ateş büyüleri

yawuz

Kayıtlı Üye
Ates büyüsü yillardan beri olan birsey...Büyü ve ates sanatini simdi aciga cikariyoruz.Ates büyüsü; Beyaz yada siyah büyü olarak kullanilabilir ama kendinizi yakmayin!!!

Büyünün bu tipi karbondioksit zehirlenmesini önlemek icin disarida yapilmalidir yada evinizi bastan asagi yakabilirsiniz.Lütfen bu ritueli yaparken ASIRI önlem aliniz!

Cocuklara ve caylaklara göre DEGILDIR!

ÖZEL KISININ ASKINI ELDE ETMEK ICIN

Gece kazanin yada ates yakabileceginiz ne varsa onun icinde kücük bir ates yakin.8cm x 8cm'lik bir parca kagit kesin.(Burada 3x3 inches demis.)Kirmizi renkle bir kalp cizin ve sizi sevmesini istediginiz kisinin adini yazin.Ve bunlari yaparken kisinin sizi reddedemeyecegini düsünün.Onun kalbinin sizin icin yanan alev alev bir ates oldugunu düsünün.Sonra kalbin üzerine yazdiginiz ismi üc kere öpün ve kagidi atesin icine koyarken asagidaki cümleleri üc kere söyleyin.Bunu büyük bir samimiyetle yapin...

"Fire come from below
bring me love that I know
make my heart blaze and shine
to bring the love will be mine!"
"Soon my love come a day
three times strong and here to stay!"
"SO MOTE IT BE!"

Anlami:
"Asagidan gelen ates
bana aski getiriyor,biliyorum
gelen aski benim yaparak,
kalbimin alevlenmesini ve parlamasigi sagla!"
"Yakinda askim o gün gelecek
üc kat daha güclü olsun ve burada kalsin!"
"TOZ OLSUN!"

Durun ve sözlerinize konsantre olun.Gerceklestigini göreceksiniz!Konsantrasyonunuzu ve büyüyü bitirdikten bir kac dakika sonra atesi söndürün.Yakinda sevdiginiz size gelecek!

KÖTÜ SANSIN GITMESINI SAGLAMAK ICIN

Gece kazanin yada ates yakabileceginiz ne varsa onun icinde kücük bir ates yakin.8cm x 8cm'lik bir parca kagit kesin.(Burada 3x3 inches demis.)Kagida KÖTÜ SANS (BAD LUCK) yazin.Altina yasaminizda o anda sevmediginiz herhangi kötü seyleri yazin.Sonra kagida büyük siyah kalemle X cizin.Bunu yaparken kötü seylerin hayatinizdan gidecegini ve birdaha asla geri dönmeyecegini düsünün.Kagidi atesin icine koyun ve asagidaki sözleri üc defa tekrarlayin;

"Fire,fire burning bright
turn my darknes into light!
Take away my bad luck ill,
bring me nothing but goodwill.
But luck came and stayed too long,
be gone forever,be gone,be gone!
With this fire burning bright
Bring me good luck,bring me light!"
"SO MOTE IT BE!"

Anlami;

"Ates,parlak yanan ates
Karanligimi isiga cevir!
Kötü sansi al götür benden
Bana birsev verme ama nese getir.
Ama sans gelsin ve uzun kalsin,
Körü sans ise sonsuza kadar gitsin,gitsin gitsin!
Bu atesle beraber yanan parlaklik;
Bana iyi sans getirsin beni aydinlik yapsin!
"TOZ OLSUN!"

Bu sözleri üc kere söylemeyi bitirdikten sonra;bir kac dakika oturun ve kötü sansin ve etkilerinin hayatinizdan gittigini düsünün,iyi sansin geldigini hayal edin!Bu islemi bitirdikten sonra atesi söndürün.

IFTIRA VEYA DEDIKODUYU DURDURMAK ICIN

Gece kazanin yada ates yakabileceginiz ne varsa onun icinde kücük bir ates yakin.8cm x 8cm'lik bir parca kagit kesin.(Burada 3x3 inches demis.)Bu kagida hakkinizda olan yayilmis dedikodulari veya iftiralari yazin.Size iftirayi atan insanlarin adini kagida yazmayin!!Onlara zarar vermek ve sonucundada "karma" ile aci cekmek istemezsiniz!Kagida bir X cizin (siyah kalem ile) ve bununla beraber bu yalanlarin hayatinizdan gidip bir daha asla dönmeyeceklerini düsünün!Kagidi atesin icine firlatin ve asagida yazan cümleleri üc kez tekrar edin;

"Rumors,slander standing stout,
with this X,I cross you out
I toss their words into the fire,
all these lies no longer hire
All bad things done and said,
leave my life,be gone,be dead!
All the evil that they say,
make it all go away!
Rumors carry me no more,
be gone be dead,be no more!"
"SO MOTE IT BE!"

Anlami;
"Bu dayanikli duran dedikodular ve iftiralar
cizdigim X ile,sizi karaladim
O sözcükleri atesin icine firlattim,
Artik bu yalanlar burada kalmayacak
Bütün kötü seyler ve söylenenler bitti
Hayatimi birakin,gidin,ölün!
Bütün o söyledikleri seytanice seyler,
hepsi gitsin!
Iftiralar beni tasimayacak artik!
ölü olun ve artik olmayin!
"TOZ OL"

Bunlari yapip kagidi atese attiktan sonra ve bu sözleri 3 kere tekrarladiktan sonra bir kac dakika oturun ve bütün kötü dedikodularin,iftiralarin gittigini hayal edin.Konsantre olmaniz ve ritüeliniz bitince atesi söndürün.

Alıntı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
6 yaşımdan beri ateş yakıyorum bu yıl 12 yıldır yakıyor oldum :D
12 yıldır yakmadıysam şimdide yakmam evi :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
"SO MOTE IT BE!" toz olsun anlamına gelmiyor sanırım duamı kabul et anlamına geliyor.

den

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
"SO MOTE IT BE! kabul et anlamına geliyor

demonic

Kayıtlı Üye
Aslında büyü yapılan kişinin elementine göre yapılsa daha güzel sonuç verir...ateş aşk ve öfke elementi olduğundan hem ak hem karabüyüde kullanılabilir(büyülerde yakılan mum ateş elementini temsil eder,mumun rengide niyeti...bu nedenle ateşi yaktığınız kazan kadar kazanın rengide önemlidir...),güzel uygulamalar.

bluefire

Kayıtlı Üye
benim elementimde ateş bunlardan bağımsız çok üzgün olduğumda çaresiz hissettiğimde falan yada güç istediğimde ateş yakıp ona konsantre olmaya çalışırım tabiki etkisi varmı bilmiyorum bu konular yoğun uğraş gerektiriyor.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Lütfen ama lütfen birinci uygulamanın nasıl bozulacağını söyler misiniz rica ediyorum. kağıt yakarak yapılan kendi yaptığımız büyüyü nasıl bozarız?