zihin susturma

yawuz

Kayıtlı Üye
* Öncelikle rahat edebileceğin biryerde oturun veya tercihen uzanabilirsiniz.

*Loş ışıkta çalışılması ve dikkat dağıtıcı ses olunmamasına dikkat edilmeli. Yalnız çalışmanızı önermekteyim.

**Gökdelenin tepesindeki tamamen karanlık bir odada oturduğunuzu hayal edin. Önünüzde siyah bir storla kaplı büyük bir resim pencere var . Desene sahip olmayan , rahatsız edici birşeyin girmesine izin vermiyecek bir stor. O storun üstünde yoğunlaşın . İlk önce zihninizden akan düşüncelerin olmadığından emin olun ve eğer düşünceler sizi rahatsız etmeye meyilli ise onları kenardan gönderin. Bunu böyle yapabilirsiniz bu sadece pratik meselesidir. Düşünceler titreşmeye çalışacaktır. Onları geri itin . Onları zorla göndericeksiniz. '' Bu paragraf alıntıdır Lobsang Rampa'nın ''30 derste içimizdeki gizli güçleri geliştirme'' kitabından alıntıdır.''

Şimdi zihni susturmayı eğer başaramayıp metoda ihtiyacınız var demektir ve kendi metodunuzu olusturmak için öncelikle farklı metodlara göz atmak gerekir. Ne tarz metodlar kullanıcağınız hakkında fikir sahibi olmadığınız için internetten metodları araştırırsınız ve geliştirirsiniz. Şimdi ben size yukarıdaki metod üzerinden geliştirdiğim metodu sunacağım beğenenler deniyebilir ancak benim tavsiyem kendinize uygun metodu geliştirmeniz.

Evet yere oturup veya uzandıktan sonra öncelikle bir rahatlıyoruz kasmıyoruz kendimizi. Bundan sonra yukarıdaki methoddaki gibi başlıyoruz. Ama farkı olduğumuz yerden aklımızda inşa ettiğimiz herhangi bir gökdelenin tepesine doğru hızlıca uçuyoruz. Biz hızlıca uçup gökdelenin en tepesindeki odada oturduğumuzda arkada bıraktığımız düşüncelerimiz hemen bizi takip etmeye meyilli arkamızdan geliyor. Ve biz siyah storu bir çeşit emici görevi gören siyah delik gibi görebiliriz. Arkadan gelen düşünceleri içine çekiyor . Ancak farkediceksiniz ki güçlü olan düşünceler yanlardan geçip yine size ulaşmaya çalışacaktır . Onlar için vakumlu çekim gücüne sahip hapishaneler oluşturun arka tarafta onları çeksin. İçine hapsetsin ki rahatsız olmayın. Şimdi eğer zihninizi susturabildiyseniz rahatsanız o gökdelenin tepesindeki siyah oda mavi veya beyaz bir renge dönüşecektir. Karnınızdaki gıdıklanmayla birlikte huzur vericektir.

XTX

Kayıtlı Üye
Benim zihnim hiç susmuyor, uzun zamandır oluyor bunlar..Derin düşüncelere daldığımda yada bir boşluk anında gelen düşünceler oluyor..konuşan birisinin sesini duyuyorum..Rahatlamak için bu metodunzu denemekte fayda var... Teşekkürler.