Evimden taşinmak için

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Merhaba evimden taşinmak istiyorum ..kayinvalde ve kayinpeder beni istemiyor evliyim 2 çocuğum var eşimde taşinmama diyor...kendisi sabah 7 gece 23 de eve onlari gormuyor ..olan bana oluyor ..olaylari anlatiyorum adam susuyor ...bana bir öçare yol yordam lütfen. Yardiminiz dokunur mu bana

1 kişide mı yok bana yardım edecek

Atesböceği1

Kayıtlı Üye
Merhaba..Öncelikle üzerinizdeki bu panik durumundan kurtulun. Ne kadar çaresiz hissederseniz, işler o kadar kötüye gider. Benim anlayamadığım konu: eşinizle ve çocuklarınızla birlikte mi taşınmak istiyorsunuz, yoksa eşinizden boşanıp mı gitmek istiyorsunuz?
Eğer eşinizi seviyor ve mutluysanız diğer ayrıntılardan (kayınvalide, kayınpeder..gibi) kurtulmak imkansız değil. Bu forumda buna benzer konular çok işlendi, aramanızı tavsiye ederim.

Şimdiden mutluluk ve huzur dilerim

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Ben ve eşim 2 çocuğum taşinmak istiyoruz..fakat eşim biz bu evden taşinirsak babam kiraya veriri parasini yer bize vermez diyor... Dedikodudanda korkuyor anliyacağiniz... Ama kendisi değil sürekli ben muhattap oluyorum ..sürekli hakaret ve küfür var..resmen beni bekliyorlar kapida ..çocugumu okula götürüyorum kapiyi acip beni tahrik ediyorlar..eşim görme duyma diyor ma mumkun degil i.......

La-edri

Kayıtlı Üye
Esiniz tasinmak istiyor Sizde öyle,sorun ne tam anlayamadim, yani Sizin olayiniz bahsettiginiz kadar siddetli ise, bu Sizin esiniz ile aranizdaki iliskiyede yansir, oysa iki evladiniz var,niye bekliyorsunuz o evde..Sorun para ise, ilk adimi atiktan sonra zamanla duzene girer hersey Allah'in izni ile,param var huzurum yok olayi tercih edilecek birseydegilki...

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
eşimin inadı yüzünden burdayız..oysa kendısı aılesıyle aynı apartmanda olmamıza rağmen 3 ayda 1 kere zor ıner ..o derec ben zorla ındırıyordum ama ben hep kötüyüm onlar hakaret ettı ben sustum..ıyılıkten anlamıyorlar..şimdide kıracılara benı kötülemeye başladılar allahtan benı bılen bılıyor... maddı durumumuz gayet ıyı çok şükür..sadece eşim istemeli taşınmalıyız..zaten aramız arada bayağı şidetli kavgayla sarsılıyor..onun umrunda değiliz o butun gun işte ama aılem dahı evıme gelemıyor..onlarım huzursuzuğundan.. dün gece görümceme gıtmış aılem kaza yaptı enıstemız.gorumcem aılemın gelecegını söylemış kayınpeder hemen gıtmıs bır suru laf sokmus toplum ıcınde ben ne yapayım annemde ağlıyor benımle kzım bızde gelemıyoruz dıyor..ben anneme gıdıyorum.. komsulara yıne annesıne gıtmıs dıyor..esıme soyluyorum kavga cıkıyor annesıne gıdıp kavga edıyor..yıne ben kotu oluyorum ben kıme ne dıyeyım....tasınmam lazım allah adına yardım edın dua fılen tavsıye edın

La-edri

Kayıtlı Üye
Arkadasim, üzücü olmus durumunuz, Allah yardimciniz olsun, esinizle her firsatta güzel bir dil ile konusmaya calisin, Sizin kendisi icin degerli oldugunuzu anlayacaktir zamanla..Ben asla büyü tarzi seyler tavsiye etmem, bu dogru bir secim degil, ve Sizin olayiniz cok can sykici Sizi anlayabiliyorum.. Zaten Sizde Dua istemissiniz..
Hazreti Yunus " LA ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin " duasi ile "Hapis hayatindan" Yani yunusun karnindan kurtuldu, saglam bir inanc ve sabir ile bu duaya sarilin, Allah mutlaka yardim edecektir...

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
allah dıyorum kardeşim allahhhhhhh önce allahhhh.. sende daha hiç birşey duymadın kı neler neler var..eşim askere gıtı 6 ay benı sıtemeyen bu aılenın yanıda kaldım daaaaa hapıs neymıs zulum neymıs yasadım ... ne çamasırımı yıkadı bu kadın ne de bır yere goturdu evde kal.. ben gıdıyorum bır yerede degıtme ..dıye dıye benı esır ettı evıne evını temızledım ıyılık olsun dıyede hahaha dıye guldu bana bana gelen temızlıkcı fakma gıbısın sıl yerlerı dedı guldu elınde cola sıyla... esımı aradılar askerdekı adamıda kızdırıp benı sıkayet ettıler..kendıler zıyaretıne gıttı debenı annene gıt deyıp kandırdılar ..daha neler neler ve ben halen evlıyım.. ve aynı apartmandayım..zaten gorumcem demıs aklı varsa sadece bayramlarda el opmeye gelır dıye ..arkadasına o da geldı bana soyledı baska gelın onları parcalar..ama 1 gelın daha gelecek bu eve allah alsın öcümü ama tasınmam gerek ..eşimle konustukça kavag buyuyor adam benı dınlemıyor ..kayınvaldem kayınpederımı cok gaza getırıyor..gıt soyle tırnaklarını kessın dedı kulaklarımla duyudm adam bana anında geldı saldırıdı...offf off bıtmaz cılen halende kapalı gıyınıyorum dıye kayınpeder bana çapulcu dıyor.. okuyanlar allah ıcın yardım etsın.. duacısı olurum

bari benım için dua edın ..dua ıstıyorum

sunny077

Kayıtlı Üye
İş
TERAPÄ°ST
havas bölümünde aradığınızı bulabilir siniz.

