Alkolikler İçin

Ori

Kayıtlı Üye
Hurrimet aleykümül meytetü ved demü ve lahmül hınziri ve ma ühille li ğayrillahi bihi vel münhanikatü vel mevküzetü vel müteraddiyetü ven natıyhatü ve ma ekeles seb'u illa ma zekkeytüm ve ma zübiha alen nüsubi ve en testaksimü bil ezlam* zaliküm fısk* el yevme yelsellezine keferü min diniküm fe la taşhevhüm vahşevni* el yevme ekmeltü leküm dineküm ve etmemtü aleyküm nı'meti ve radıytü lekümül islame dina*

-----------

Yukarıda yazılı ayeti kerimeyi yeni ve temiz bir tabağa yazıp Zemzemle bulunmazsa yağmur suyu ile silip un ilavesi hamur yaparak çörek yapılır. Bu çörek dörde bölünür. 3 bölüğü fakirlere verilir bir bölüğüde içki içmemesi için matlup olan kimseye (içki içen kişiye) yedirilir. O kimse bir daha içki içemez. Bu ameliye nadiren üç defaya kadar tekrar olunabilir.

Kaynak: Gizli İlimler Hazinesi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar böyle şeyleri paylaşmayın yav...
Bizimkiler hemen görüp bana yaparlar :)

sayın üyemiz alkolü özendirici yazılar yazmak kanünen suçtur dikkat ediniz.

ENfER

Kayıtlı Üye
İş
endüstri mühendisliği
ben "serhoş" değilim diye herkes damlamaya başladi :D hehehe

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ben "serhoş" değilim diye herkes damlamaya başladi :D hehehe

sayın üyemiz alkolü özendirici yazı yazmak kanünen suçtur dikkat ediniz.
herkez sınırını bilmeli yoksa içmemeli.

Konuyu dağıtmış gibi oldum kusura bakmayın
paylaşım için teşekkürler.

Ori

Kayıtlı Üye
Rica ederim ama içince ne oluyorda sınırımızı bilelim, bence zararlarını öğrenip içmeyelim. :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Denenmişmidir Ori24, gerçekten işe yarıyor mu ? Yapmak istiyorum çünkü abim için. hasta ve doktor tarafından da söylendiği üzere kesinlikle alkol içmemeli :( ama o çok içiyor ve ailesini de çok zor durumlara düşürüyor. Çünkü bilirsiniz ki içki çok içildiğinde düşünme yitisi ortadan kalkıyor ve kötü şeyler yapılabiliyor. Bu yüzden böyle bir şeye çok ihtiyacımız var

Sevgiler...

Ori

Kayıtlı Üye
Malesef denemedim hiç. Kaynağını altına yazdım. Umarım abiniz doğruyu bulur.

S

SoNoL

Arkadaşlar böyle şeyleri paylaşmayın yav...
Bizimkiler hemen görüp bana yaparlar :)

sayın üyemiz alkolü özendirici yazılar yazmak kanünen suçtur dikkat ediniz.
Sevgili dmkol önlem olarak uzun bir sür evde çörek yemeyeceksin.Yada rica et özellikle yapsınlar,handikapa gelmezsin o zaman.sevgiler.

S

SoNoL

Denenmişmidir Ori24, gerçekten işe yarıyor mu ? Yapmak istiyorum çünkü abim için. hasta ve doktor tarafından da söylendiği üzere kesinlikle alkol içmemeli :( ama o çok içiyor ve ailesini de çok zor durumlara düşürüyor. Çünkü bilirsiniz ki içki çok içildiğinde düşünme yitisi ortadan kalkıyor ve kötü şeyler yapılabiliyor. Bu yüzden böyle bir şeye çok ihtiyacımız var

Sevgiler...
İnanarak yapmak çok önemli kanımca,buna benzer bir uygulama duymuştum.Allah yardımcınız olsun.sevgiler.