%90 astral seyehata çıkabilirsiniz

yawuz

Kayıtlı Üye
Bu Tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç

MALZEMELER

1 ADET MUM

BİR ADET BOY AYNASI

BİR ADET SANDALYE

BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON

4x4 "O" ŞEKLİNDE KESİLECEK

KARTONUN ALNIMIZIN TAM ORTASINA DÜŞMEYECEK
ŞEKİLDE YAPIŞTIRILMALIDIR

Şimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SURE BAKMA
Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.
Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.
Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.

Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!

Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)

Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlıcaksınız

Alıntıdır!

bonussimo

Kayıtlı Üye
aynaya uzun süre bakmak özellikle de gece mum ışığı kullanılarak bakmak ürkütücü. 2 sene önce denediğimde fazlasıyla korkmuştum, bu yüzden başarılı olamadım. bu yöntemin denenmesini tavsite etmem

kemalilhan

Kayıtlı Üye
Anlamadığım bir kaç konu var :) okadar uzun süreli bakmaya çalışırsak kör olma gibi bir durum olabilir, sonuçta gözü koruyan o göz kırpmaları, sonra diyelim başardık ve çıktık vücut serbest kaldığında mum düşmeyecekmi yere, o zaman bunu yanlız yapmamalıyız, mazallah evi felan yakarız :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kardeş yanlış anlama ama "Alıntı" yaptığın konunun başlığı ve üstelik Astral Seyahat, "%90 Astral Seyahate Çıkabilirsiniz" olamaz..!

YasinLY

Kayıtlı Üye
Alıntı olan konulara %90 ihtimal nasıl verebildin anlayamadım...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Gece aynaya bakmak tehlikeli diyor herkez ama bence değil..
Varlıklarla iletişime geçebilmek için gece 3 lerde karanlıkta zikirçektiğim oldu aynaya karşı ama bir türlü iletişim kuramadım yani ne bir şey gördün nede bir şey duydum :)

Astral seyahate gelince ben astralin taktiklerle felan olucağına inanmıyorum..
Zihnini susturmayı bildikten sonra zaten kolaylıkla çıkarsın yeterki uzun süre zihnini susturayı başar :)

Paylaşım içinde teşekkürler :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hatırladığım kadarıyla Urum söylemişti bir başlıkta Aynalar boyut kapısıdır diye.
Benim felsefem diğer alemler benimle uğraşmasın bende onlarla :)
Varlık çağırma ritüellerine benziyor Bence korkanlar için sakıncalı bence korkmayanlar içinde sakıncalı ancak onlar korkmadığı için problem yok. :D

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Evet aynaların diğer boyutlar ile bağ konusunda baya riskli olduğuna katılıyorum. Ancak astral seyahate çıkabilmek için uyguladığımız teknik ne olursa olsun; zihin susmalı ve bedenden çıkmaya odaklanmalıdır. Beden ve ruh bu durumda iken aynaya bakıldığında zihinde diğer boyutlardaki canlılar olmadığından daha az riskli olabilir diye düşünmekteyim. Yine de varlıkları düşünüp korkarak bu işe girişmemenizi öneririm.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Astral seyahate çıkmak zordur ve kolaydır. Niyetin gücüne bağlıdır. Yöntemler ile olacağına inanmıyorum. Rehber olabilir lakin bir insanın Astral boyuta çıkmasını sağlamaz. Kararınızın gücüne inanın ve deneyin! Pes etmeyin! Bir gün çıkarsınız.

şovalye

Banlı Kullanıcı
Buna benzer bır konu sosyal paylasım sıtelerındede var, bı kagıt var ortasında bır tane artı işareti ve etrafına pembe noktalar, kagıdın ortasındakı artıya odaklanıp bakınca pembe noktaların her bırı yavas yavas kayboluyor, gece yada gunduz sıhay bır objeye uzun sure bakarsanız bu sızın bılınc altınıza ısler, bence cok sacma bır sey %90 demıssın bıde burda sadece olay ınsanın hayal gucune kalmıs bana gore:) güzel bir hayal gücün olsa gerek:)