Yüz güzelliği için dua.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

Resul-i Ekrem Aleyhissalatü Vesselam, Ebu Katade`nin genç kalması için şöyle dua lütfetti:
Efleha`llahü vecheke Allahümme barik lehu fi şa`rihi ve beşerihi` (Allah yüzünün güzelliğini artısın. Allah`ım, saçını ve vücudunu kendisi için mübarek kıl.)
Ebu Katade(ra) bu duanın bereketiyle yetmiş yaşında vefat ettiği zaman on beş yaşında bir genç gibi gösteriyordu.

alıntıdır

zeyno80

Kayıtlı Üye
Resul-i Ekrem Aleyhissalatü Vesselam, Ebu Katade`nin genç kalması için şöyle dua lütfetti:
Efleha`llahü vecheke Allahümme barik lehu fi şa`rihi ve beşerihi` (Allah yüzünün güzelliğini artısın. Allah`ım, saçını ve vücudunu kendisi için mübarek kıl.)
Ebu Katade(ra) bu duanın bereketiyle yetmiş yaşında vefat ettiği zaman on beş yaşında bir genç gibi gösteriyordu.

alıntıdır

Nasıl uygulamamiz gerekiyor?Gunde kac kere?Bu güzellikler icin olan dualar hangi gezegen saatleri daha hayirlıdır.cok sordum ama simdiden tskler ☺

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Güzel bir paylaşım.Buna ek olarak da,güzel olmak isteyen insan, Yusuf suresini bu niyetle temiz bir kalple hergün okursa sırlarını görür ve Mücerrebdir.Ben zaten güzeldim okudukça daha güzel oluyor insan;)Ama fazla da güzel olunmamalı o zaman iki alemdeki kızlar peşinizi bırakmıyorlar özellikle yıllar önce perilerin bana kafayı taktığı gibi;)

Ayrıca güzel görünmenin farklı yönleride bulunmakta,mesala şirinlik muskaları ve çeşitli tılsımlarda çok etkilidir.Biz bir arkadaşa bir tılsım denemiştik,sonra arkadaş şirinlik muskası ile dışarı çıkmıştı yanından geçen bir bayan hafif bir sesle maşaallah demiş.sonra 2. bir bayanda aynı şeyi söyleyince arkadaş ürkmüş ve sonra muskayı çıkarmıştı.O uygulamayı kimse benden istemesin çünkü ne yazık ki o uygulamayı kaybettim.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Güzel bir paylaşım.Buna ek olarak da,güzel olmak isteyen insan, Yusuf suresini bu niyetle temiz bir kalple hergün okursa sırlarını görür ve Mücerrebdir.Ben zaten güzeldim okudukça daha güzel oluyor insan;)Ama fazla da güzel olunmamalı o zaman iki alemdeki kızlar peşinizi bırakmıyorlar özellikle yıllar önce perilerin bana kafayı taktığı gibi;)

Kaç kere okunmalı ve Sırlarını görür derken ne demek istediniz örnek verirseniz cok sevinirim simdiden tskler ☺

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Güzel olma niyetiyle ve temiz bir kalp ile ve kötüye kullanmamak amacı ile 40 gün boyunca abdestli olarak seher vakti 40 kere ve yatsıdan sonra 40 kere oku ve tamam olunca aynaya bakın görürsünüz.

Flood olacak ama,Ayrıca tılsımlarla pek ilgilenmeyin ve tavsiye etmiyorum.Çünkü tılsım geçicidir.Ama Yusuf suresi okumak ve güzelleşmek kalıcıdır.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama,Ayrıca tılsımlarla pek ilgilenmeyin ve tavsiye etmiyorum.Çünkü tılsım geçicidir.Ama Yusuf suresi okumak ve güzelleşmek kalıcıdır.

Cok cok guzel bir bayandım ama çok zor uzüntülü gunler gecirdim bir gecede sag yanagim bile coktü o halimden eser kalmadi simdi yine toparlanmak için ya musavvir ve ya hayy okuyorum bu sureyide bu esmalari desteklemek amaciyla sordum yoksa tilsim hic dusunmedim tek istedigim tekrar aynalarla barisık olmak.tsk ederim

Güzel olma niyetiyle ve temiz bir kalp ile ve kötüye kullanmamak amacı ile 40 gün boyunca abdestli olarak seher vakti 40 kere ve yatsıdan sonra 40 kere oku ve tamam olunca aynaya bakın görürsünüz.

Birde sormak istedigim bayanlar nasil 40 gunu dolduracak cunku ozel gunlerde okunamaz diye biliyorum

Birde sormak istedigim bayanlar nasil 40 gunu dolduracak cunku ozel gunlerde okunamaz diye biliyorum

ßimdi baktımda cok uzun bir dua gunde 40 defa okuyamam bir kere okuyabilecegim ancak ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İstediğiniz kadar okuyunuz kendisi sayı ile sınırlamayın yani üzülmek yerine okuyabildiginiz kadar okuyun yeter siz inandık tan sonra olur :)

manfas

Kayıtlı Üye
Yusuf suresinin hangi ayetlerini okumamızı tavsiye edersiniz? Hepsini mi belli bir kısmı mı? Çünkü tamamı günlük okuma için uzun gibi geliyor Sayın Semiyail

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Güzel olmak iyi ama bu durumdan ben çok çektim,yıllar önce perilerden çok çekmiştim.Hemde 4 tane yahudi ve musevi olanlardı.Süslenirler rüyalarıma girerlerdi.Mesala dışarı çıkardım bütün kızların gözü üzerimde olurdu.Şuan bile kaç yaşına geldim hala kızlar peşimde.Aslında iyi birşey ama yinede insan fazla bakışlarından rahatsız olabiliyor.Bir ara 3 tane kız arkadaşım vardı.Biri telefonla arar konuşur kapatır sonra diğeri arardı.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Güzel olmak iyi ama bu durumdan ben çok çektim,yıllar önce perilerden çok çekmiştim.Hemde 4 tane yahudi ve musevi olanlardı.Süslenirler rüyalarıma girerlerdi.Mesala dışarı çıkardım bütün kızların gözü üzerimde olurdu.Şuan bile kaç yaşına geldim hala kızlar peşimde.Aslında iyi birşey ama yinede insan fazla bakışlarından rahatsız olabiliyor.Bir ara 3 tane kız arkadaşım vardı.Biri telefonla arar konuşur kapatır sonra diğeri arardı.

Sen fırsatını iyi değerlendirmişsin :D. Güzellik kavramı insana zarar veriyor bence. Özellikle insanlarla ilişkiler konusunda. Toplum sanıyor ki güzel olan bir insanın hiçbir derdi yok, güzel olunca her kapı açılıyor. Ama işin aslında insanlar toplum algısına göre güzel bir insanı öncelikle dış görünüşü ile değerlendiriyor. Çok az insan ruhumuzu görebiliyor. Seven olsa kara kaş kara göz için seviyor. Gerçek dost bir elin parmaklarını geçmiyor. Üzerine sık sık nazar değiyor. Her şeyin azı karar bence.