Ay talismani

duriod

Kayıtlı Üye
images

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.Kabalistik öğeler tılsımda var diye bu bölüme açtım.
talismanın yapımı hakkında çok geniş bilgiye sahip değilim tanıtım amaçlı veriyorum zaten "Ay Talismanı" demen bile tılsımın yapımı hakkında bilgi vermekte tılsım yapmayı biienler için tanıtım amaçlı bu resmi koydum kolay gelsin arkadaşlar

enerjinin dişil yönünü aktifleştirecek bir tılsım.Tılsımın getireceği bereketler sınırsız olmakla birlikte kafanızdaki soruların cevabını rüyalarda alma, şifacılık yeteneklerini ortaya çıkarma gibi size psişik bir hizmet sunması.Hastalıkların hızlı iyleşmesi de bu muhteşem tılsımın getirdiklerinden.Kötü şansın etkisini pozitife dönüştürmek gibi etkileri var.Talisman ay ile doğrudan ilişkili olduğu için ay da göğüs ve sindirim sistemleri ile ilgili olduğu için özellikle vücudunuzun bu bölgeleri dışsal etkilere karşı adeta mühürlenir

(KAYNAK:Yurtdışı kaynaklı birçok internet sitesinde satışa sunulmuş)

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Ori

Kayıtlı Üye
Ne yani bu tılsım öylece sitelerde satışa mı sunuluyor? Üstünde ki kabartmalar ne anlama geliyor bilen varsa bilgilendirebilir mi?:) Bu tılsımın etkili olacağına inanmıyorum şahsen. Sağol paylaşım için. :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Türkçe sitelerde de vardı galiba? Bir sitede Satürn Tılsımı satılıyordu.

haniel

Kayıtlı Üye
Ne yani bu tılsım öylece sitelerde satışa mı sunuluyor? Üstünde ki kabartmalar ne anlama geliyor bilen varsa bilgilendirebilir mi?:) Bu tılsımın etkili olacağına inanmıyorum şahsen. Sağol paylaşım için. :)
Bu talisman the great key of solomondan son derecede işe yarıyacak bir talismandır fakat bu talismanlar takılmak için degil üstelerinde yazan varlıkları çagırmak içindir ortasında yazanları bilmiyorum şu an isterseniz siz açıp bakın key of solomndan fakat bu kitaptaki tılsımların çevresinde Zeburdan şiir parçaları bulunur yani psalmlar

Sorath

Kayıtlı Üye
Ay tılsımı Hekate'ye(ya da mitolojiye göre Venüs, Afrodit, İştar, nasıl adlandırıyorsanız) adanmış astrolojik sembolleri içerir. Wiccanlara ait, Kabbala'yla alakası olduğunu sanmıyorum.

Sorath

Kayıtlı Üye
Bu talisman the great key of solomondan son derecede işe yarıyacak bir talismandır fakat bu talismanlar takılmak için degil üstelerinde yazan varlıkları çagırmak içindir ortasında yazanları bilmiyorum şu an isterseniz siz açıp bakın key of solomndan fakat bu kitaptaki tılsımların çevresinde Zeburdan şiir parçaları bulunur yani psalmlar
http://tr.scribd.com/doc/140752995/Lemegeton-Goetia
Hayır, Clavicula Salomonis'te geçen semboller tamamen farklı. Benzer sanmanızın sebebi yüksek ihtimal daire içine çizilmiş olması. Ama esasen bununla bir alakası yoktur, tüm sigil'ler daire içine çizilir. Yani örneğin "Astaroth'un sigili de daireseldir, Astaroth bir demon'dır, o halde büyü sataniktir." denemez ortak yönlerden yola çıkılıp.

angel raphael

Kayıtlı Üye
Süleymanın büyük anahtarı kitapından alınmış ay tılsımları 5inci tılsımla ilgili Melek Iachadiel’dir. Uyku esnasında düşmanlardan ve kötülüklerden koruyan melektir. Gecenin hayaletleri olan Abdon ve Dale tılsım sahibine zarar veremez. Bu tılsım, rüya yoluyla sorulara cevap alınması için düzenlenmiştir. Tılsımda İlahi İsimler IHVH ve Elohim ayrıca Ay'ın mistik karakterleri Melekler Iachadiel ve Azarel yazmaktadır
6 ıncı tılsım Bu tılsım, gümüş bir tabaka üzerine kazınmış olması halinde, sahibini aşırı yağışların verdiği zarardan korur. Bu tılsım suda bekletildiğinde yağmur yağacağına inanılır.