Boşanma Vefk'i Konusunda gerçekten acil yardımlarınıza ihtiyacım var!!

Estel

Kayıtlı Üye
Eşimden bir türlü boşanamıyorum ve onunlayken gerçek manada sıkıntılı ve huzursuzum,sanki dar bir boğaza girmişim ve nefes alamaz duruma geliyorum.Akşam olduğunda evime hiç gidesim yok ayaklarım geri geri gidiyor,sadece ve sadece eve adım atmama sebep kızımın varlığı canımdan fazla değer veriyor olmam.Bu konuda ailelerin baskı ve tehtitleride var. boşanma işleminin eşim tarafından başlatılmasını istiyorum...

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Atırmak ve Soğutmak için Büyüler :

2 Tahta kaşığın arkasına birine kadının,diğerine adamın adı yazılır ve sırt sırta bağlanıp bir mezara gömülür.

Evin içine bir miktar Dardağan darısı serpilirse o ev darmadağın olur.

Yatak arasına yılan derisi konur.

250 gram tereyağı bir gece mezarlıkta bırakılır, sabahleyin alınıp araları soğuması istenen kişiye yedirilir.

Bir miktar domuz yağı bir kap içine konup bir gece mezarlıkta bekletilir. Ertesi sabah alınır ve birbirinden ayrılması istenen kişilerin üstüne bir parça sürülür.

Eve gelmesi istenmeyen kişinin adı bir kağıda yazılır. Üzerine 7 Fatiha ile 11 İhlas suresi okunup üfürülür.Eve gelmez.

Estel

Kayıtlı Üye
Bu durumla ilgili kendime vefk yaptırmak istiyorum.yapabilcek olan üstatlardan yardım bekliyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Adalete başvurmanızı tavsiye ederim.
ayrıca eğer illa bu yolla yapacaksanız okumalı üflemeli yapmazsanız daha iyidir.Duaları sureleri ayrılmak gibi kötü işlere kullanmayın ''bence''.

coderr

Banlı Kullanıcı
Eşimden bir türlü boşanamıyorum ve onunlayken gerçek manada sıkıntılı ve huzursuzum,sanki dar bir boğaza girmişim ve nefes alamaz duruma geliyorum.Akşam olduğunda evime hiç gidesim yok ayaklarım geri geri gidiyor,sadece ve sadece eve adım atmama sebep kızımın varlığı canımdan fazla değer veriyor olmam.Bu konuda ailelerin baskı ve tehtitleride var. boşanma işleminin eşim tarafından başlatılmasını istiyorum...

ara soğutmak için azimetler ve muskalar var, fakat sonuç olarak şiddetli kavgalar ortaya çıkabilir, birinin canına kıyılabilir, ama istek olursa böyle amaç için muska yada azimet paylaşabilirim.

Estel

Kayıtlı Üye
Böyle talepler sitemiz tarafından yasaklanmıştır.

ozledım2

Kayıtlı Üye
merhaba aynı konudan ben de şikayetçiyim banada yardımcı olursanız sevinirim sayın coderr

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bildiğim kadarıyla bu tür paylaşımlar yapılması forumda yasaktır...
Yönetim kontrolünde yapılabilir sadece.ve uygunuda budur.

coderr

Banlı Kullanıcı
öncelikle sormak istediğim, çocuğunuz var mı? (ozledim ve estel için soruyorum)

Estel

Kayıtlı Üye
Evet 7 yaşında bir kızım var

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ayırma yada soğutma paylaşmıyoruz sitede açık olarak. çok zararlıdır ve tehlikedlir. kaş yapayım derken göz çıkarsınız.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Enerjinizi eşinizin güzel yönlerini görmek için harcasanız belki hakkınızda daha hayırlı olur . Hz. Peygamber (sav): "Allah teâlâ'ya, helal kıldığı şeylerin en sevimsizi talaktır(boşanma)" buyurmuştur.

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
İnsan beraber olmak istemiyorsa zorla çocuk var diye neden evli kalsın,bu kadar arabesk bir düşünce tarzı olamaz...Asıl evdeki huzursuzluktan çocuk daha çok etkilenir,artı eşini boşamak asla çocuğunu boşamak demek değil.Adminlerle özel mesajla görüşün,mutlaka size yardımcı olurlar,bu kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değil.