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
var mı acaba havass bölümünde

var mı ki bu böümde ben göremedim

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Kardeşim senin için gerçekten üzüldüm senin için dua edeceğim fakat senin'de elin armut toplamıyor..Karşılık verme zamanı geldi kötü olma sessiz ol fakat sinsi'de ol en küçük bir aradan sıyrıl hep gülümse herzaman bu onları sinir etmeye yeter...Böyle insanları çok iyi tanırım..babaannem anneme'de aynı şeyleri yaptı..Ama annem sustu ve bu davranışlar bitmedi..Siz bu davranışları bitirmek için herzaman güçlü olduğunuzu bilin herzaman sarı giyinin akşam olduğunda gece mavisi giyinin açık renkler tercih edin..:) Unutmayınız Herşey yapılabilir,bu bizim elimizde yada siz bir maji/büyü istiyorsanız sizin için araştıracağım..:)

Sevgi ve Işık ile...

By _dRuid_

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
ewet istiyorum..inanın 7 yılgır gülüyorum hep gülümsüyorum zaten karsılık vermedıgım ıcın çok üstüme gelıyorlar guldum olmuyor laf soyluyorum oralı degıller ınanın 2 haftadır cok yoğun şeyler yasıyorum yuzum sıvılce oldu gecen ay 20 gun dısarı cıkmamısın farkınd degılım..durum kotu anlıyacagınız.. hapıs durumdayım tasınmam ıcın yardım allah rızası ıcın duacınız olurum

AJA

Elit Üye
İnsan iIişkilerini düzeltmek zordur harzaman ama anIadıgım ve anlattıgınız kadaryla o aiIe sizi sevmiyor. Fakat sizinde bunu tersine çevireceginiz bir yol vardır mutlaka!Ayrıca eşiniz sizin bu durumdan oIdukça üzüntü duydugunuzu görmüyorsa eger kayınvelidenizden önce eşinizle çözmek zorunda oldugunuz bir durum sözkonusudur.. Kısacası eşinizi mutlaka ikna etme yolunuz vardır buda sizin duygu ve ona olan davranışınızdan geçer.. Eşiniz geIdıginde ona hemen tartışmaIardan ve negatif durumdan başlarsanız anlatmaya oImaz :) Bazen karşınızdaki insana ne kadar zor durumda oldugunuzu ve onun destegıne ıhtoyacınız oIdugunu '' TATLI'' bir diIIe anIatmanız gerekir. Allah yardımcınız olsun..

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
kendısıde bende bırbırmızı anlayan ve seven ınsanlarız çok şükür ama bu evden cıkmakta ınat edıyor gıt ıste kapı dıyor..2 bebek var gıtsem korkutsam dıyorum... bırdaha gelemezsın dıyor..benı sevmıyorlar bılıyorum bende sogudum yoksa sevgı muhabbet duası okuyacagım annemde allah razı olsun neler okuyor ama 2 gun ıyı oluyorlar sonra tekrara kotuler 2 gorumce 1 kayın kayınpeder kayınvalde hangısıne yetıseyım kardesım..

AJA

Elit Üye
Eger eşiniz size buyur kapı diyorsa zaten açık ortada herşey :( Sözün bittigi yer burası..iyi akşamlar :)

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
ewet sıkıştığı zaman.. ben üzerine gıdıpte taşınamalım dedıgımde sen gıt dıyor gülerek ben ne yapabılırım tasınmazsak olmaz yanı

sunny077

Kayıtlı Üye
İş
TERAPÄ°ST
Birisini ikna etmek için
Önce Bismillahirrahmanirrahim.

Başlıktan da anlaşıldığı gibi insanları Allah'ın izni ile ikna etme yöntemini yazmak isterim.

İlk önce 11 defa Bismillahirrahmanirrahim demeliyiz.

Ardından sonlarında Amin dememek üzere 21 defa Fatiha okumalıyız. 21 kere Fatiha okuduktan sonra ikna edilecek kişinin ismi anılacak ve şöyle dua edilecek;

Ya Rabbim! Ya Rabbim! Ya Rabbim! ---Kişinin adını anacaksınız burada--- o kişiyi bana bağla Ya Rabbim! İsteklerimi yerine getirsin! İstediklerimi yapsın! Yalvarıyorum YA KADİR deniyor. Amin denip bitiriliyor.

Kaynak: işin erbabı Recep Ali H*****'tan alınmıştır. Sitemiz içindir.

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Bakın iş bu kadar kötü ise size bir büyü'de yapılmış olabilir bir bakın etrafınıza kocanız eskiden nasıldı şimdi nasıl diye büyük bir değişiklik görüyorsanız bilinki etrafta birşeyler var hemen gidin dememeliyiz...Evdeki negatif enerji'yi atmaya çalışın ayetel kürsi'yi evin/odanın 7 köşe'sine okuyun eviniz büyüden de kötülüktende korunucaktır umarım...:) Sizin dininiz gereği bunu verdim yoksa bu'da olmaz ise size bir maji vereceğim defetme veya kovma majisi..ama emin olun kocanız eskiden nasıldı şimdi nasıl neden böyle davranıyor bir bakın etrafa...
Sevgi ve Işık ile...

By _dRuid_