Fire ball(ateş topu)

yawuz

Kayıtlı Üye
Fire BALL(Ateş Topu)
Bir mum yakın.Ellerinizi birnirine sürtün (min.25 sn)
Top haline getirin ellerinizi arada boşluk kalsın.Yavaşca boşluğu büyütüp iki elinizi manyetik alanı bozmadan mum etrafına koyun.Sağdan ve soldan enerjiyi elden ele gönderin.Bu sırada mum enerjisi de bu geçişteki enerjiye ateş enerjisi verdiğini düşünün.Ardından bu enerjinin ellerinizin arasında yoğuşup psiball şekline girdiğini düşünün.Enerjinin alevlendiğini hayal edin.

Ve güçlendirmek için enerji emin heryerden.Güç emin güçlü bir enerji emerek ellerinizin arasındaki fire-balli bunla besleyin.Büyütüp sıkıştırma hareketleri yapın.Ağır ve sakin....
VE artık fireball'ımız hazır.
Psi-Ball'dan farkı :
Psiballın %400 gücündedir.Ateş gücü ile yoğunlaştırılmıştır.
%5 gibi bir oranla ışık enerjisi %80 gibi bir oranla ateş enerjisi taşır.

alıntıdır...

Mouse

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey olacağını sanmıyorum ama teşekkür ederim.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
O kadar yaptın şimdi sıra geldi fırlatmaya, fırtlatta yak birinin canını. :) Arkadaşlar fazla abartmayalım.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Unutmayalım ki imkansız diye birşey yoktur . Sadece yolunu , yordamını doğru bilmek lazımdır .

bilginm

Kayıtlı Üye
İş
Maden mühendisi
Arkadaşım, bu topu nerelerde uyguladınız? Sonuçları ne oldu?

Ameno

Kayıtlı Üye
Ateşi yönlendirebilirsin harekette ettirebilirsin ama gidipte fire ball yapmak zor gibi geldi bana :/

temas

Kayıtlı Üye
Ben bir ara uğraştım ama bir türlü psişik gücüm yok sanırım. Ne ateşe ne toprağa ne de rüzgara etki edebildim. Psişik gücümüzün olup olmadıgını nasıl öğreneceğiz, basit bir yolu yok mu?

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
ben bir ara uğraştım ama bir türlü psicik gücüm yok sanırsam ne ateşi ne toprağı nede rüzgara etki edebildim psicik gücümüzün olup olmadıgını nasıl öğrenicez basit bir yolu yokmu

Sayın Urum bile demiş;

Herkesin psişik gücü vardır. Sadece üzerinde yoğunlaşıp, onu açığa çıkartmak gerekir.

Yani çalışın, çalışın ve yine çalışın. Sonunda illa ki çıkacaktır.