Ölü bedenler görüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
evin içinde öldüğünü bilmeyen insanları görüyorum..
seslerini işitiyorum bazen hayal olup dağılıyor gözümde geceleri daha keskin oluyor şimdi işi Psikolojiye vuracaksınız.. hap bile kullanmıyorum.
yani hiç bir etki altında değilim.. sağlamım. anormallikde yok kitap okumasına müzik dinlemesine bayılıyorum. ama geceleri onları görüyorum.. Oturduğum sitede bizim dairede bir kadın bizden önce kendini asmış..
biz evde oturalı 3 sene oldu haberi yeni duyduk odamdaki anormal sesler görüntüler bu kadın olabilir mi diye düşünmeye başladım..

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Sn.Warcraft insan ruhları beden ölümü gerçekleşince artık onları bu dünyaya bağlayan bişey kalmadığından kabir hayatı yaşacakları yere giderler.İnsan ruhu olması imkansız,beyin güçlü bir organdır sağlamım diyorsunuz ama bir psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.

schutze07

Kayıtlı Üye
Sn.Warcraft insan ruhları beden ölümü gerçekleşince artık onları bu dünyaya bağlayan bişey kalmadığından kabir hayatı yaşacakları yere giderler.İnsan ruhu olması imkansız,beyin güçlü bir organdır sağlamım diyorsunuz ama bir psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.

Ben katılmıyorum bu yorumunuza yurtdışındaki evime girdiğim andan itibaren sokağına geldiğimde bile çok rahatsız olmuştum eve girdikten sonrada aynı şekilde ve oturduğum o ev baskalarına aitti bazen görüyordum çoğu zamanda hissediyordum varlıklarını hayatta olmamalarına rağmen.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gördügünüz varliklar eger tanidik suretler ise ve bunlar esasinda ölmüs ise, saadece onun kiliginda baska bir seydir, Insan öldügünde dünya ile bagi kopar,saadece "özgür" olanlar farkli, onlarda kimseye musallat olmazlar..."ölü bedenle konusmak" aslinda bu cümlenin anlami hakkinda biraz düsünsek anlasilir neyin ne oldugu...
Allah yardimciniz olsun, benim sahsen hic hosuma gitmezdi bahsettiginiz hal..

gözde

Kayıtlı Üye
Warcraft ..Kadoramas'ın söyledikleri mantıklı fakat bizim evimizde de aynı durum söz konusu..daha önceleri ev sahibimiz ve hanımı oturuyormuş ama çıkıp gitmişler evden..bizden önce 4-5 kiracı gelmiş ve evden sağ çıkan yok..genellikle ilkbahat ve yaz aylarında evin diğer odalarından ses gelir..sanki odadaki eşyalar yerle bir ediliyormuş gibi..kız kardeşim siyah gölgeler görür...mutfağımızdaki raflar yere indirilir..ama hayretki tek bir kavanoz bile kırılmaz..geceleri kapımız yumruklarınır..inanmak güç olabilir ama durum gerçekten bu..işin en kötü yanıda o evden çıkamıyor olmamız..hep bir aksilik oluyor ve evden bir türlü çıkamıyoruz..

La-edri

Kayıtlı Üye
Warcraft ..Kadoramas'ın söyledikleri mantıklı fakat bizim evimizde de aynı durum söz konusu..daha önceleri ev sahibimiz ve hanımı oturuyormuş ama çıkıp gitmişler evden..bizden önce 4-5 kiracı gelmiş ve evden sağ çıkan yok..genellikle ilkbahat ve yaz aylarında evin diğer odalarından ses gelir..sanki odadaki eşyalar yerle bir ediliyormuş gibi..kız kardeşim siyah gölgeler görür...mutfağımızdaki raflar yere indirilir..ama hayretki tek bir kavanoz bile kırılmaz..geceleri kapımız yumruklarınır..inanmak güç olabilir ama durum gerçekten bu..işin en kötü yanıda o evden çıkamıyor olmamız..hep bir aksilik oluyor ve evden bir türlü çıkamıyoruz..

Siz hala o evdemi yasiyorsunuz ? Nasil dayaniyorsunuz yahu?

gözde

Kayıtlı Üye
La-edri dediğim gibi çıkamıyoruz bir türlü hep bir aksilik çıkıyor..

auk__12

Kayıtlı Üye
islam inancında göre ruhlar bedeni terk ettikten sonra berzah aleminde olurlar,kabirlerinde ya rahattırlar ya da sıkıntıdadırlar her iki şekilde de dünyayı ziyaret etmezler ki ziyaret etseler bile Allah izniyle olur muhakkak,bu varlıkların ölü bedenler olduğunu sanmıyorum bana cinler gibi geldi ama bilemem tabi konunun uzmanı değilim,sadece İslam inancına dair bunları dinlediğim konu uzmanın aktarıyorum.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yorumlarınızı okudum biriniz psikolok deyip geçiştirmiş.. benim gördüklerimi O görse belki bana hak verirdi bişey diyemem..
ama bu benim Odamda özellikle çok nadir oluyor..
Gecenin bir vakti gel diye seslenen bir kadın duyduğunuzda ne tepki verirdiniz soruyorum?

