cibel

cibel

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi,
Bana ne olursunuz rüya yorumunuzla yardimci olabilirmisiniz.
Cok korktum dün gece ve bu saate kadar uyumaktanda korkuyorum acikcasi.

3 hafta önce ilk defa Iskambil fali bakmaya basladim ve bu tarz fali hic baslamaya düsünmeden önce rüyamda görmüstüm. Sadece kendime bakiyorum ve beni sasirtacak sekilde cikiyor okudugum gelismeler.

Dün gece rüyamda tanidik bir kizarkadasimi görüp benim iskambil kagitlatini eline almis ve bakmami istedi ve ben cok sinirlendim, sen kagitlarimi nasil ellersin diye, simdi bütün güc ve sirlari gitti diye üzülmüsüm. Oda yok öyle bisey deyip bana emirvakilik yapip fal bak dedi ve daha iyi bakman icin benim cene altina dokuncak sekilde kazagimin icine uzun beyaz kagit soktu. Ben o an iskambil kagitlarini kullanmama gerek kalmadan, onun erkek arkadasi icin baglanma büyü yaptigini gördüm ve ürkerek, kiz arkadasimin cantasini calip kactim. Icinde boynuma koydugu normal a4 beyaz kagitlar vardi, onlar bana bir sihirli güc verir sanki diye kacmisim, oyun alani yerde koauyorum ve birden siyah köpegimde varmis hatta ona istik caliyorum yanima gelsin diye ve emirlerimi dinledigi icin ayrica gururlaniyorum.

Sonra yanimda kuzenim olup hala yol yürüyorum ve birden duruup bir dükkana giriyoruz. Bizi esmer, baya siyah gözlü orta yasli bi adam illaki iceri buyuruyor, ben karsi cikiyorum ama kuzenim ayrilamiyor ordan. Kizarak bi kac adim gidiyorum ve cantasini caldigim arkadas beni bulup ver onu bana diyor. Yok diyorum, ne var bu sade beyaz kagitlarda derken, birden kendi ismimi bej renginde ückere yazilmis görüyorum o kagitta ve sasiriyorum, basda görülmicek gibi sonra netlisip daha baska isimler görmeye baslarken, elimden kagidi cekip, sana bigün anlatirim deyip gidiyor.

Ben üzülerek kuzenimin beledigi dükkana geri gidiyorum ve o yabanci adam sagimda, ben ortada bi masada oturuyoruz.
Adam birden eliyle sak yapip sagir olmusum gibi tüm duyma isitme gücümü aliyor, agzimi dahi yardim edin diye bagirmak istiyorum ama acamiyorum. Adam bana gözüyle konusup Ayetel kürsi oku diyor ve ezber bildigim icin, gercektende okuyorum o an, ama icimde müthis büyük korku var. Sonra uyaniyorum sabah ama sanki halen rüya gibi ne saga ne sola dönebiliyorum, anne diye seslenmek istiyorum ama nafile, kendimi yatakta görüyorum yardim diye bagirmak istiyorum ama olmuyor.

Yalniz ben o adama bagirmisdim dükkanda kuzenimin kalmasini ikna ettigi icin ve bu masada benle yaptigi sokdan sonra ondan özür diliyorum, kim oldugun bilemedim diye, sen kimsin dedim bukadar güclüsün, senden korkuyorum dedim.

Bukadar hatirliyorum, türkcemin kirikligi icin cok özür dilerim Duman Lekesi, almanyada dogup büyüp yasiyorum.

Bana lütfen yorumunuzla yardimci olabilirmisinz, lütfen cünkü fali birakip birakmama endisesi var. Korkutulmak istemiyorum artik rüyamda.

Saygilar efendim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Rüyada gördüğünüz kişiden yakında haber alacaksınız. Akabinde yakın zamanda kendinizi küçük düşürücü bir durumda bulabilirsiniz. Dikkat!

İyilik yapmayı seven, cömert yapınız nedeniyle eşi dostu bol, sevilen birisiniz. Ancak yakın çevrenizde eşiniz ya da sevgilinizle olan birlikteliğinizi bozup, aranızı açmak suretiyle sizi üzmek isteyen biri var. Arkanızdan dolaplar çevriliyor! Sizin tüm bunlardan habersiz, ilişkinizle ilgili ani ve kesin kararlar almanız mümkün. Ancak bunu farketmeli, arkadaki nedeni öğrenmeniz ve daha aklı başında karar vermeniz gerekiyor.

