druid

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Merhabalar, bu gün yorgun iken akşamüstü saatlerinde biraz uzandım ve beni etkileyen bir rüya gördüm; Rüyamda artık görüşmediğim, görüşmek istemediğim ve zamanında duygusal yakınlaşma yaşayıp resmileştiremediğimiz bir bayan arkadaşım ve onun da benim de çok sevdiğimiz ortak bir arkadaşımı gördüm. Tam hatırlayamıyorum ama vampir yada zombi salgını gibi insanlara iğne yapılarak yayılan değişik bir hastalık durum ortalığı sarmış durumdaydı. Bu iki kişiye iğne yapılmıştı, iğne yapılan kişiler birkaç gün boyunca hiç kımıldayamadan tepki veremeden yatıyorlar ancak yaşıyorlardı ve hatırladığım kadarıyla bedenleri tenleri bornz bir yapıya dönüşüyordu. İki kişi de kımıldamadan yatıyor ve benim odamdalardı, ancak ikisi de ölmüştü bir anda, ben cinayet işlemiş bir suçlu gibi korkuyor, üzülüyor ve tedirgindim.. Polise yakalanırsam hapise atılacağım korkusuyla birlikte bu cesetleri ne yapıcam diye düşünüyordum. Hadi cesetlerden kurtulsam bile bu vicdan azabıyla nasıl yaşarım diye düşünüyordum ve çok huzursuzdum. Bir anda cesetleri aramaya başladım odamda ama odam karanlığa yakın loşlukta ve çok dağınıktı.. altını üstüne getirdiğim halde bulamadım. O sırada ölenlerden sevdiğim arkadaşın abisi yakın arkadaşımdır. İleride onunla konuşurken nasıl yüzüne bakarım diye düşünüyordum ve polislerin de ölen kişileri aradığını duydum bir yerde. Eski oturduğumuz evin sokağı olduğunu sandığım bir sokağa indim ve pazarcı olduğunu düşündüğüm yaşlı bir adama sordum durumu.. Onlar hastalandıpta öldüyse küle dönüşmüşlerdir yok olmuşlardır zaten korkma diyordu. Ben adama onlar odamda kokarlarmı diye sordum. bana birkaç şey anlattı üzerine koku sık çok az kül kalmıştır diye.. o sıralar biraz içim rahatlar gibi oldu ama gerçekten beni etkileyen bir rüyaydı.. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler =)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Öncelikle size, son zamanlarda yaşayabileceğiniz stresli durumlara, karşı sakin ve metanetli olmanızı öneririm. Can güvenliğinizi tehlikeye girebileceği bir kaza ya da kavgaya girebilirsiniz. Dikkatli ve temkinli, düşünerek hareket edin.

Bunun paralelinde işlerinizde daralma görülebilir ki, bu da sizi yıpratabilir. Yanlış ve karanlık işler çeviren bir takım kimselerle tanışıp, legal olmayan şeylere bulaşma ihtimalini arttırıyor. Sapkın tabiatlı ve tuhaf kimseler bu işleri yürütüyor olabilir. Kesinlikle uzak durun. Gelebilecek kötü hadiseleri savuşturmuş olursunuz.

Sırlarınızın bir takım kişilerce ortaya dökülmesi gündeme gelebilir. Dost ve düşmanlarınıza dikkat edin. Hali hazırda kimler olduğunu zaten bilmektesiniz.
Yolculuk görünüyor. Burada tanışabileceğiniz biriyle ileriye dönük bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Müjdeli ve sizi oldukça sevindirecek bir haberle feraha ereceksiniz.

Sevgiler…

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Çok teşekkür ederim. =)