@Y$e

@Y$e

Kayıtlı Üye
Rüyamda kötülükten kaçıyorum ama kötülük evimizin ortasına düşüyor...Kötülükten kastım,zehirli yılanlar benimle konuşuyorlar ben çok korkuyorum..Kaçıyorum ama ne çare..Her yer sanki çevrilmiş gibi ve benim dışımda hiçkimse görmüyor..En sonunda kaçmaya çalışıyorum ama kaç bakalım eninde sonunda gerçeğe döneceksin diyor..Bu rüyayı çok önce gördüm ama bir zaman önce eski öğretmenim aklıma geldi ve o gece öğretmenim ölmüş...Canım bir şey istese ben demeden etrafımdaki insanlar yerine getiriyor.Okul değiştirdim ve tüm arkadaşlarım benim tuhaf biri olduğumu söylüyor..Lütfen yardım edin.:eek:fftopic:

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili @Y$e, kendinizden biraz daha detaylı bahseder misiniz? Buna benzer başka rüyalar da gördünüz mü? Daha sonrasında olanları gözlemlediniz mi?

lost66

Banlı Kullanıcı
Eğer dediğin oluyorsa lost 66 da bu sene istediği bölümü kazansın dermisin. :) Dalga geçmek maksatıyla yazmadım sürekli görüyorsan tanıdık iyi bir bu tür olaylarla ilgilenen bir hocaya git ve durumu ayrıntılıca anlatmanı tavsiye ederim.

@Y$e

Kayıtlı Üye
Rüyalarım hep böyle hep kaçıyorum ama sonu gelmiyor.Aynalardan geçiyorum ama kötülük bırakmıyor peşimi. ... yaşındayım, .... 'ta doğdum.Uyandığımda hatırlamıyorum sonra olaylar birleşiyor o gün içinde.İnsanların hislerini hep biliyorum.Biri birinden hoşlansa bakmasına bile gerek yok bilirim.Mesela sınıftayı içerisi bana çok sıcak geldi ama içerisi buz gibi o an tam kalkacakken bir arkadaşım açıyor pencereyi.Ve beni gören herkes çok tuhaf birisin diyor buna ne sebep oluyor anlamıyorum...