Yapacağınız araştırma esnasında öğrendiğiniz bilgileri, ortaya dökmeden kendinize saklayın. Aksi halde ilgili kişi size tavır alıp, Sizi zor durumda bırakacak bir takım hareketler sergileyecektir. Yüzleşmeler sırasında da fevri ve saldırgan olmayın. Daha sonradan pişman olacağınız bir takım laflar ve tavırlar sizin hassas yapınızı yıpratacaktır.

Aile büyüklerinden birinin kafa yapısı sizin fikirlerinizle uyuşmuyor. Bunun için yapabileceğiniz bir şey yok, öyle kabul edin. Üzerine gitmeniz o kişinin sağlığını bozabilir. Boş yere kötü anılmanıza hiç gerek yok. Dinen zararlı olabilecek hal ve davranışlarınıza son verip, daha sağduyulu hareket edeceksiniz. İşinize gelen kısımları alıp, gelmeyenleri göz ardı ediyorsunuz. Zaaflarınızı ve korkaklıklarınızı terkedin. Üstüne düşmediğiniz sorunlar, tekrar önünüze geri gelecek. Sorunlarınızla yüzleşin. Korkularınızdan sıyrılıp yeni bir bakışı elde edinip, ileriye yönelin.

Borç ya da bir aracılık işiniz nedeniyle, küçük bir pürüz yaşanabilir. Burada size yakın bir dostunuz destek olup yönlendirecek. Yeni ilgi alanları geliştirip, bu hususta araştırmalar yapacaksınız. Bir kişiden alacağınız tecrübe ve bilgi birikimini hayata geçirip, bir projeye imza atabilirsiniz. Kazanç ve seyahat imkanları doğacak.

Yeni bir memuriyet de görünüyor. İtibarlı ve makbul bir poziyonda, istikbal vaad eden bu iş, sizin için hayırlı. Bundan sonra olacaklar hep lehinize gelişiyor. İş hayatında olumlu gelişmelere ve evde ahenge işaret ediliyor. Endişelerinizden kurtulup, fereha eriyorsunuz. Sağlık ve maddi durumunuzdaki olumlu gelişmeler, manevi rahatlamayla birlikte huzur getirecek. Zeka ve hafızanız da kuvvetlenecek.

Dilekleriniz gerçekleşiyor...

Sevgiler…

cibel

Kayıtlı Üye
Ömrünüze bereket, rüya yorumunuz beni anlatiyor.
Ama malesef sevgilim yok, sevdigim sahisi 1 senedir bana geri dönmesini bekliyorum, sessiz sedasiz ayrildi benden. Onu bana kalirsa daha 10 sene beklerim ama yasim 30'a gelmis, ailem artik evlen diye baski yapiyor.

Gelen her kismeti yan ceviriyorum, istemiyorum, sadece eski sevdigimi istiyorum ve evden isyerine, isden eve gidiyorum. Gecen hafta onu rüyamda onla kocaman bir yatakta gayet usulca uzandigimi gördüm ve afedersiniz, onun agzina tükürdüm. Bana kötü bakti o an sonra güldü, böylece öpeyim derken yine tükürdüm ve o yine sakin kaldi.

Acaba gelicek gelmicekmi, evlencekmi, sonucta 38 yasinda bu adam diye diye hasta ettim kendimi, coook kilo verdim.

Sevgili Duman Lekesi, yoksa sen miydin bana rüyamda yol gösteren, dua et diyen ;)
Bak sizi burda tesadüf bulduguma inanmiyorum, bu sasirtici degilmi.

Ama son sözünüz nedir, bekliyim mi, yada gelmez artik, gelin ata binmis ya nasip deyip baska bir insanla tanismaya mi hazirlanayim.

Bagislayin sizin vaktinizi aliyorum, ama belki sizin yorumunuz gözümü acar ve evlenme nasibimi bulurum artik, o olmasada malesef.

Sizin cevabiniz büyük heycanla bekliyorum, özellikle bahsettigim tükürme rüyaminin yorumunuzu.