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Boşanirken melek ler lanet edermiş... Yer gök sallanirmiş.... Belkide buyu vardir sizi bosatmak icin bir dusman vardir ..buyu çözdürün derim..sevgi muhabbet dualari okuyun en azindan bebeğinizi düşünün kim der annem babam ayri diye mutluyum dimi..ilerdi bile evlenecegi zaman ayağina dolaniyor insanin

Estel

Kayıtlı Üye
Bundan 2-3 yıl önce 2008-2009 yılları arasında başladı sorunlar.Evin bazı noktalarında domuz yağı sürülmüş yerler bulundu,kıravatlarımdan,ceketlerimin astarlarından okunmuş kağıtlar çıktı.bir nevi dağıldı ev fakat bunu yapanlar bulundu,birleştik nihayetinde eşimle tekrar.ve bunu yapanlarla görüşmüyoruz o zamanlardan beri.son 5-6 aydır yeniden başladı tartışmalarımız ve araya yine soğukluk ve mesafeler girmeye başladı.eşimin tavırları evdeki tutumu konuşmları ve eskiden yaşanan sorunlar ( hem onun hem benim yaptığımız hatalar ) ufacık tartışmalarımızda bile temcit pilavı gibi eşim tarafından öne getirilmeye başlandı ve beni fazlasıyla huzursuz ve rahatsız etmeye başladı.ciddi anlamda eşimle olduğum her yerde ( sokakta,mifirliklerde vb...) sürekli diken üzerideyim,bana dokunmasına sesine ve hatta konuşurken nefesine bile tahammül edemez durumdayım.Her an aklımı kaçırdım kaçıracağım....böyle berbat bir durumdayım !!!!!

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Allah sabır versin ve en hayırlı şekilde ayrılmanızı nasip eylesin.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
İnsan beraber olmak istemiyorsa zorla çocuk var diye neden evli kalsın,bu kadar arabesk bir düşünce tarzı olamaz...Asıl evdeki huzursuzluktan çocuk daha çok etkilenir,artı eşini boşamak asla çocuğunu boşamak demek değil.Adminlerle özel mesajla görüşün,mutlaka size yardımcı olurlar,bu kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değil.
Hakikaten zorla evli kalmak diye "" arabesk "" bir düşünce tarzı olamaz. Dulluk ne ayıp, ne günah, ne de haram. Ancak evliliği kurtarmak için, çocuğun anne babayla mutlu büyümesi için pek çok yolun denenmesi emrediliyor. Nisa/19
Diyanet İşleri:Ey iman edenler! Kadınlara zorla mirasçı olmanız size helâl değildir. Açık bir hayâsızlık yapmış olmaları dışında, kendilerine verdiklerinizin bir kısmını onlardan geri almak için onları sıkıştırmayın. Onlarla iyi geçinin. Eğer onlardan hoşlanmadıysanız, olabilir ki, siz bir şeyden hoşlanmazsınız da Allah onda pek çok hayır yaratmış olur.

Nisa/35

Diyanet İşleri:Eğer karı-kocanın arasının açılmasından endişe ederseniz, erkeğin ailesinden bir hakem, kadının ailesinden bir hakem gönderin. İki taraf (arayı) düzeltmek isterlerse, Allah da onları uzlaştırır. Şüphesiz Allah, hakkıyla bilendir, hakkıyla haberdardır.

Talak/1
Diyanet İşleri:Ey peygamber! Kadınları boşamak istediğinizde, onları iddetlerini dikkate alarak (temizlik hâlinde) boşayın ve iddeti sayın. Rabbiniz olan Allah’a karşı gelmekten sakının. Apaçık bir hayâsızlık yapmaları dışında onları (bekleme süresince) evlerinden çıkarmayın, kendileri de çıkmasınlar. Bunlar Allah’ın sınırlarıdır. Kim Allah’ın sınırlarını aşarsa, şüphesiz kendine zulmetmiş olur. Bilemezsin, olur ki Allah, sonra yeni bir durum ortaya çıkarır.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Estel

Kayıtlı Üye
herşyin hayırlıs diyorum artık.Kimseden bu konuda yardımda istemiyorum,istemeyeceğimde,ücreti neyse verip dışarıdan yaptıracağım,durum bunu gösteriyor.Uğraşmaktan bıktım çünki...Yardım edenlerdende etmeyenlerdende Allah C.C. razı olsun.bu konu burda kapanır artık.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Estel merhaba , bu tür konuları özel mesajla URUMHAMATAHAYİL e danışabilirsin.
dışarıda bilinçli bilinçsiz birsürü insan yanlış şeyler yapıyorlar, bazıları ise sadece para tuzağı. önemli olan madem bu konuda ciddi bir sorunun var ve yardıma ihtiyacın var. Gerçekten ne yaptığını bilen biri tarafından olursa hayırlı olur inşallah. Uruma her zaman güvenebilirsin.