Kırmızı biberle yapılan aşk büyüsü

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Kırmızı biberle yapılan aşk büyüsü
satir.gif
-- Bir kırmızı biber alınır.Kırmızı biberin üzerine tam yedi kere ''Muselkitabü enzelnahü mübareketen ücüreha fil arzi fiha halidun''sözleri okunur.Daha sonra biber ateşe atılarak yakılır.Biber ateşe atılır ve yanarken de filan oğlu veya filan kızı filan benim için bu biber gibi yansın tutuşsun denir.Biber yandıktan sonra yedigün içinde aşık olması istenen kişi büyüyü yapana aşık olarak gelir.
satir.gif

Kaynak : İternet

Doğru yada eksik birşey varmı sahih mi?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
bana göre biraz eksik bir bilgi gibime geliyor çünkü bir büyü bukadar kısa süremez.Herkes yapıpta tehlikeye girmesin diye internet sitelerinde bazı büyü tarifleri eksik veriliyor.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Peki doğrusunu nasıl öğrenebilirim.İnşallah sitede bilen birileri vardır.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Peki doğrusunu nasıl öğrenebilirim.İnşallah sitede bilen birileri vardır.
Sitede bilen birileri mutlaka vardır ama bu işler için inisiye olmanız lazım.O kadar kolay olsa ortalık büyücüden geçilmezdi dimi :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Farklı büyüler deneyebilirsiniz.Ayrıca bu tarif gayet tam gibi,basit bir uygulama.İnancınız sağlam ise olacaktır.Ancak her zaman dediğimiz gibi,büyüyü yaptıktan sonra,unutun o büyüyü,yaptığınızı,ki büyü harekete geçsin.

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Bu tarz kısa,basit büyüler !! var, kitaplarda da, bende buraya yazıp eklicem :)
genç nesilde 80 sonrası doğanlar, gayet inisiye olmuş şekilde gelmişler dünyaya, farkında değil çoğu, ben böyle düşünüyorum...

raksvale

Kayıtlı Üye
büyü yapmak günah değil mi? daha sonra büyünün etkisi geçip geri giderse ben cesaret edemiyorum...Ya ters etki yaratırsa????

origanum

Yönetici
büyü yapmak günah değil mi? daha sonra büyünün etkisi geçip geri giderse ben cesaret edemiyorum...Ya ters etki yaratırsa????

Bu site bu tarz soruların tartışıldığı bir yer değil. Büyü uygulamaları hakkında bilgi paylaşımı yapıldığı bir yer. Doğru yere geldiğinize emin misiniz?

Bu tarz kısa,basit büyüler !! var, kitaplarda da, bende buraya yazıp eklicem :)
genç nesilde 80 sonrası doğanlar, gayet inisiye olmuş şekilde gelmişler dünyaya, farkında değil çoğu, ben böyle düşünüyorum...

Lütfen uyduruk kitaplardaki yazıları buraya kopyalamayın. Eğer başarı ile uyguladığınız örnekler var ise bilgilerinizi burada paylaşabilirsiniz..

coderr

Banlı Kullanıcı
büyü eksiksiz, 7 kere okumak da yeterli fakat sayı istenilirse artırılabilir.

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
:) Bir ton büyü denedim hiç biri başarılı olmadı :) Artı yazacaklarımda yukarıdakine benzer şeyler. Ki bunların hiç birinin başarılı olduğunu düşünmüyorum zaten..

origanum

Yönetici
:) Bir ton büyü denedim hiç biri başarılı olmadı :) Artı yazacaklarımda yukarıdakine benzer şeyler. Ki bunların hiç birinin başarılı olduğunu düşünmüyorum zaten..

Başaramamanızın çeşitli nedenleri var. Eski büyü tarifleri kişiye özel indirilmişlerdir astral plandan. Sadece onları icazet almış kişiler uygularsa tutar. Bu kişiler de çoktan ölmüş oldukları için artık kimseye icazet veremezler yani o yazıların hepsi çöp olmuştur. Diğer tarifler de şimdiki üstatlar tarafından icazet alınca uygulanacak büyülerdir. Herkes bir üstad tarafından yetiştirilmeye layık bulunmaz bunun için çaba gösterip belli bir seviyeye gelmiş kişiler seçilir, çok sıkı ve eziyetli bir eğitimden geçirilir, ayrıca bu eğitim çok masraflıdır. Bunları yerine getirmek de yetmez sizin uygulayacağınız sistemin kurallarına göre yaşamanız lazımdır, tüm dünya nimetlerinden vaz geçmiş olmak da ayrı tabi. Tüm bunları yapıp da hala başarılı olmadığınızı söyleyebilir misiniz? Eğer yapmadıysanız başarıyı zaten düşünmeyin bile.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başaramamanızın çeşitli nedenleri var. Eski büyü tarifleri kişiye özel indirilmişlerdir astral plandan. Sadece onları icazet almış kişiler uygularsa tutar. Bu kişiler de çoktan ölmüş oldukları için artık kimseye icazet veremezler yani o yazıların hepsi çöp olmuştur. Diğer tarifler de şimdiki üstatlar tarafından icazet alınca uygulanacak büyülerdir. Herkes bir üstad tarafından yetiştirilmeye layık bulunmaz bunun için çaba gösterip belli bir seviyeye gelmiş kişiler seçilir, çok sıkı ve eziyetli bir eğitimden geçirilir, ayrıca bu eğitim çok masraflıdır. Bunları yerine getirmek de yetmez sizin uygulayacağınız sistemin kurallarına göre yaşamanız lazımdır, tüm dünya nimetlerinden vaz geçmiş olmak da ayrı tabi. Tüm bunları yapıp da hala başarılı olmadığınızı söyleyebilir misiniz? Eğer yapmadıysanız başarıyı zaten düşünmeyin bile.

