auk__12

auk__12

Kayıtlı Üye
Rüyamda sevdiğim bir aktör var,onu görüyordum.Yabancı bir aktör ama müthiş bir Türkçe si vardı.Koluna girdim istediğim soruyu soruyordum,o kadar mutluydum ki anlatamam ama işin kötüsü bunun bir rüya olduğunu biliyordum keşke bilmeseydim ama ne zaman rüyamda onu görsem bunun bir rüya olduğunu biliyorum :(( ona karşı öyle ilginç bir duygu besliyorum ki ben bile tanımlayamıyorum içinde zerre kadar cinsellik barındırmayan bir aşk gibi,sanki onu çok yakından tanıyorum yanına gitsem bana "aa naber hoşgeldin!"diyecek gibi,çok garip ya,tanımlayamıyorum ama hep rüyamda görsem o da beni görse diyorum :))

ibriz

Kayıtlı Üye
onu bir daha rüyanızda gördüğünüzde yine bunun bir rüya olduğunu farkedeceksiniz, o zaman güneşi cebinize koymayı, uçmayı, denizleri ikiye bölmeyi deneyin. lucid dream denilen hadise rüyada iken rüyada olduğunuzu farketme durumudur. rüyanız rehber rüya değildir.

Ori

Kayıtlı Üye
Bende bugün rüyamda çok çok ilginç bişey gördüm. Gözümden ince ip gibi bir ete bağlı sarkmış bir küre ve koparmak istediğimde bunun benim 3. gözüm olduğunu anlıyorum tutuyorum arkaya doğru çeviriyorum arkamı görebiliyorum kafamı çevirmeden.

auk__12

Kayıtlı Üye
aslında bu tarz rüyalarda hiçbirşeyin gerçek olmadığının tamamen farkındayım ama herşey öylesine normal ki Güneşi cebime koyabilirmiyim bilmiyorum, rüyanın öncesinde bir kurtla savaşıyordum mesela gerçek gibiydi sonra birden aktörü gördüm ve gerçek olmadığının farkına vardım yine sadece rüya dedim

hippolyte

Kayıtlı Üye
çok güzelmiş,sizin gördüğünüzün aynısını bende gördüm,bir aktördü aşk değil sevgiydi bu dünyada tarifi olmayan bi duygu... ama rüya oldugunu bilmiyordum ve çoook güzeldi,uyanınca aynı sizin gibi tarif etmiştim...

auk__12

Kayıtlı Üye
Jensen ackles :)) adama resmen aşığım anlatamam ya,bir gülüşü yeter bir kerecik görebilsem oy oyyy :((

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
2
Görüntüleme
468
Cevaplar
2
Görüntüleme
543