EmrysCalista

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir adam (hanımın çiftliği filmindeki Ramazan!!) tahta,kahverengi bir masanın üstünde bir miktar bal'ı yaymaya çalışıyordu. Bal çok azdı ama bütün masayı ince bir zar gibi kaplayacağını anlatıyordu.

Aynı gece gördüğüm diğer bir rüyada ise, bir otobüsün içindeydim,otobüsü kullanan adamı tanıyordum ama unuttum,otobüs çok geniş düz toprak yolda hızla gidiyor ve ilerde epeyce yükseklikten aşağıya basamak iner gibi iniyor, orasıda yine düz toprak bir alan... Teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Halen davası sürmekte olan miras işiniz sizin lehinize sonuçlanacak. Ancak sizin beklentiniz sanırım olması gerekenden daha fazla.

Kadın yöneticisi bulunan bir işinizde, zahmetsizce başarıya ulaşacaksınız. Elinize bir miktar para geçecek. Ayrıca yeni tanışacağınız çevrede yine hemcinslerinizden, hem mesleki hem de manevi destek göreceksiniz. İlerisi için planladığınız mesleki düşleriniz gerçekleşecek.

Uzak bir yolculuğa çıkacaksınız.

Sevgiler…

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Benim eski sevgilim, Murat adı, bir otobüsteyiz uzun yol otobüslerinden, o kullanıyor, ben de arkalarda bir yerde oturuyorum. Bir ev görüyorum kocaman ama, çok güzel, caddeye bakan kısmı, ama biraz plastikten bir ev gibi duruyor önden, sonra arka tarafını görüyorum, nasılsa!? Arkası da çok şirin yeşillikler içinde, yine büyük güzel bir ev. Sonra benim tuvalete gitmem gerekiyor, bir yeri dönüyoruz otobüsle, orada duruyor. Ara sokak, orada bir dükkan mı ne var, oraya giriyorum tuvalet için....Bir de Murat' ın evindeymişim gibi görüyorum kendimi, annesi de oradaymış... Sonra yatağımın ayakucu tarafında, yorganın altında bir ölü varmış, yorganla beraber kalkıyor, hayalet gibi, kim olduğunu görmedim...

Daha sonra Ortaköy' de bir bar gibi yer, içerde İbrahim Tatlıses varmış şarkı söylüyor, ben dışardan geçiyorum ama barın önü uzun kuyruk olmuş insanlar, kalabalık. Sonra yine eski sevgilim Murat' ı görüyorum, pis bir yerde uzanmış bir de yer paspasları vardır ya, onunla üstünü temizliyor, ıslak. Sonra kalkıyor yerden bende onu teselli ediyorum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Aile içinde bir takım anlaşmazlıklar olacak fakat sürpriz bir olayın gelişmesi sonucu, her şey tatlıya bağlanacak. Uzak bir yolculuk ya da bir ahbap ziyareti yapacaksınız.

Eski sevgilinizin bir müşkülü, sorunu gündemde ve isminizin de orada anılması söz konusu. Bir iftira veya suça iştirakten yargı görünüyor ancak mahkemeye taşınmayacak nitelikte. Sonucu olumlu olacak. Fakat isminizin anılmış olmasından rahatsızlık duyabilir, duymamış gibi davranabilirsiniz.

Bir kazanç veya gelir fırsatı görünüyor. Halen süregelen bir davanızın sonuçlanmasına az kalmış. Bununla ilgili bir haber alabilirsiniz.

Sıkıntı ve problemlerinizin sona ereceği bir döneme giriyorsunuz. Ferahlayıp huzur bulacağınız bu dönemde, bazı ideallerinizi gerçekleştirme imkânı bulacaksınız. Güzel yaşam koşulları, iyi ve makbul işler, büyük makam ve zafer elde edeceksiniz. Ayrıca merak ettiğiniz ve yakından tanıma isteği duyduğunuz biri hakkında bilgiler elde edecek fakat bunları bildiğinizi, karşı tarafa belli etmeyeceksiniz.

Bir iş gereği taşınma ya da uzun süre başka bir şehirde yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Burada tanışacağınız biriyle uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bir yeteneğiniz ya da araştırma teziniz nedeniyle, ün yapıp belli çevrelerce tanınmanız da olası. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken husus, bir kısım kişilerce suistimal edilerek, yanlış yerlere yönlendirecek gruplara kapılmamak olmalıdır. Buradan gelecek kazanımlar da hayır getirmeyecektir.

Bazı dostlarınız, onları ihmal etmiş olmanız nedeniyle size kırılmış ya da dargın olabilir. Onlarla irtibata geçip aranızdaki sorunları çözmelisiniz. Bir mülk satın alacak ve bunu dostlarınızla kutlayacaksınız.

Eski erkek arkadaşınızdan bir menfaat veya fayda görecek, şaşıracaksınız.

Sevgiler…

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman, yorumlarınız çok güzel, isabetli..
Yazdıklarınız, beni yapacağım iş için motive etti..Teşekkür ediyorum..

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Ablam evinde oturuyor, annemi arıyor telefonla, telefonda bir adam sürekli ablamı rahatsız ediyormuş. Annemle konuşurken bende adamı nasıl buluruz, kim olduğunu öğreniriz onu söylüyorum annemin yanında. Bir arada bir taksi var rüyamda taksinin içini görüyorum ,içinde değilim, acaba bu adam mı ablamı rahatsız eden diye düşünüyorum.

Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bekar iseniz yakında bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Ayrıca ailenizde ve ablanız tarafından bir takım menfaatler de elde edeceksiniz. Hayırlı ve müjdeli bir haberle mutlanacaksınız.