birçoğumuz okadarına cesaret edemez sanırım :)

EmrysCalista

Kayıtlı Üye

İbn-i arabinin kitabından yaptığım bir vefk in başarılı olduğunu gördüm, yanlız gününe ve saatine çok dikkat etmek gerekiyor sanırım ki, hepsi oldu diyemiyorum. Birde ben kendi kendime Merlin gibi büyü yapmaya çalıştım, ellerimle ve bundada başarılı oldum diye düşünüyorum. Bu benim fikrim tabi, kimseye ispat edemem.Tesadüf olduğunuda düşünmüyorum, çünki değişik şeyler için denedim. Herhangi bir eğitimden geçmedim ve herhangi bir sisteme görede yaşamıyorum.. :)

Sayın origanum, yazdıklarımı yeni (1 yıl) keşf edebildiğimi belirtmek isterim, eğitim alabilmeyi çok isterdim bu konularda, çünki şuan dünya nimetlerinden bile çok istiyorum aslında bunu geliştirebilmeyi, tabi kendimle ve bu konularla ilgili yanılmıyorsam :)

origanum

Yönetici
İbn-i arabinin kitabından yaptığım bir vefk in başarılı olduğunu gördüm, yanlız gününe ve saatine çok dikkat etmek gerekiyor sanırım ki, hepsi oldu diyemiyorum. Birde ben kendi kendime Merlin gibi büyü yapmaya çalıştım, ellerimle ve bundada başarılı oldum diye düşünüyorum. Bu benim fikrim tabi, kimseye ispat edemem.Tesadüf olduğunuda düşünmüyorum, çünki değişik şeyler için denedim. Herhangi bir eğitimden geçmedim ve herhangi bir sisteme görede yaşamıyorum.. :)

Sayın origanum, yazdıklarımı yeni (1 yıl) keşf edebildiğimi belirtmek isterim, eğitim alabilmeyi çok isterdim bu konularda, çünki şuan dünya nimetlerinden bile çok istiyorum aslında bunu geliştirebilmeyi, tabi kendimle ve bu konularla ilgili yanılmıyorsam :)

Tabi gün ve saatlere mutlaka dikkat etmek gerekiyor, bunlar bir çeşit anahtar. Bazı insanların diğerlerine göre enerji seviyeleri daha yukarıdadır, kimisi bu seviyeye gelmek için çok emek harcar, az bir kısım ise zaten elinde bulundurur, yoksa herkeste doğuştan böyle bir potansiyel vardır, kimi kullanmayı daha erken öğrenebilirken kimi çok sonraları öğrenebilir, ilgi duymayan biri ise hayatta öğrenemez zaten. Sizin de minik bazı şeyleri başarabilmeniz enerjinizdeki titreşim seviyesinin belli bir çizginin üzerine zaten çıkmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Herhangi bir sisteme göre bilinçli bir şekilde yaşamasanız bile demek ki evrenin yasalarına göre uyumlu bir hayat tarzınız var.
Eğitim almak istemeniz güzel bir durum. Çünkü önce kendinizin farkına varıp sonra heves ve istekte bulunup öğrenme talebinde bulunmanız sizin buna hazırlık aşamasında olduğunuzu ve bir süre sonra da bu eğitimi alma fırsatı yakalayacağınızı gösterir. O gün gelene kadar bulabildiğiniz her öğretiyi kafanıza kazıyın, kendinizi teorik bilgi olarak eğitin. Sonra ruhsal yolculuğunuz başlayacak ve eğitmeninizle karşılaşmanız için buna hazır olmalısınız.

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
kısa olması ..tutmaz anlamına gelmez inanmak en önemlisidri... ve mutlaka korunma yapılmalıdır..musallat olabılır

sorunmu

Banlı Kullanıcı
büyü eksiksiz, 7 kere okumak da yeterli fakat sayı istenilirse artırılabilir.

Arkadaşım burda kullanılan kırmızı biber etli olan büyük kırmızı biber mi? yoksa ince ucun olan küçük yada büyüğüde olan acı kırmızı biber mi?

wolf77

Kayıtlı Üye
yandiktan sonra ne yapmamiz gerek?? bir yere gömek felan??