Ori

Kayıtlı Üye
'Diğerleri' diye bir film vardı sizin durumunuzda orda ki gibi sanırım. Bu gördüğünüz bedenlerin kendini ölü bilmemelerini nasıl öğrendiniz?

La-edri

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yorumlarınızı okudum biriniz psikolok deyip geçiştirmiş.. benim gördüklerimi O görse belki bana hak verirdi bişey diyemem..
ama bu benim Odamda özellikle çok nadir oluyor..
Gecenin bir vakti gel diye seslenen bir kadın duyduğunuzda ne tepki verirdiniz soruyorum?

Peki ne yapmayi düsünüyorsunuz ?

gözde

Kayıtlı Üye
Bence sana fena musallat gibiler..duayla yat kalk..korun..bunlara alışmış olmana şaşırdım.çünkü başka bir başlık altında yaşadığın olayları yazmışsın okudum ve şok oldum:S yaşadıkların hafife alıncak şyler değil..ama kendine neden ben diye soruyor musun??bir sebebi olmalı sanki öyle değilmi?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bunlar sanırım bir Aile ve buda ailenin sevilen bir kızı iyi yada kötü huylu olduğunu düşünmüyorum ikisinin ortası. Gerçi beni sokakda görenler bile çok etkilenir.
çok yakışıklısın çok şirinsin diyenler. bu varlıkların beni hangi amaçla seçtiklerinide bilmiyorum. ama Ölü bedenleride rüyalarımda bir çok kez gördüm..a
evde bile öldüğünü bilmeyen aslında ölü olan hayaletlerin cirit atması pek anormal gibi gözükmüyor sanki şöyle diyorlar
Hayalet- Kardeş misafire çay yok mu?
Ben- yeni demledim biraz çeksin Cino ile gönderecem diye komik şeylerde aklımdan geçmiyor değil hani:)

La-edri

Kayıtlı Üye
Isimmi taktiniz "cino" tavsiye etmem, bende daha genc yaslarimda16-17 abimle takilirdik, ortak bir özelligimiz var, "Casper" derdik.. Eee abi senin casper bugun ne alemde vsa tarzinda, tavsiye etmem isim lakap olayina girmeyin eger kutulmak istiyorsaniz..Müslüman iseniz La ilahe ilallah zikri hakkinda tefekkür ve bunu zikir etmenizi tavsiye ederim...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Isimmi taktiniz "cino" tavsiye etmem, bende daha genc yaslarimda16-17 abimle takilirdik, ortak bir özelligimiz var, "Casper" derdik.. Eee abi senin casper bugun ne alemde vsa tarzinda, tavsiye etmem isim lakap olayina girmeyin eger kutulmak istiyorsaniz..Müslüman iseniz La ilahe ilallah zikri hakkinda tefekkür ve bunu zikir etmenizi tavsiye ederim...

İşin garip yanı şu deja vu gibi sonradan yaşanan bir takım olayları zihnimde canlanıyor bir şekilde zihnime nasıl giriyor onuda anlamıyorum örneğin.
bir bankda oturuyorum kitap okuyacağım zihnime şu yansıyor hemen
sarışın bir bayan gelecek ateş isteyecek.. bu yansıyor sonra diyorum yok artık.
ve inanırmısınız. 6 dakika sonra sarışın bir bayan geliyor ateş istiyor benden..

La-edri

Kayıtlı Üye
İşin garip yanı şu deja vu gibi sonradan yaşanan bir takım olayları zihnimde canlanıyor bir şekilde zihnime nasıl giriyor onuda anlamıyorum örneğin.
bir bankda oturuyorum kitap okuyacağım zihnime şu yansıyor hemen
sarışın bir bayan gelecek ateş isteyecek.. bu yansıyor sonra diyorum yok artık.
ve inanırmısınız. 6 dakika sonra sarışın bir bayan geliyor ateş istiyor benden..

Inanirim,
Size bir soru sormak istiyorum,umarim istedigim sekilde sorabilirim..:)
Siz icinize döndügünüzde;Hayata dair aradagimi buldum! diyebiliyormusunuz?
Yoksa yakaladiginiz herseyin ,asil aradiginizin olmadigini kisa bir zaman sonra anlayib ,tekrar bir arayisa giriyormusunuz...
Muhtemelen ikinci durumdasinizdir...

Ori

Kayıtlı Üye
Ayy adam gözümün önünde ban yedi imdatttt komşularrrr :):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...