Psişik Güçlerinizi Daha Hızlı Keşfedebilmeniz İçin Ruhsal Ve Bedensel Diyet Programı

yawuz

Kayıtlı Üye
Bu programı ikiye ayrılır;
1. Bedensel diyet
2. Ruhsal diyet

Olmak üzere iki bölümde çalışacağız.

1. Bedensel Diyet
Eğer psişik güçlerimizi olabildiğince hızlı keşfetmek istiyorsak bedenimize en iyi şekilde bakmak gerekir.Sağlıklı bir beden ve sağlıklı organlar her zaman sizi hayatınızda bir adım öne taşır.Bedeninize iyi bakmak için yapmanız gerekenler;

Kahvaltı :
· Sabah kahvaltılarında çay yerine taze sıkılmış meyve suyu için
· Kahvaltılarınızda kepekli ekmeği tercih edin
· Kahvaltılarınızda aşırı yağlı yiycekler tüketmeyin
· Kahvaltılarınızdaki yiyecekler mümkünse köy ürünü olsun
· Mutlaka her kahvaltınızda bir adet rafadan yumurta tüketin
· Kahvaltılarınızda köy yapımı reçel, bal, pekmez vb. gibi şekerli gıdalar tüketin (az miktarda)
· Kahvaltılarınızda mutlaka bol zeytin yağlı yeşil zeytin tüketin
· Kahvaltılarınızda sucuk,sosis veya salam yememeye özen gösterin

Öğlen :
· Ballı süt veya taze sıkılmış meyve suyu içmeyi ihmal etmeyin
· Bol limonlu yeşillikler tüketin
· Balık veya tavuk tüketin yoksa bir kase sıcak, taze çorba tüketin
· Bol bol marul tüketin

Akşam :
· Ağır yemeklerden sakının
· Haşlanmış tavuk veya diğer et ürünü yemekler (Yağsız,haşlanmış)
· Bir tabak bol limonlu salata tüketin
· Bir ince dilim ekmek

2. Ruhsal Diyet
Çevrenizde sizi rahatsız eden arkadaşlarınızdan uzaklaşın
· Yaptığınız işten zevk almıyorsanız ve yapabilme durumunuz varsa istifa dilekçenizi yazın
· Eviniz çok küçükse ormanlık bir yere kampa gidin
· Kesinlikle ama kesinlikle sigara içmeyin içiyorsanız hemen bırakın bırakamıyorsanız doktordan yardım alın
· Düzenli olarak ibadet edin
· Tv kesinlikle izlemeyin günde sadece 15 Dk’nızı haberlere ayırın
· İlginizi çeken türden kitaplar okuyun kronometre tutup bir sayfayı kaç saniyede okuduğunuzu hesaplayın ona göre bu süreyi en aşağı çekmeye çalışın
· Günlük 5 saaten fazla uyku uyumayın sabah 6 da ayakta olun
· Mutlaka her uykudan kalktığınızda hemen duş alın
· Akşam evinizden dışarı çıkıp çıplak ayakla toprakta gezinin
· Mozart veya onun gibi dinlendirici müzikler dinleyin
· Evin içinde kendi kendinize bağırın (hakaret olarak değil garip sesler çıkarın vb.)
· Düzenli olarak meditasyon veya yoga yapın
· Bilgisayar başında 1 saaten fazla kalmayın
· Kur’an veya diğer dini içerikli kitaplar okuyun ne anlatmak istediklerini kendi kendinize sesli olarak yorumlayın
· Eğer sakıncası yoksa günde bir bardak Viski veya şarap için
· Evinizde bir börek yapıp dışarıda fakir olan bir dilenciye veya başka birisine verin
· Yakınlarınızdan bir müdded uzaklaşın yalnız kalabileceğiniz bir yere gidin

Ve tabikide düzenli olarak spor yapın terlemekten korkmayın.

Bu programı günlük yaşantınızda uygularsanız sizlere ne gibi yararlar sağladığını kendi gözlerizle görecek ve inanamayacaksınız.

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Bu öneriler bir iki istisna dışında (alkollü içkiler),harika!Sanırım bunları uygulamakla psişik güclerimizi keşfetmekle kalmaz kazanacaklarımız,çok sağlıklı bir vücuda sahip olabiliriz:)

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
gerçekten harika ama viski dini içerikli şeyler bi arada olmamış saçma olmuş biraz :)) ama gerçkten harika bişey paylaşım için teşekkür ederim harika saygı ve sevgiyle ...

duygu12345

Kayıtlı Üye
sitrsten uzak durun felan demişsiniz bana kötü gelen arkadaşımı hayatımdan çoktan çıkardım. ama öss sınavına hazırlanıyorum ve sitresten uzak duramıyorum ama diyeti uygulayacağım yalnız et seven birisi için zor bir durum. yalnız birşey soracağım neden otla besleniyoruz? ve neden evin içinde o sesleri çıkarıcaz? ayrıca uyku konusunda günde en az 10 saat uyumazsam çok agresif oluyorum uykunun önemli olduğunu sanıyordum neden bu konuda az uyumak gerekir ki ?