Cok tesekkürler ve sonsuz saygilar..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir ilişki görünüyor. Ancak bu, yeni tanışacağınız biri mi, yoksa eski sevgilinizle yeni bir başlangıç mı net bilemiyorum. İmkanınız varsa sevdiğiniz kişiyle bir görüşme talep edin. Sizin bilemediğiniz sebepler nedeniyle müşkül bir durumu olabilir. Hali hazırda bir sıkıntı veya keder içinde görünüyor. Alacağınız yanıt sizin devam mı edeceğiniz yoksa, ileriye mi bakmanız gerektiğine dair, bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Konuşmak, her işin başlangıcı için ya da sorunların çözülmesinde anahtardır.

Sevgiler…

cibel

Kayıtlı Üye
O sahis yanit vermedi telefonlarima, yani konusmak istemeyen kendisi oldu.
Evet kederli kendisi herhalde, cünkü bacaklari kesilmis, bir tekerli arabasinda onu ben itip gezdiriyordum, epey oldu bu rüyayi gördügüm.

Eski karisi buna evlenmesin diye büyü yapti, adam ne zaman mutlu olsa, araya bisey giriyor ve kendi isteyile ayriliyor.

Rüyalarim cok cikar ama,ne zaman onu görsem hicbisey cikmiyor. Yani piskolojik ola bilirmi, belki unutmak istemedigimden ;)

Bikerede erkek bebegimiz oldu, cocuk arabada gezdiriyordu onu. Iste böyle rüyalar görünce ümitleniyorum, birlesiriz diye.

yorum icin vaktini ayirdigina cok tesekkürler ;)

cibel

Kayıtlı Üye
Lütfen duman lekesi, son rüyamin yorumunu yaparmisiniz, bu mesajin bi öncesiydi.

Lütfen ;)

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili cibel,

İlkinde işlerini ihmal ettiği görülüyor. Bu, onun rüyayı gördüğünüz sıralarda oldukça sıkıntı içinde olduğunu gösteriyor.

Diğeri ise bir şekilde ondan, seni çok sevindirecek bir haber alacağını belirtiyor.

Sabırlı olup bir takım olayları daha iyi düşünüp, analiz etmende fayda var.

Sevgiler...

cibel

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi,

Coook saol, yorumun bana büyük moral verdi.

Sevindirici haberler cümlemizin herzaman almamiz dilegiyle

saygilarla
Sibel

cibel

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi,

Beni dün gece rüyamda korkuttular, hayir olsun ;(

Endise içinde uzuun ve genis bembeyaz kar yolunda kosuyordum, ama nereye saklansam, ya beni yakalarsa, tövbe ama seytan korkusu gibi biseydi sanki.

Kapali dügün salonundaydim ama gelin damat göremedim, bissürü kadin, cirkin ve güzel, kalabalik bunaltti beni, cikmak icin yol aradim ve aralarindan gecmek istemeyince birden kocaman bir mavi kafa, büyük ama kapaliydi göz ve ince uzun kasi vardi, onlarin arasindan cikti. Ben o korkuyla iste birden o beyaz kar alaninda buldum kendimi.

Annemi bulsam keske derken yine geri kosdum ve annemi, tanidik kadinlarla bi masada otururken gördüm. Bu kadinlarin hepsi gercek hayatta bize düsmandir, dedikoducu fesat kadinlardir ve yillar oldu görüsmeyeli. Neyse ben tabi rüyamda anneme bagirdim cagirdim, niye bunlarla konusup oturuyor diye ve annemin basina vurarak sacini cekdim, sonra elimde kücük bir cantayla o tanidik teyzenin yüzüne vurdum. Teyze ayaga kalkti ve üstündeki pantolonun fermasi acikti, ona isaret ederek utandirdim teyzeyi.

Ondan sonra genc bissürü yabanci erkekler gelmeye basladi iceri. Sinirli bi sekilde onlara bakdim.

Allak bullak oldum uyaninca, üzüldüm ve hicbir mâna bulamadim bu rüyama.

Bide sevgili duman lekesi, kendimi bi kac ay önce rüyamda nikah dairesinde gördüm, önümde bissürü gelin damat var. Sira bekliyorum ama yamimda evlencegim erkek belli degildi, sonra sira bana gelince, öz teyzem gercekten cokdan evlendirmis oldugu kizini benim sirami çalarak tekrar evlendirmeye kalkisdi. Ne yapiyorsun teyze, kizin zaten evli, sira bende dedim ama nafile onlar kalkip nikah masasina yürüdü bende sandalyede üzülerek oturu kaldim.