Beklenen bir haber nihayet gelecek. Ancak bu tartışmalara da yol açabilir, dikkatli ve sakin ele alınmasında fayda var. Yeni alacağınız bir iş teklifinin, baştan olumsuzluk ve tartışmaya neden olması, patronunuzla anlaşmazlığa düşerek vazgeçmeniz de mümkün.

Sıkıntı ve güçlüklerden sonra ereceğiniz ferah ve huzur size yeni bir atılım için fırsat oluşturacak.

Bir iğreti araç veya mal alımında son anda geri dönüp vazgeçebilirsiniz. Hilekar bir kimseyle yapacağınız yeni bir anlaşmaya da, iyice incelemeden karar vermeyin.

Sevgiler…

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman , düngece gördüğüm rüya; Denizde bir gemi var, geminin yanında, denizde çok büyük, gemiden daha büyük ve geniş, düz bir balık, sanki eski çağlardan kalma, van gölü canavarı gibi bir balık var denizde ve yüzeye yakın. Gemiden balığın üstüne inen iki büyük halat var, balığın ağzına girmiş halatlar, sanki balığı tutmuşlar gibi balığın üstünde de iki adam var.. bu kadar hatırlıyorum.. Yorumlarınız için şimdiden Teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Devlet kanalıyla olan bir işinizle ilgili gelişmeler olumlu ve lehinize olacak yönde ilerliyor. Ancak bir engel var ki, karşı görüşte bir kişi durumu güçleştirip sonlanmasına izin vermiyor. Bir süre daha zorluk ve sorun çıkarmaya kararlı görünüyor. İki şahit veya tanık kanalıyla durumu lehine çevirmek için çalışmalar yapıyor.

Burada sizin de, kendi araç ve aracılarınızı kullanıp müdahale etmeniz şart. Kördüğüm olmuş bir aşamayı çözmek sizin müdahalenizi gerektiriyor, gelişmeleri daha yakından takip etmelisiniz. Toplu bir birikim haline gelmiş olan bu davanız, seyrine ve şartların gelişmesine göre artış gösterebilir.

Bu günlerde elinize bir miktar para geçecek. Bu ek bir ikramiye veya zam maiyetinde olabilir.

Sevgiler…

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Yine tam isabet, böyle bir rüyadan bunun çıkması beni çok şaşırttı ve sevindirde.. evet bir davamız var ve çok uzun zamandır sürüyor ve dediğiniz gibi sürekli engel çıkartıyor karşı taraf , tabi aşacağımız kesin.. umarım dediğiniz gibi sonuçlanır, bende üstüne daha çok gideceğim..

Çok Teşekkürler.. Yüreğinize Sağlık...

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sevgili Duman, rüyamda ağaçlıklı,yeşillik bir yerdeyim.. her yerde adamlar ateş ediyo, silahlı bir çatışma ortamı var.. ben oradan geçerken ateşlerden korunmak için bir kuytuya saklanıyorum,sırt üstü yere uzanıyorum.. sonra gangster babası gibi bir adam beni buluyor uzandığım yerde, korkmamam gerektiğini anlatan bir şeyler söyleyip, elini uzatıyor kaldırmak için, sonra bende kalkıyorum..sonra bu adamla giderken ayrılıyorum, bakıyorum adam bir başka güzel uzun boylu bir kadını almış yanına gidiyor, bende 'aman iyi oldu bulaşmıyım' gibi düşünüyorum..

Bir başka rüyamda ise ;şu an da sevgilim olan insanla yataktayım,annem de yatakta.. fakat annem kıpırdanmamızdan rahatsız olup kalkıyor yataktan ve söylenerek evden dışarı çıkıyor.. biz öpüşmeye başlıyoruz yatakta yanlız, onun ağzından benim ağzıma, bebeklerin ağzında oluşan pamukçuk gibi beyaz ve tortulu bir şeyler geçiyor, ben rahatsız oluyorum ve parmağımla ağzımdakilerini çıkartmaya çalışıyorum.. sonra tekrar öpüşüyoruz..

kısa kısa olduğu için aynı yere yazdım umarım sorun olmaz.. şimdiden yorumlarınız için Teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Her şey yolunda giderken, birden çevrenizde başlayan ileri geri dedikodular sebebiyle canınız sıkılabilir. Duyacağınız kötü yorumlar nedeniyle asabi ve fevri davranabilir, daha yeni başlayacak olana zarar verebilirsiniz. Dikkatli sakin olmanızda fayda var.

Kuvvet, şan, iyilik, memuriyet ve emniyet işaret ediliyor.

Ayrıca geçmişte kalmış birinin tekrar hayatınıza girme çabaları, bir skandala sebep olmaması adına sizi gerip telaşa düşürebilir. Baştan reddeceğiniz bu diyaloğun sonucu rahatlamanıza neden olacak.

Rahat ve hayırlı bir yıl geçireceksiniz. İleriki bir dönemde ise bir rakibe karşı şimdiden hazırlıklı olup önlem almanızda fayda var.

Diğeri;

Yeni bir ilişkinin başlayacağı görülüyor. Her işin başı ve anahtarı konuşmak olduğu için, burada her şeyi baştan net ve açık konuşun, daha sonradan sorun yaşamayın. Evlilik ve hatta çocuk sahibi olma talepleri gündeme gelebilir. Bazı konularda partnerinizle ters düşüp üzülsenizde, devamı iyi olabilecek bir döneme giriyorsunuz.

Anneniz şu sıra onu ihmal ettiğinizi düşünüyor olabilir.
[FONT=&quot]

Sevgiler…[/FONT]