem rahat uyku karabasan vb şeylerde basmıyo.uyurken bile üzerimizden enerjiler akarmış ee kötü enerji akınca uykusuzluk oluyo.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
sayın lost66 konda kilitlenmede bahedilmişkilitlenme insan beyninin uyurken çalıştırdıgı bir mekanizmadıruyurgezerlerde bumekanizma çalışmaz ve uykularında hareket ederler bumekanizma rüyanızda gördünüz şeyleri uygulamak içindir aslında karabasan dedikleride bu insan vücudu uykuda kendini kit le ani uyanışlarda yada korkarak yataktan kalktıgınızda bu mekanizma 2 3 daika daha çalışır kilitlenmenme bundan kaynaklanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...