Hayirdir, yorumunla yardimci olurmusun bana, tabi nezaman müsaitsin.

Saygi ve sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir işinizde tam anlamıyla, eksiksiz başarı kazanacaksınız. Kimlerin bu başarıyı engellemek için neler yaptığını da tek tek biliyorsunuz. Hiç tahmin etmeniğiniz biri size büyük bir fayda sağlayacak. Düşmanınızı alt edecek fırsatı yakalayıp, bir sonraki aşamaya geçeceksiniz. Gelecek bir parayı aile giderleri için harcamak yerine şahsi bir işiniz için kullanacaksınız. Bu da size başka bir konuda cesaret verecek. Daha geniş ve aydınlık bir bakış açısı elde edeceksiniz.

Hem talihiniz, hem kısmetiniz açık. Son bir şans tanıdığınız bir konuda iyileşme ve ilerleme kaydedeceksiniz. İnancınız, dürüst yapınız ve dualarınız size yol gösteriyor. Nüfuzlu bir kimseden bir evlenme teklifi gelecek. Bu kişi hem iyi tabiatlı hem de her bakımdan olanakları geniş ve sizi mutlu edebilecek biri. Ailenizin de onaylayıp beğeneceği bu talibinizi değerlendirmeniz, hemen reddetmemenizi tavsiye ederim. Sonu hayırlı görünüyor.

Tasarladığınız bir işte, kimseye sır vermeden sessizce hareket edin. Stres içinde bir takım tartışmalara girip olay çıkarabilirsiniz. İşyerinizde yapmak istediklerinize engel olmak isteyen kişiler bulunuyor. Buna rağmen siz önemle karşı koyarak, atılımlarınızı ciddileştirecek, isteklerinizi tahakkuk ettireceksiniz.

Evden ayrılıp başka bir eve taşınma düşüncesi ara ara düşündüğünüz bir şey. Bir dönem yapacağınız bir yolculuğun ertesinde bu taşınma işini ciddileştirebilirsiniz. Bir bayanla aranızda ufak bir tartışma yaşayıp gerilebilirsiniz. Aile içinde gelişen bir takım ufak tefek anlaşmazlıklar tatlıya bağlanacak.

Uzakta olan biriyle ya kendisi ya da haberi gelmek suretiyle bir görüşme yapacaksınız. Yakında mutlu bir evlilik yapabilirsiniz…

İkincisi;
Mutlu bir dönem olacak. Kısmet ve şansınız açık. Zaferle sonuçlanacak bir başarıya imza atıyorsunuz…

Sevgiler…

cibel

Kayıtlı Üye
yorumunuz icin agziniza saglik, cok tesekkür ederim sevgili Duman Lekesi ;)

cibel

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi,

Senin her bir yorumun isimle ilgili cikdi, ben sasirip kaldim, Allah razi olsun, bu profesyonel bire bir yorumlarin icin.

Sana hani sevdigim ve halen bekledigim insandan bahsetmisdim ya, henüz bir degisiklik yok ama evvelki gece onunla ilgili öyle bir rüya gördümki, hatta arada iki kere uyandim ve kaldigim yerden devamını gördüm, hayir olsun insallah.

Anlatirken bile heycanliyim ama cok entersan biseydi, yalniz senin yorumun gercek manasini verir, bana yardimci olur musun sevgili arkadasim?

Simdi müstakil merdivenli bi evde buldum birden kendimi, üstümde dizlerimi hafif gecen beyaz gecelik var ve merdiven basamaklarinda duruyordum. Bir baktim sevdigim adamda var o evde, üstünde cok hos gri renk bir takim vardi ama bana sinirli bakiyordu, sanki isteksiz yanimda. Heyecanlandim sasirdim onu görünce ama biz ikimiz meger evliyiz, ne zaman nikahlandik diye düsünüyorum cok sasiriyorum. Icimde sürekli aynaya bakma arzum var, halim güzel mi acaba, o cok bakimli ben gecelikle olmaz diye bir hazirlanip, bende cicilerimi giysem diye düsünüyordum. Ama hatirliyorumki, cok hafif tüyler vardi bacaklarimda, sonra tertemizdi.

