Yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardean

Kayıtlı Üye
Slm nette gezerken bu siteyi buldum . . . derdimi yazmak istedim umarım okursunuz ve birşeyler paylaşırsınız.

11 yıl önce bambaşka biriydim ,sosyal , ideali olan çalışkan , her ortama girdiğinde göze batan bir bireydim , muhakkak yeni ortamda benden hoşlanan aşık olan bir bayan cıkardı.kimsenin haramına el ve göz uzatmadım. Herkes okurken sen ileride yüksek yerlere geleceksin derdi. Buna ters olarak çokda zor bır çocukluk kopuk aile ilişkilerim geçti babamı kaybettım vs vs ama ben beş vakıt namazında "elinden geldiğince imanlı" bir gençtim. Burda konuyu dağıtmamak ıcın buna paralel gönül gözü açık, hayırlı rüyalar gören bir arkadaşınızdım. 11sene önce yazın geçirdiğim bır kazayla panik atak yaşadım sonra tam bir ölüye döndüm evde yalnız bile duramıyordum hayatım berbat oldu 31 yasındayım 11 senedir ölü gibiyim bittim herşey tersine işliyor adam akıllı işim gücüm olmadı kız arkadaşımla birleşemedik vs vs olayın kilit noktası şu , EVİMİZDE İKİ DEFA BÜYÜ CIKTI.

Ben pek iplemesemde geçende muska yazmak için safran mürekkebi arayan bir gençle tanıştım bende büyüğoldugunu söyledi...
Herşey çok ters gidiyor piskolojim bitik, resmen dağın başında ovaya yuvarlandım, saçlarım seyreldi.. olaki doğruysa 11 sene ve artı bulunan büyünün etkisi sürermi ? kısmetım açılması için ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim.. resmen hayatımda herşey karabasan gibi gidiyor herkes bana sen gerçekten şanssızsın diyor! çünkü her işim terse gidiyor..

Allah'ın rızası için bilen bilgisi olan kardeşlerim nasıl bir yol izlemelıyım .teşekkürler

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
11 sene önce yapılmış bir uygulama var ise eğer tabi ki etkisi bu günde devam edebilir. Birçok uygulamanın bazı dönemler tekrar edilmesi gerekiyor. Böyle bir uygulama değilse ve tekrar edilmediyse bile negatif etkileri tabi ki görülür. Bunu çözümü temizliktir, arındırmaktır. Tabi tam bir kontrolünün gerçekleştirilmesi gerekiyor. Sadece sizin söylemleriniz ve tahminleriniz üzerine yorum yapıyorum. Kesin böyle demiyorum.

ENfER

Kayıtlı Üye
İş
endüstri mühendisliği
Bence bir psikologa gidip derdini anlatsan daha makul olur. Sonuç olarak sürekli olumsuz düşünceler içindesin ve daha sonra en kücük bir aksaklikta bak düşündüğüm başima geldi diyorsun ve moralini tamamen bozuyorsun.

ardean

Kayıtlı Üye
uc doktor değiştirdim defalarca psikaytriste gittim dınleyıp dınleyıp hıhı hıhı deyıp size ciprlaex , paxil vb ilaçları verip denmee yanılmayla etkılerıne bakıyorlar çoğu benım kadar bile düzgün konuşamıyor hatta birisi bu denli söylediklerine egemensin çözmen lazım gibi saçma sapan bir açılımda bile bulundu onlar denedğim yöntemler malesef...

siixty

Kayıtlı Üye
İş
reiki ögretmeni
sansini kaybetmisin bir önce yitirmis oldugun sansini tekrardan kazanmaya bak reiki cakra calismalari yap eminim cok faydasini görürsün herseyden önce birseylere inanmakla basla hayatindaki negatifligi eskisi gibi pozitifliyede cevirirsin

allah seninle olsun ümidini kesme savasmaya devam ett

Ori

Kayıtlı Üye
Şanssız olduğun düşüncesini aklından çıkar olumsuz düşündükçe kendini kaybediyorsun yavaş yavaş. Kendinde demişsin önceden herkesin seni övdüğü zamanlar çok güzelmiş şimdi ise herkes sana şanssız diyerek inancını kırıyorlar zaten inanç bir kere kırıldımı daha toparlaması çok zordur senin işinde zoru başarmak kendi fikrimce :) Etrafında ki olumsuz düşüncelerinden çabuk etkileniyorsun topla kendini sevgili abim.

ardean

Kayıtlı Üye
yazan yazmayandan Allah razı olsun dualarla bereketımı nasıl açarım bu negatuflıgı nnasıl kırarım onu arastırıyorum

vermud

Kayıtlı Üye
Sendeki durumun şansızlığını kabul etmen ve korkuyla yaşaman olduğunu düşünüyorum.İnandığın gibi yaşarsın meselesi.

Derin sıkıntı ve korkunun altında hareketsizliğin yattığına inanıyorum ben,hareketli olunca, herşey kendi kendine geliyor,
Hareketten kastım, sürekli vücudunu çalıştıracak birşey yapmak, yürümek, evde temziliğe başlamak bile, çok etkili.
Benimde son 6 aydır, enerjimde mi , inancımda düşüş var bilmiyorum ama kesin bir düşme potansiyeli içindeyim. En iyisi olması dileğiyle, zamanın bana getireceklerine hazırlanıyorum, bekliyorum ama hareketsiz değilim.
Ne zaman sıkıntı duysam , eyvah bunun sonu neye varacak dersem, hemen olduğum yerden kalkıyorum ve uğraşacak birşey buluyorum, tabi olumsuz düşünceler hala geliyor, ama yanında çözümüyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...