En sonunda o evde, ev güzeldi, yukari cikip kücük bir banyo buldum ve aynada saclarimi düzeltiyordum, birden kapimi caldi hadi sibel is bekliyor, cabuk ol dedi.
Bana niye böyle soguk emrivaki davraniyor diye, öyle üzülüyorum ki, hic karsilik vermeden actim kapiyi ve o evin merdivenlerinden inerken bir bakmisin, birsürü akrabalar var.
Sevdigim adamin annesi ve benim annem yer sofrasinda oturup gülümseyerek sohbet ediyorlardi. Soluma baktim, babam tekli koltukta biraz yorgun, asaga kaymis oturuyordu.
Babami görürken, daha dogrusu herkesi görürken, halen anlamis degilim, sok geçirir halde etrafa bakiyordum. Ya sinan benim artik diye, ama öyle olsa, bana iyi davranirdi, niye kiziyor, bunu yap sunu yap diye. Sonra sinan aldi beni güya babasiymis, ama tipi baskaydi, cünkü babasini taniyorum, neyse belki 90 yasinda kel ama nur yüzlü bir dede bana hafif büyük tertemiz elini öpmem icin uzatti, bende seve seve büyük saygiyla öptüm. Bu dede tekerlikli arabadaydi, beni görünce gülümseyerek ayaga kalkti ve elini öptürdü.

Sonra o kalabalikda, teyzemin kocasi bir raki rica etsem diye ortaya seslendi ama ben daha orta merdiven basamaklarindayim, hizmet etmem sinan' in hosuna gider diye, ben getiririm dedim merdiven kenarlarina kendimi yukari kaldirip 3 veya dördüncü basamaklarindan asaga atladim ve heyecanliyim, sevincliyim, gözü bende cünkü sevdigimin, beni izliyor ama kontrol bakislarla.

Birden kendi babamin yanina gidip, meger rakiyi götürdüm, yalniz bardak ince uzun ama siyah bir icicek vardi icinde. Alla alla bu rakiya da benzemiyor diyorum ve babama uzatiyorum. Babam sessiz garip bir tebessümle bardagi alip oturdugu tekli koltugun kenarina koyarken dökülüveriyor, bende baba diye sesli halde niye döktün bari kalan yarisini ic diyorum ama icmiyor.

Sonra o evin disaridan aydinlik vuran mutfaga benzeyen ve ayni zamanda calisma atölye odasina benzeyen yerdeyim, yanimda rus irkindan olan sarisin bir kadin, satis, daha dogrusu zekamin almadigi bir is anlatiyor. Iki tanede orta yasli alman adam gelip, güya müsteri, mal falan filan getiriyor, gülümsüyorlar bana. Ben stres halinde anlamiyorum, daha gönüllü degilim bu isi yapmaya, ya afedersin duman lekesi ama acik filmler satmaya zorlandim o kadin tarafından ve karsi ciktim ta ki sevdigim adam iceri gelip, o kadina benim hakkimda nasil isleri anliyor mu diye bilgi almasina kadar. Ben utaniyorum ve diyorum ki, ben bu isi yapmam, istemiyorum, kendi isimde bile buna zorlanmiyorum, sen sevdigim adam olarak, nasil beni zorlarsin diyorum.

Benim gercek meslegim video film kiralama sube müdürlüğü, ama asla bizde acik filmler yok, asla.

Neyse rüyama geri dönelim, iste sonra, o zaman baska is göstereyim diyor kadin, ve sinirleniyorum bu kadin sinan icin calistigi icin ve kendini özel sandigi icin, orta yasli güzel olmayan, sarisin kadin iste.

Kocaman bir magazaya gidiyoruz, yine merdivenler ama genis, ortada durup kenarinda asilmis tüylü kahverengi, cirkin, böyle içimi bunaltan mantolar var.

Hem giymemi hemde satmami istiyor, ben buna da karsi cikip, o evden kaciyorum. O magaza da evimizde.

Gercek hayatta bundan 9 ay önce oturdugum siteye gidiyorum ve aynisi degil ama orasi oldugunu hissediyorum. Kocaman kumlu, bol bol taze dökülmüs kumlu cocuk oyun alandayim, 2 tane koyu kahverengi canli gercek atlarda var, onlari görünce bir agliyorum, gözlerimden akan yaslari hissediyorum, eskileri hatirlayip ve sinan' in bana soguk davrandigi icin dertli dertli agliyorum, kumun üstünde yüreyerek, ne güzel günlerim vardi, niye simdi böyle diye.

Oturmusum banka, oyun parkdaki atlari izlerken, pat diye sinan' in en iyi arkadasi ve abi gibi sevdigi adam geliyor yanima ve o gercek hayatta beni de cok severdi ama ben ona darginim ve 3 senedir görmedim, cünkü birlikteligimizi pek istemiyordu, sinan zor biri diye, yorumuyla, sana yazik olur falan filan alinmistim ona.

Rüyamda beni aglarken buluyordu ve üzülüyor bana, neyin var diyor, bende diyorum ki neden sinan bana böyle mesafeli beni istemiyormus gibi davraniyor ve istemedigim ise zorluyor. Abi de hemen ardindan sinan' i cep telefonuyla arayip, "ya oglum, cibel sana ne yapti da, sen bu kizcagiza soguk davraniyorsun" diye soruyor ve orada rüyam bitiyor ve uyaniyorum.

Sevgili Duman Lekesi, bu benim gördügüm, en etkilendigim rüya, sevdigim erkek ve benle ilgili, ne olursun Allah rizasi için yorumlar misin.

Affola türkcemin hatalarina, gurbette dogdum yasiyorum, basini agritmadim insallah.

Hergün bu sayfaya büyük heycanla, yorumunu okumak icin bakip beklicem.

Cani yürekten sevgilerle
cibel

cibel

Kayıtlı Üye
Yalniz ikimizin evlimiyiz degilmiyiz tam olarak belli degildi benim icin bu rüyada, bende icimde rüyamda yani hep onu merka ediyordum, niye ayni evdeyiz diye.

Bu bilgiyi vereyim dedim.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kazanç, hayırlara ve selamete kavuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hem özel hem iş hayatınızda büyük bir sıçrama gerçekleştireceğiniz günler yakında. Sevdiğiniz bir kişiden menfaat görecek, Kazancınız da artış olacak, bir fırsat yakalayıp, sözleşme ya da anlaşma yaparak değerlendireceksiniz.

Sevdiğiniz kişi baba tarafından bir takım sorunlar yaşamakta, bunu da ilişkilerine yansıtarak olumsuz tavırlar sergilemekte. Bir kısım kararlar almış ve bu kararlar doğrultusunda ilerliyor. Sizin için iyi niyetler beslemesine rağmen, içinde bulunduğu şartlar gereği kendine ayrı bir yol çizmeye kararlı görünüyor. Aslen ne istediğini tam olarak belirlememiş ve şartlara göre hareket ediyor. Fakat babası sizi desteklemekte ve sizin gelini olmanızı istemektedir.

Hiç beklemediğiniz bir anda, hem onu hem sizi şaşırtacak bir karşılaşma olabilir. Bir takım menfaatleri masaya yatırıp, ikinizin de hayrına olacak kararlar alabilirsiniz. Onun gözünde eskisinden daha itibarlı ve değerli olacaksınız. Size içini ve gizlediği sırlarını açıp, itirafta bulunacak. Sizin ona karşı olan kırgınlığınız da son buluyor. Başka bir kadının varlığını kabul edecek ve sevdiğinize olan ilginiz azalacak. Üzüntü yaşasanız da bu sizi geçmişe bir sünger çekmeniz adına bir vesile olacak. Sizin onun gözünde kıymetiniz artarken, onun bir takım hoşlanmayacağınız şeyler yaptığını öğrenecek, gözünüzde değer kaybedecek.

Gerek işyerinizde, gerek evinizde çok seviliyor ve her işte mutlaka fikriniz alınıyor. Güven duyabileceğiniz bir çevreniz ve destekçileriniz mevcut. Dostlarınızı ihmal etmeden gerekli ilgiyi gösterin. Aile büyüklerinizden alacağınız birkaç samimi nasihate olumlu yaklaşacak ve o doğrultuda adımlar atacaksınız. Özellikle babanızdan alacağınız maddi ve manevi destek, sizi belli seviyelere taşıyacak. Birkaç kişinin sitem etmesi sonucu eski tavırlarınıza son verip bu kişilerle aranızdaki anlaşmazlıkları sonlandıracaksınız.

Dostlarınızla bir eğlentiye katılacak, uzun süre hatırlayıp anacağınız kadar eğleneceksiniz. Yalnız burada birine üzülüp, o kişiye yardımda bulunma isteğinizin önüne geçin, kıymet bilmeyeceği gibi, tavrınızı aşağılayıcı da bulabilir. Bu kişi mal varlığını gizleyip, fakir görünmek isteyen, hilekâr biri de olabilir. İnkâr etmeye alışık biri olduğundan, gözünde sizin yapacaklarınızın da kıymeti olmayacaktır.

Babanız sağlığına dikkat etsin çünkü, kıl payı bir rahatsızlıktan dönmüş. Hem amcanız hem de babanız sizin hayrınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için dua etmekteler. Siz de babanıza eskisinden daha fazla hürmet ve sevgi gösterecek, yumuşak başlı olacaksınız. Aşırı iyi niyetiniz suistimale açık gibi görünüyor. Ahmak yapıda bir takım insanları koruyup yücelterek, gereksiz özveride bulunuyor da olabilirsiniz. Kimi doğru kimi yanlış bir takım haberler alacaksınız.

Kazanç imkânlarınızı genişletmek adına yabancı uyruklu birileriyle ahbaplık kurabilir, faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bu esnada, prensiplerinizden taviz verip, olmayacak şeylere evet demeniz de mümkün. Yalnız dikkat edin bu kimseler emanete hıyanet edecek, hilekâr kimseler olabilir. Çaresiz kaldığınızda bir şeyi satmak veya satın almak ve bu durumda bazı hileleri düşünmeye ihtiyaç da duyabilirsiniz. Size, yolsuzluk veya el altından gizli işler yapmanız da teklif edilebilir. Bütün bunların sonucunda kendinizden taviz vermeden, doğruluktan şaşmadan hareket ederek, hem itibarınızı hem de kendinizi tehlikeden koruyacaksınız.

Bir konuda geri planda kalacak, hatta atılımdan vazgeçecek, çekileceksiniz. Bu bir görev, bir iş, bir dava ya da ideal olabilir. Daha önce eleştirdiğiniz bir kişiyle aynı pozisyona gelebilirsiniz. Bu durum ise sizde itici güç oluşturup hırslanmanıza, daha iyi atılımlar yapmak için yenilik arayışına gitmenize neden olabilir. Bunun neticeleri hayırlı ve kazançlı olacaktır.

Çevrenizde size bir takım teklifler ve daha iyi olanaklar sunan insanlar var, fakat siz bunları kabul etmiyorsunuz. Şu anki halinizle ve imkanlarla yaşamayı tercih ediyorsunuz. Bir dönem sonra bu tutumunuzu değiştirip daha geniş açıdan bakarak bu tekliflerin bazılarını değerlendireceksiniz. Daha rahat, ekonomik anlamda da fırsatlar sunan bir takım gelişmelere, evet diyeceksiniz.

Zaman ve şartlar değişiyor ve siz birden bire evlenme kararı alacaksınız. Bu iyi bir kısmet olacak, siz mutlu bir evliliğe adım atacaksınız. Yalnız dikkat edin, bu karardan geri dönerseniz, uzun bir süre bekar kalabilirsiniz.

Müjde ve hayırlı bir iş, bir arada gelecek. Sürpriz de olabilir. Büyük bir rahata erip sevineceksiniz. Geçmişi arkada bırakarak, yaşamınızda yeni bir sayfa açıyorsunuz. Bu esnada gereksiz harcamalara ve savurganlıklara karşı dikkatli olun, daha sonra çok sıkıntı çekmeniz olası.

Bazı fikirlerinizi insanlara zorla kabul ettirmeye çalışmayın, bu menfaatlerinize ters durumlar yaratabilir. Bir haber alıp şaşıracaksınız.

Sevgiler…

cibel

Kayıtlı Üye
Gözümden yaslar akip okudum yorumunuz, cünkü rüyamin üst yarisi yorumunuz harfiyen cikti, is hayatimda dediginiz olaylar oldu ve teklifler var.

Ben size Duaciyim, ben size ayrica bir saygi duyup, Allahtan dilediginiz hersey gönlünüzce olmasini dileklerimle kalpten tesekkür ediyorum.

Iyiki varsiniz sevgili Duman Lekesi ;)

Sevgiyle kalin
Cibel

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İyi dilekleriniz için ben teşekkür ederim:) Umarım tüm dilekleriniz gerçek olur.

Sevgilerimle...

İyi forumlar

cibel

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi,

Ben rüyamda Türkiye'de yasayan bir erkek arkadasimin pembe bavul ile evimize misafir olarak geldigini gördüm. Bavulunu benim odama atmis ve benle konusacagina acele acele babami arayip is görüsme anlasma yapiyordu. Sonra annem babam balkonda onun hakkında iyi biri ama biraz garip diye kafa salladi. Ben de yok baba o haci, kötülük yoktur onda demisim. Sonra gercekten is kurmus. Bana kuralları anlatiyordu. Bana "iste veya isteme, mecbursun benle çalismaya" diye emirvaki yapti. Bir sürü de genc erkek vardı bu is grubunda. Ben meger begeniyormusum bu arkadasi, ama naz yapiyorum. Onu kuzenimden kıskanıyorum, cünkü onunla tanisip, basbasa kahve iciyorlardi. Birden kapi calinca ben kalktim, beyaz yuvarlak kapi arasindaydim. Bu arkadasta ve benim üzerimde beyaz giysiler var. Bana arkamdan sarilip boynumu öptü, gülümseyerek kapida duran genclere ne var diye sordu. Bu kadar. Sevgili rüya lekesi :)

Ne tesadüf ki, daha dün bu arkadas bana mesaj cekti. Bu ayin sonunda benim yasadigim sehre is için gelecek ve benle görüsmek istiyor.

Yorumunuz icin sevinirim

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Siz uzun bir yolculuğa çıkacak, gittiğiniz yerde kesin karar alacak ve sizi çok beğenen o kişiyle, ciddi bir gelecek kurma kararı alacaksınız. O bey ciddi düşünen ve size karşı içten hisler besleyen biri. Aynı zamanda becerikli ve servet sahibi olacak. Talihi de geleceği de parlak biri. Ayrıca sizle ilgili hayal kurup, dilek de diliyor.

Kuzeninizle ilgili endişelenmenize de hiç gerek, bu bey ilgisi direk size yönelik. Kafasında başka bir memlekete yerleşmek de var. Fakat ilk etapta sizi sınayıp, ona karşı hislerinizi öğrenmek isteyecek. Bu kişiyle yapacağınız ortaklık veya beraberlik, sizin için her anlamda hayırlı.

İşin doğrusu size bu yıl içinde nikah görünüyor :) Umarım hakkınızda en hayırlısı ve uğurlusudur…

Yeni yaşamınızda servet ve bolluk olacak. Huy da değiştireceksiniz. Yeni kararlar ve yaşam şekli benimseyeceksiniz. Eski defterleri kapatıp geleceğe yöneleceksiniz.

Muradınız gerçekleşiyor!

Sevgilerimle :)

cibel

Kayıtlı Üye
Çok tesekkür ederim, günümü aydinlattiniz yorumunuzla :)

cibel

Kayıtlı Üye
Rüyamda yerinde baglanmis bir ata, yabanci bir sarisin bayanla, pembe plastik önayak takmaya calisiyoruz, ki ona binip kaçalim diye, artik neyden kaçtigimi bilemiyorum. Meger o at onun hakkiymis bana deyip, ati götürüyor ama benim hirsla oyuncak at yapmami izlerken, o canli ati geri getirip bana teslim ediyor. Pembe dizgini vardi atin ve ben dizgini tam tutmaya çalisirken at kaçiyor, çiçekli park içinde kare atiyor, ben yakalamak icin arkasindan kosuyorum, sonra at acikmisdir diye düsünüp onu elimde plastik olan pembe oyuncak ayakla durdurmaya çalisiyorum ve o an at cok büyük bir hizla bana dogru kosuyor hatta beni ezicek hirsla ama ben korkmuyorum, icimden duracaksin diye gözüne bakiyorum ve tam burnumun önünde son an durdu. Pembe olan dizgini kaptigim gibi atin üzerine arka sirtina biniyorum ve at cok hircinlasiyor, düsmemek icin güçle tutunuyorum ve ortaya normal oturulacak yerine varmak icin çaba sarf ediyorum. Baktim olmicak, Ayetel Kürsi Duasini okumaya basliyorum ve basariyorum düzgün oturmaya ve ati sakinlestirmeye. Ata telepatik sekilde niye böyle hircinsin diyorum, oda bana susadim diyor ve ne tesadüf kücük bir kiz cocugu o parkda cicek sularken göl yapmis, oraya ati yönlendirip su içmesini sagliyorum.

Cok etkilendim bu Rüyadan, yorumunuzla yardimci olurmusun lütfen.

Sevgiler